2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlar bende hemoroit var kanamali dun cok korktum vajinal sandim kanamayi cok korktum kabizligi gideremedim bir turlu zeytinyagi icmeme ragmen

Masallah guzel degerın korkma ıcını ferah tut hersey guzel olacak

Süper saglıklı bır gebelık canım

hoşbulduk hayırlı olsun hepimizin bebekleri kan testi yaptırdınız mı Beta Hcg değeri ne cıktı sızın ben 8 kasım gibi yaptırdım 5200 cıktı
Amin evet yaptırdım dün ultrasonda gördük kalbimizde atıyordu çok şükür sağlıcakla gelir inşallah 7 hafta 4 günlük

2sine de baktı kese görünmedi.kan verdim şimdi başka testlerde verdi yanında 2.5-3 saate belli olacak inşallah güzel olur.

Beni de ekler misin lütfen. Yaş 29. Sat 27.09.2017. Tahmini doğum tarihi 04.07.2018

selam kizlar bende hemoroit var kanamali dun cok korktum vajinal sandim kanamayi cok korktum kabizligi gideremedim bir turlu zeytinyagi icmeme ragmen

Canım kuru kayısı ye biraz o da rahatlatır seni. Sulu yemeye çalış her gün çorba iç mutlaka. Eşimde de var ondan biliyorum. Acılı baharatlı şeyler yemiyor o da.

farklı merkezlerde yapılan testlerde değerlerde farklılık olabiliyor canm ondandır takılma

2 gün araylamı yapıldı test canm eğer öyleyse 290 ın yüzde 60ı 174 oluyo 290+174=464 olduğunu düşünürsek 525 iyi bir değer yüzde 60dan fazla bile :)benm 4+6 da gördüm keseyi ama çok küçüktü tabi benm değerim 2000 lerdeydi tüp bebek ama benm onuda diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…