2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhabalar çalıştığım için sık giremesem de takipteyim. Dün kontrole gittim doktor erkek gibi dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyordum. Bu arada bir oğlum var. Var mı başka cinsiyet öğrenen

Kızlar doktor konusunda kararsızım şuan gittiğim ve asilamamin yapıldığı hastane 6 bin dedi doğum için orayı birakicam artık. İki tane daha özel hastane var birinde çok iyi bir doktor var ama hastane pek de özel gibi değil yani kalabalık kim kime dum duma yenidoğan yoğun bakımı da pek iyi değil sanırım. Öteki hastane de ortamı iyi yenidoğan yogunbakimi çok başarılı ama doktor kalmamış iki tane hakkında hiç yorum olmayan genç doktorlar var.

Herkese merhabalar çalıştığım için sık giremesem de takipteyim. Dün kontrole gittim doktor erkek gibi dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyordum. Bu arada bir oğlum var. Var mı başka cinsiyet öğrenen
Bir kaç kişiye daha söylendi cinsiyet ama bu haftalardakiler sadece tahmin oluyor çünkü bebeğin cinsiyeti henüz tam şeklini almıyor. Mesela bana bir hafta arayla farklı cinsiyet söylediler hem de 4 boyutlu ultrasonla. O yüzden sabırla 16. haftayı bekliyorum :anne:

Merhaba kizlar. Nasilsiniz? Benide araniza katabilir misiniz? Ins Rabbim nasip ederse bende temmuzda ANNE olacagım:nazar::KK200::KK45::KK73: Hamiş olan annelere Rabbim kolaylik versin. Sag salim meleklerini kucagına almayı nasip etsin. Hamile kalmak isteyen arkadaslarında Rabbim en kısa zamanda göbüşlerini doldursun:KK33::KK68::anne:
Hoşgeldin canım Azeri misin sen ? Rabbim sağlıcakla kucağına versin

Bir kaç kişiye daha söylendi cinsiyet ama bu haftalardakiler sadece tahmin oluyor çünkü bebeğin cinsiyeti henüz tam şeklini almıyor. Mesela bana bir hafta arayla farklı cinsiyet söylediler hem de 4 boyutlu ultrasonla. O yüzden sabırla 16. haftayı bekliyorum :anne:

Bende çok şaşırdım ilk hamileligimde 16.haftada öğrenmiştim. Sağlıklı olsun da erkek kız farketmez. Hangi sehirde yaşıyorsunuz çok pahaliymis

Bende çok şaşırdım ilk hamileligimde 16.haftada öğrenmiştim. Sağlıklı olsun da erkek kız farketmez. Hangi sehirde yaşıyorsunuz çok pahaliymis
Eskisehir acıbadem bu fiyat. Diğerleri de 3 bin civarı diyor. Devlet zaten o kadar dolu ki sağlık personeli en ufak ilgi gösteremiyor temizlik yerlerde. Mecburen özele gidicem.

Kızlar doktor konusunda kararsızım şuan gittiğim ve asilamamin yapıldığı hastane 6 bin dedi doğum için orayı birakicam artık. İki tane daha özel hastane var birinde çok iyi bir doktor var ama hastane pek de özel gibi değil yani kalabalık kim kime dum duma yenidoğan yoğun bakımı da pek iyi değil sanırım. Öteki hastane de ortamı iyi yenidoğan yogunbakimi çok başarılı ama doktor kalmamış iki tane hakkında hiç yorum olmayan genç doktorlar var.
Benimde tahmini o fiyat çıkar diyorum çünkü doktorumun özel muayenesi var başka bir özel hastane ile anlaşması var mecbur ona yaptıracam

Kizlar bi blok buldum ise yarayan yaramayan bebek esyalari uzerine ama link vermek yasak mi bilemedim .Banlanmak istemiyorum
Bloğun ismini yazsan kimse bişey demez herhalde sanırsam emin de değilim ama şunu alın bunu almayın mi diyor? Kime neye inanacagimi şaşırdım ya tecrubesizlik ne kötü

gunaydiiinnn bugun insallah annemler bana kalmaya gelecek insalllaaaahh haftalardir bulamadigimiz canimin cektigi biseyi bugun annemler getrcek insallahh ayy bi aksam olsaydi hayirlisiyla :eek:bu arada burdada hava berbatttt ruzgar yagmurt:KK34:

Bence ikisini de ele. Doktor ve Yenidoğan bakım ünitesi çok önemli.

Hoş geldin myfaith ;
Bir konuda sözlerine katılıyorum, buraya insanların moralini bozacak türde şeyler yazmak iyi değil, özellikle doktorun bileceği şeyleri forumdaşların illaki zorla tavsiye vermemesi gerekir vs. Yine geçen gece birisi burada paylaştı gittiği cenazeden etkilenmiş, etkilendiği gibi olayın detaylarıyla da burada onu anlatıyordu.. ne kadar gereksiz. yani ben de bunları insanı negatif etkileyen şeyler olduğunu düşünüp buraya uğramadığım oluyor.

Babamın bir sözü vardır, iyi yönlerimi örnek al, babanım diye her yönümü örnek alma ben de insanım hatalarım olabilir derdi. Neyin iyi neyin kötü etkileyici olduğuna biz karar vereceğiz, gereksiz yükleri omuzlarımıza yüklemeyeceğiz o zaman yaşam çok tatsız olur.

Sözüne katılmadığım nokta şu, mutlu sorun yaşamayan insanlar da, diğer insanları da mutlu mesut etmek için iki çift laf edip onları desteklemek için burada olabilirler. Mesela ben bazı durum komedilerini burada eğlenceli buluyorum. Onun dışında da insanların kaygılarını göörüp eğer onlara bir yardımım dokunacaksa manevi olarak bildiğim bir şey varsa teskin edici yazabiliyorum. Biraz öyle düşün. Gereksiz yere yük etme kendine, hamileliğinin tadını çıkar. Sevgiler

Merhaba, ben de yanlış anlaşılmasın diye, sizler gibi yorum yapan insanlar için parantez içinde “ her yorum yapan insanlar için demiyorum, yanlış anlaşılmasın“ yazdım. İyi ki varsınız. Sevgiler

Günaydın kızlar bnde yataktan kalmkmadığım için hava nasl bilmiyorum ama en son yağmurluydu :)
bu aralar rahat uyuyorum çok şükür
Evet canım sen de haklısın tabi ben şahidim ne zorlukla liste yaptığına bir de hamile halinle onun stresini çekme canım :KK15:
Anlayışın için teşekkürler cnm:KK15::KK200:
Kizlar yumurtlama doneminde iliskiyle erkek bebek olasiligi yuksekmis sizce bu nekadar dogru :işsiz:
Cnm eğer o doğruysa bnm erkek olucak ben kesin kanıtı olurum ama daha beklememiz gerek öğrenmek için
Başka kalmadı :110: Ankara 3 saat çok sıkıntılı. Galiba doktoru iyi olanı secicem
Aynen cnm hayat hastnesi daha uygunmuş ama bize arbayla 40 dk fln birde trafik varsa eyvahh yanii.. yakın olanı tercih edicez pahalı ama yada başka hastne bakıcaz ocak ayı gelsin yeni fiyatlar belli olsun da:bicak:

Günaydın kızlar

C cigdemmm26 canım bence çok güzel olmuş benim bile içim bi hoş oldu eşin kimbilir ne kadar duygulanmıştır

Çok sağol canım:) evet eşim de şok oldu resmen. Hem daha erken olduğu için beklemiyordu. Hem de benim evde olmadığımı sanıyordu:)

Cok guzel yaaa harikaaa olmusss ellerine saglikkk

çookkkkk güzel olmuş bence ben çok beğendim :)

Sağolun Kızlar:) hep erkeklerden romantiklik beklemeyelim biz de yapalım bişeyler:) ilk bebeğimiz olacak inş o yüzden baba olacağına dair bi sürpriz yapmak istedim. İnş seneye Bebişimizle başka sürprizler yaparız :)

X