2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben gebelik testi yaptırmak istediğimde aile hekimim hormon testi de istemişti. Allah ondan razı olsun. Ben geçen sene 9 haftalık bebegimi kaybettim. Benim hiç hormonlarima bakilmamisti. Düşükten sonra bi doktor bakmıştı o da 4.5 çıkmıştı normal demişlerdi. Ama degilmis . Hamilelikte 2 ya da en fazla 2,5 olmaliymis.. şimdi ki hamileliğinde 6.61 çıktı. Aile hekimim gebelik için çok yüksek hemen endokrine yönlendirdi. Endokrin doktoru ultrason yaptı tiroid bezlerimin nerdeyse hiç çalışmadığını ve hasimato sınırında olduğumu söyledi. İlaç başladı hemen fakat 6 ya düşmüş ancak yarın yine endokrine gideceğim. Sakın ihmal etmeyin siz de

benimde troit problemim var gebelikte sorun ilerledi ve doktorum ilacımı yükseltti ,inşallah sorunsuz bir şekilde doğuma gidebiliriz .Allah cümlemizin evladını bağışlasın.:anne::nazar::KK200:

Kızlar bu aralar çok depresifim sürekli ağlamak geliyor içimden hamileliğimin tadını çıkaramıyorum sanki sürekli halsizlik bitkinlik ağlamak kapıcam bilmiyorum :KK43::KK61:

Kizlar ikili testimi yaptırdım ense kalınlığı 1.2 mi ne öyle bişey çıktı burun kökü de oluşmuş bı de kan verdim. Şimdi sorunlara geçeyim. Ben 12+0 im ama bebek 13+3 çıktı :KK64: 10 gün fark... Ana da kısa boylu baba da

İkinci sorun doktor rapor yazmadı ne yapcam bilmiyorum son yıllık izinlerimi kullanıp sürünerek işe gidicem ayakta caliscam

Üçüncü sorun doğum ücreti 6 bin civarı. Bu parayı veremicez. Hastane ve doktor değişikliği yapicam mecburen. :KK12:

V3dWNn.jpg

Kız @GurbetGuzeli nubunu anlayamadım bı bakiverseneee... Sat 12+0 bebe 13+3
Gecen hafta 4 boyutluyla kız bebek demişti bu hafta erkek gibi ama kordon da olabilir gördüğüm dedi

Kizlar ben geceleri cok sık uyanıyorum
Bu sizde de oluyor mu?
Onceden boyle bir sıkıntım yoktu ama hamileligimden beri var...
Normal mi acaba
.
Birse yuzumu alnimi sivilce basti:KK43:((
Ben varım canım 6-8 haftalarda özellikle çok sık uyanıyordum. Şimdi bir kere uyanıyorum lavoboya gidip suyumu içip yatıyorum. Hamile kalmadan önce bir kere bile uyandigimi hatirlamam. Fizyolojik bişey bu sanirim

Ya kızlar size bişe sorucam saçma gelebilir ama ya geçen gün banim kuzenin kocası öldü bende gittim cenazeye adam evde üstü kapalıydı ve kanserden vefat etti karısı yüzünü açıp gösterdi bende baktım baya sararmış gözler geriye kaçmış zaten bi deri bi kemik kalmıştı acaba zararı olur mu bana baya etkilandim gece uyuyamadım şimdi iyiym ama

Ya kızlar size bişe sorucam saçma gelebilir ama ya geçen gün banim kuzenin kocası öldü bende gittim cenazeye adam evde üstü kapalıydı ve kanserden vefat etti karısı yüzünü açıp gösterdi bende baktım baya sararmış gözler geriye kaçmış zaten bi deri bi kemik kalmıştı acaba zararı olur mu bana baya etkilandim gece uyuyamadım şimdi iyiym ama

Oyle seylerden uzak durmaya calis bence..

Kizlar merhaba ben hamileligimin 12. Haftasindayim suan mide bulantilarim devam ediyor kahvalti yapmadan once istifra etmemek icin cok ugrasiyorum.sizinde hala mide bulantilariniz devam ediyor mu?birde 1 hafta sonra ultrason kontrolumuz var sanirim ikili test yapacaklar.sizce belli olur mu cinsiyeti?

Kizlar ikili testimi yaptırdım ense kalınlığı 1.2 mi ne öyle bişey çıktı burun kökü de oluşmuş bı de kan verdim. Şimdi sorunlara geçeyim. Ben 12+0 im ama bebek 13+3 çıktı :KK64: 10 gün fark... Ana da kısa boylu baba da

İkinci sorun doktor rapor yazmadı ne yapcam bilmiyorum son yıllık izinlerimi kullanıp sürünerek işe gidicem ayakta caliscam

Üçüncü sorun doğum ücreti 6 bin civarı. Bu parayı veremicez. Hastane ve doktor değişikliği yapicam mecburen. :KK12:

Aile hekiminden rapor denedin mi? Ben bi kere midem kötü diye almıştım.

Kizlar merhaba ben hamileligimin 12. Haftasindayim suan mide bulantilarim devam ediyor kahvalti yapmadan once istifra etmemek icin cok ugrasiyorum.sizinde hala mide bulantilariniz devam ediyor mu?birde 1 hafta sonra ultrason kontrolumuz var sanirim ikili test yapacaklar.sizce belli olur mu cinsiyeti?
Canım eğer bebek bacaklarını açarsa veya doktorda 4 boyutlu ultrason falan varsa tahmin ediyor da kesin konuşmuyor. Geçen hafta kız dedi bu hafta erkek dedi ama kordon da olabilir dedi onca imkana rağmen... Bir ay sonra kesin söylerim dedi

Aile hekiminden rapor denedin mi? Ben bi kere midem kötü diye almıştım.
Tek hekim rapor hakkım bitti canım heyet lazım bana. Doktor da haklı bı yerde elle tutulur bı sorunun yok diyor biri itiraz ederse bu heyet raporuna ben sıkıntı yasarm diyo. Mide bulantısı ve baş dönmesinin elle tutulur bir kanıtı yok...

Canım ben anlayamadım bebek sanki yüzükoyun yatıyo gibi hastanenin ismi yazıyo ona göre bakıyorum ama nubu anlayamadım
Evet bu sefer yüzü koyun yatiyo sanırım yoksa doktor mu aleti yatık tuttu acaba bilemedim. Ama kalbi atıyor biraz da esnedi. Başka hareket goremedim

X