2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bnde bugun 11+4 tm bugun bi hycanla gdim dedm sonra neyse 12 e az kldo dedm otrdum )) 12de gdince ypar heralde dmi

Bende 11 +3 de gidicem inşallah benidd yollamaz 11 haftaya gördükten sonra yapıldığını okumuştum

Canım ne değişikliler oluyor sende mesela bende merak ediyorum 2!oğlum var bakalım bu ne olacak önce sağlıklı olsun da
Kızımdayken canım nar erik çekiyordu sürekli ve hiç iştahım yoktu ekşi şeyler iyi geliyordu ayran hoşuma gidiyordu bulantıma iyi geliyordu ve hiç et balık tavuk canım çekmedi doğuma yakın biraz et tavuk yedim o kadar bu sefer ise canım sarı hurma kavun şeftali muz gibi tatlı meyveler çekti ve hep dürüm lahmacun pide canım çekiyor ve ayran midemi ekşitiyor daha da bulandırıyor ama süt iyi geliyor ve çok iştahlım yalnız vücudum ilkindeki gibi aynı şekli aldı göğüs kısmım çok büyüdü yani beden aynı ilkindeki şekli alıyor ha bu arada ilkinden daha çabuk çıktı göbeğim ilkinde çok küçüktü bunda büyük olacak gibi

Kızlar sonuçlarım az önce çıkmış doktorum açlık şekerin 108 dedi normalde 100ün Altında olması gerekir biraz yüksek tokluğuna bakalım dedi bir de karın agrılarımın sebebi kum döküyormuşum çok su tüket dedi aranızda bu durumu yaşayanlar var mı geçenlerde diyabeti konuşuyorlardı burada çok dikkat etmemeiştim

K kedicikiz11 H HTkds P Papatya514 gulverenp akrepbasak K kutsal gorev askina ceylin-46 AdaisyLove Arlev PitIrcIk34 kayramberamveram cndyyyy senemorbay egumus E efecikim Y yas_miinn Veritas34 N Nazlidgn chatlax N Neva su K Karikatursever sinemnur lalinka26 D Duygu ok

arkadaşlarrrr kendimi okulun son günlerinde yoklama alan öğretmenler gibi hissediyorummm lütfen artık eksikleri tamamlayın
sadece P Papatya514 yaşın ve şehrin eksik.....
kese kapl ve şehir bilgileri olmayanlar lütfen artık özel mesaj olarak bilgi verin

not:etiketleme için bişey denemem gerekiyor

bnde bugun 11+4 tm bugun bi hycanla gdim dedm sonra neyse 12 e az kldo dedm otrdum )) 12de gdince ypar heralde dmi
ikili test 12 ile 14 hafta arası yapılıyormuş kızlar bende 13. haftanın içinde yaptırcam doktorum ayın sonuna kadar yaptır demişti bana da şuan 12. haftayı bitirmek üzereyim yarın 13 den gün alıyorum Allahın izniyle

bende bu hafta gidicem doktora umarım gösterirler kuzumu bana şimdiye kadar hiç görmedim desem doğrudur... 2li için ne der bilemiyorum

ay bn daha fazla gormeden dayanamiorm 2 hafta oldu dra gtmeyeli :)))bi gideim 12 se napio ufaklik :)

İkili test yaptıracak olanlar..cumartesi doktorum bebeğin boyuna baktı 4.41 olmuş. 11+3 tüm o gün. Belki yapar diyodum ben de. Ama İkili test için 10gün sonra gel dedi. Boyu 4.45i geçince yapıyoruz dedi.sizlerin de onun için yapılmamış olabilir.

Bende ekmek arası tuzlu peynir domates yiyiyorum bulantımı öyle bastırıyorum kahvaltı türü ağırlıklıyım yeşil zeytin mandalina portakal alabildiğine ekmeği reçele banardım normalde ama şimdi hiç yiyemiyorım eşim hamile olduğumu öğrendiğimizden gibi tatlılar almıştı yiyemedim tatlı yiyince midem alt üst oluyo bakalım tabi bu aşermeler herkeste farklı hayırlısı olsun

Bende 11+2de doktora gittim hatta ultrasonda 12+3tu önden gidiyor biraz bebis boyu 6 cm di bebisimin doktor bugün yaptırabilirsin demisti bizde maas gunumuze denk getirmek istedik o yuzden 25 'den sonra yaptircaz.

Normal canım sindirim sistemimiz çok yavaş çalışıyor. Çok afedersin yemek yedikten üç dört saat sonra bile cikardigimda o yemeğin çoğu gidiyo halbuki çoktan sindirilmiş olmalıydı
Doğrudur canım ama rahatsız ediyor bazen doktorum rahim büyüdüğü için mideye baskı yapıyor normal dedi gerçi ama saatlerce geçmiyor kilo veriyorum ama geçer bu günlerde tatlı hatırlarız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…