2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar az önce yeni paylaşılmış bişi okudum aynen şöyle yazıyor
Kızlar 13.haftada ikili test yaptırdığımda doktor %90 erkek dedi bir hafta sonra kadın doğumcu %90 kız dedi ben şimdi hangisine inanayım merak ediyorum
Yazmış arkadaş :halay::halay:
Sonra söylenen bence, çünkü arada bir hafta var erkek olsaydı daha belirgin olurdu =)

Herkese merhaba
Oncelikle hepimizin bebisleri saglikla mutlulukla kucaklamamizi diliyorum..bende 8h+3gunluk hamileyim. 6. Haftadan itibaren bulanti kokuya asiri hassasiyet her an kusma moduyla aç aç yatiyorum :) beslenemedigim icin enerjim hic yok gunun cogu uyuyorum. Hasta modundayim ve hamileligimin sevincini yasayamiyorum:KK43:
Bulanti icin tavsiyeniz varmi ilac kullanmalimiyim

Herkese merhaba
Oncelikle hepimizin bebisleri saglikla mutlulukla kucaklamamizi diliyorum..bende 8h+3gunluk hamileyim. 6. Haftadan itibaren bulanti kokuya asiri hassasiyet her an kusma moduyla aç aç yatiyorum :) beslenemedigim icin enerjim hic yok gunun cogu uyuyorum. Hasta modundayim ve hamileligimin sevincini yasayamiyorum:KK43:
Bulanti icin tavsiyeniz varmi ilac kullanmalimiyim
Cnn. Çok geçmiş olsun o bulantı yüzüne bir haftadır hastane de yatıyorum ben daha bu gün çıktım çok kotuydum inan hiç birşey fayda etmiyor e ilaç ne serum rabbim bir an önce bu bulantilarimizi gecirsin ins

Ben sadece kendimi sanıyordum okuyunca rahatladım saçma sapan rüyamda adam şu kadın güzelmiş diyor ben de onu öldürmeye çalışıyorum sandalye vuruyorum bu esnada eczanedeyiz:KK53: kadının saçını başını yoluyorum:KK45: bu kadar detayı hatırlıyorum baya oldu ama hamileyken genelde bebek görüyorum yada tamamen fantastik bilim kurgu tarzında, onları da uyanınca unutuyorum :KK48::halay:
Kızlar benim keşke rüyalarda kalsa adama sürekli aldatıyor muamelesi yapıyorum harcamaları ben takip etmeye başladım maaşta eksiye fazla girmişiz geçen ay resmen sanki ben değilde başkasıyla yemiş paraları gibi davrandım o da al kartları bundan sonra sen bana harçlık ver dedi sonra ağlama krizi tuttu beni ne oluyor hormonlara bilemiyorum valla

Valla tm bilmiyorum arkadaşla detaylı konuşmadık beşiği sattığını letgoda gördüm ben o zaman hamile değildim geçen hafta bi araya geldik beşik alacakmısınız dedi evet dedim tamm benimkini vereyim dedi tmm dedim bende giderken bırakacak bakalım hiçte sormadım ölçülerini açıkçası
Canım işine karışmak gibi olmasında letgodan elin eskisini 400tl alana kadar resim eklim ordan uyku setli vs içinde 450-500 civarı sıfır alsan daha iyi değil mi tabii senin fikrin

Eklentiler

• FFE683A2-C0EA-4E11-85A4-40E29CA6D00C.jpeg
    FFE683A2-C0EA-4E11-85A4-40E29CA6D00C.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 54
  • 474A2A4A-9F84-46D6-8577-6ED28A005632.jpeg
    474A2A4A-9F84-46D6-8577-6ED28A005632.jpeg
    32,8 KB · Görüntüleme: 57
bunlar faha sonra genc odasina donusenlerden dimi bazali olablardsn cnm??? guzel aslinda bnde bole bise duusnuorum
Fiyatı 550 olan öyle sanırım canım büyük yatak oluyor çekmeceler de yanına komidin olarak koyuluyor bana bu daha mantıklı geldi ama benim hayalimde bi tane beşik var 5 yaşına kadar kullanılıyor sadece fiyatı biraz daha pahalı ama taşınabilir tekerlekli çok kararsızım yoksa bu beşiğin takımı çok uygun dolap şifonyer yatak 1150 falan civarı

Canım Nub teorisi nasıl? Sanırım gurbet güzeli bahsetmişti ondan. Ben anlamıyorum. Ama belki benim için yorum yapabilir BeyazOrkidem BeyazOrkidem :) Çin ve Rus takvimine göre kız çıkıyordu bakalım nub teorisi ne diyecek??
Resım varmı varsa özelden atarmsın 12+ olmadı lazım ve dogru pozısyon

BeyazOrkidem BeyazOrkidem canım nasılsın durumun nasıl iyisin dimi Allahımın izniyle düşük oldu mu?
Sagol canım ilgilendıgın ve sordugun için gecwn carsamba dra gıttım bebegın düştügünü parcaların kaldıgını söledi süreklı pıhtı düşüyor 13 gün dür kan görmekten bıktım bu çarsamba yıne kontrolüm var
Tıroıt için kan aldılar sayet sonuc ıyı degılse ondan dusebılecegını söledı dr sonucu carsamba sorucam ıyı bır dr arayısına gırdım sebeb tıroıt degılse rahım fılmı ıstıycem hayırlı sı bakalım ben de cındıyet ögrenecektım 12. Haftada olacaktım
Herseyın hayırlısı sızler saglıcakla kavusun ınsAllah yavrularınıza

Sagol canım ilgilendıgın ve sordugun için gecwn carsamba dra gıttım bebegın düştügünü parcaların kaldıgını söledi süreklı pıhtı düşüyor 13 gün dür kan görmekten bıktım bu çarsamba yıne kontrolüm var
Tıroıt için kan aldılar sayet sonuc ıyı degılse ondan dusebılecegını söledı dr sonucu carsamba sorucam ıyı bır dr arayısına gırdım sebeb tıroıt degılse rahım fılmı ıstıycem hayırlı sı bakalım ben de cındıyet ögrenecektım 12. Haftada olacaktım
Herseyın hayırlısı sızler saglıcakla kavusun ınsAllah yavrularınıza
Canım benim zor bir süreçten geçiyorsun keşke o doktor daha da zora sokmasaydı böyle seni, sağlık olsun ama emin ol geç olsun güç olmasın diye boşuna dememişler ben bebeğimi kaybettiğimde yedim bitirdim kendimi Allahım bir daha nasip etti ve sen acına rağmen burda bizlerle sevincimizi üzüntümüzü dualarınla paylaşmaya devam ediyorsun o güzel kalbinin mükafaatını en kısa zamanda Rabbim hayırlısıyla vericek ben inanıyorum dualarımdasın arkadaşım.

2EB0Y2.png

Resim yüklendi mi bilmiyorum,henüz çok erken ama@bedef senin beşiği görünce danışmak istedim size, mobilya beşiğim ayrıyeten var ama ben ilk aylar rahatlık olsun diye görseldeki ürünü de almayı düşünüyorum. Şimdilik hepsi pembe seçili ama değiştirmek zorunda kalabiliriz, nihayet yüklendi ne zormuş arkadaş =) Yarında inşallah kontrolum var nasipse ultrason görüntüsünde atarım cinsiyet tahmin edersiniz =)
2EB0Y2.png
m
buna benzer otomatik sallananları var onlardan düşünüyorum bende ama hala kararsızım

Canım benim zor bir süreçten geçiyorsun keşke o doktor daha da zora sokmasaydı böyle seni, sağlık olsun ama emin ol geç olsun güç olmasın diye boşuna dememişler ben bebeğimi kaybettiğimde yedim bitirdim kendimi Allahım bir daha nasip etti ve sen acına rağmen burda bizlerle sevincimizi üzüntümüzü dualarınla paylaşmaya devam ediyorsun o güzel kalbinin mükafaatını en kısa zamanda Rabbim hayırlısıyla vericek ben inanıyorum dualarımdasın arkadaşım.
Düşenceli arkadaşım benım cokca sagol bılıyorum Rabbım en guzelıyle nasıp edecek en guzelıde 40 gunlukken ruh üflenıyor ya cennette 5 cennet ehlı benı beklıyor olacak kurtuluşa onlar sayesınde erecegım belkı kım bılır umutsuz olmak bize yakışmaz başımız gözümüz üstüne Rabbımızden gelene

Ay kıyamam sana ya çok güldüm canım ya :halay:o hepimizde oluyor eğer aniden gelirse hapşırık yapacak bir şey yok sancidan kacamiyoruz ama oturdugun ve uzandigin yerde gelirse hemen bacaklarını karnına doğru çek o zaman acimiyor yani herhangi tehlike yok korkma sakın butun hamilelerin yaşadığı bir durum bu :KK15:
ya 1 kez kürtajım var kürtaj yerimde hep acıdı 1 sene olmasına rağmen geçmedi:bicak: birde miniğim gidip aynı yere tutunmuş o yüzden korkuyorum birazda :KK23:

X