2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 2080006

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)

Canım çok anlamıyorum ama nub teorisi vardı oğluma hamileyken kk da yorumlamışlardı ve erkek demişlerdi hatta yaptıkları bütün cinsiyet tahminleri çıkmıştı. Ordan hatırladığım kadar nub teorisini kız. Allah sağlıkla kavuştursun

Hayırlı olsun cnm. Benim bugün aldığım ultrason fotolarının her biri farklı ölçüm, 11+6 dan 12+3 e kadar. Hareket ettiği için sanırım farklı farklı ölçüyorlar.

Sağol canım sana da hayırlı olsun:) güzel haberlerin devamı gelsin inş hepimizden. Dediğin gibi ondan olabilir belki de. Anlamadım ben de. Sen ikili teste ne zaman gidiyorsun canım ?ben 10gün sonra gidicem tekrar.

Bir oğlum var gönlüm kız olmasından yana. Ama oğlumda yaşadığım sorunları aynen yaşadığım için bunuda erkek diye düşünüyorum

Canım çok anlamıyorum ama nub teorisi vardı oğluma hamileyken kk da yorumlamışlardı ve erkek demişlerdi hatta yaptıkları bütün cinsiyet tahminleri çıkmıştı. Ordan hatırladığım kadar nub teorisini kız. Allah sağlıkla kavuştursun

Evet nuba göre kı olması lazım:))

Hadi ya hesap hatası olmasın. O yenileme hesabı Rus takvimi. Ama hangi ay hamile kaldığımız önemli benim mesela yumurtlamam tam ay sonu ay başı denk geldi. Yani ekim sonu kasım başı... iki ay Farklı sonuç verdi o yüzden. Yani hangi ay da kaldığımı bilemiyorum çünkü :KK76:
yok canım Emin’im tam kasımın ortasıydı gebe kalma tarihim

Kızlar iki gündür mide kapagim yok resmen ya kusmamaya çalışmaktan yoruldum sabahtan akşama kadar bütün konsantrasyonum bunun üstüne. Lavaboya egilmemle cikarmam bir oluyor. Tam da duzeldim diyordum :olamaz:

Kızlar iki gündür mide kapagim yok resmen ya kusmamaya çalışmaktan yoruldum sabahtan akşama kadar bütün konsantrasyonum bunun üstüne. Lavaboya egilmemle cikarmam bir oluyor. Tam da duzeldim diyordum :olamaz:
Oy oy oy bende şurda 2-3 haftam kaldı diyorum naparım ben amanın sürekli bulanmakta iyi değil ben sürekli bulanıyorum

Canım Nub teorisi nasıl? Sanırım gurbet güzeli bahsetmişti ondan. Ben anlamıyorum. Ama belki benim için yorum yapabilir @GurbetGuzeli :) Çin ve Rus takvimine göre kız çıkıyordu bakalım nub teorisi ne diyecek??

Cinsel organ çıkıntısı popoya dikse erkek, paralelse koz şeklinde yorumlanıyor cmm. Benim geçen hafta baya kız gibiydi ama bu hafta erkeğe döndü :))

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti,

İyiyim canım çok sağol evdeyim yatıyorum yine. Progestana devam. Bebeğin durumu iyimiş. Kanama alanı göremedi dr. Ama çok kan kaybın oldu dedi. Demir takviyesine başlattı. Çarşamba kontrolüm var.
çok sevindim canım Allah sağllıkla kavuşmayı nasip etain hepimize dikkat et kendine ve miniğe:emir_bebek::anneadayı:

cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:
benim içimde kız geçiyor gibi sanki :KK49: genelde herkes kız dedi ama sağlıklı olsunda gerisi önemli değil tabiki :KK200::anneadayı:

kızlar yatak beşik konusu konuşuluyordu dün sanırım bugün biraz baktımda büyüyen beşik gördüm bana çok kullanışlı geldi hemde çok:super: ürün yorumlarındada sevmişler gördüğüm kadarıyla.ama nasıl büyücek die tahmin etmiştim ki yanılmadım baya güzel oluyor bakınnn sizede fikir olsun:kahve:

bugün sabah yazmıştım bize de erkek söyledi sizce kızlar? :)
a>
Sizin erkek gibi bence

E
Eşim de ben de 1987 doğumluyuz canım. Eşim aralık doğumlu. ben haziran doğumluyum.nasıl bakılıyor biliyor musun sen ne çıkıyor acaba ben de merak ettim :)
Son esin hücre yenilemiş erkek çıkıyor :KK76:benim 5 yaşında kızım var onda tutuyor aimdikini de kız gösteriyor ama bilemiyorum bakalım tutacak mı rus takvimi oluyormuş bu galiba

Canım Nub teorisi nasıl? Sanırım gurbet güzeli bahsetmişti ondan. Ben anlamıyorum. Ama belki benim için yorum yapabilir @GurbetGuzeli :) Çin ve Rus takvimine göre kız çıkıyordu bakalım nub teorisi ne diyecek??
Canım dur yanlış hesaplamışım seninkini en son sen hücre yenilemişsin kız gösteriyor seninkini bu teoriye göre

X