2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iki gündür mide kapagim yok resmen ya kusmamaya çalışmaktan yoruldum sabahtan akşama kadar bütün konsantrasyonum bunun üstüne. Lavaboya egilmemle cikarmam bir oluyor. Tam da duzeldim diyordum :olamaz:

Ne etki etti bilmiyorum ama dünden beri bende iyiyim günde bazen 6-7 kere çıkarırken dünden beri çıkarmadım hafif hafif bulanıyo ama öncesine göre çok iyiyim. Fakat doktorum ara ara dalgalanmalar olabileceğini bazen çok rahat hissedebileceğimi fakat bu durumun 4. Ay gibi son bulacağını söylediği için geçici olduğunu biliyorum maalesef. Kaldıki benim haftam size göre çok geri

cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:
Benim icime erkek doguyor bakalim ikisindende yok hayirli saglikli olsunda esim tarafi genelde erkek bizde kiz bakalim ne taraf baskin gelcek :)

Kızlarrrrr geldik doktordan şimdi :) çok şükür büyümüş fasulyem. Fıstık haline gelmiş artık:) 10gün sonra ikili test yapılacak dedi doktor. Cinsiyet için de yüzde 69 kız dediiii:))) ikili testte daha net olur dedi. Ay inş bakalım hayırlısı :) fotomuzu yüklüyorum teyzeleri,birinde 4.41cm diğerinde 4.11 yazıyor şimdi farkettim neden acaba fikri olan var mı? Bide üstte GA 11w3d yazıyor son adetime göre 11+3 üm bugün. Ama crl nin altında GA 11w1d diyo. Bu ne demek yani bebek aslında 11hafta 1günlük mü??bilgisi olanlar yardımcı olabilir miii??geriden mi geliyor bebiş??
Cnm yukarda yazan adetr gore hesap asagidakide bebegin boyuna gore hesap ama +-3 falan oluyor orda genelde takma yani hayirli olsun bu arada da sen ne istiyordun kiz erkek

tokluga dikkat et yeter cnm aclik cok cok iii cikmis. toklugu 110 120 arasi isterim demosti benim diyetisyen. masallah seninkide iyi ama ufacik bisey yesen tatli firliyor 140 150 ye senin tok gttinde ne yiyip gttiginde onemli mesela. ben corba ekmek salata yedm gyttim 120 lerdeydi bnmde ama herzamanda corba yenmio ki :KK43:
Sağol canım. Doktora göstermelik henüz salı günü randevu bakalım o ne diyecek. Ben tokluk için kahvaltı yapmıştım tam buğday ekmek yedim reçele falan dikkat ettim. Doktor bir de hemoglobin a1c diye bir test istemişti son üç aylık şekeri ölçüyormuş o %6.9 çıkmış. Sen yapmış mıydın o testten

Sağol canım. Doktora göstermelik henüz salı günü randevu bakalım o ne diyecek. Ben tokluk için kahvaltı yapmıştım tam buğday ekmek yedim reçele falan dikkat ettim. Doktor bir de hemoglobin a1c diye bir test istemişti son üç aylık şekeri ölçüyormuş o %6.9 çıkmış. Sen yapmış mıydın o testten
evt cnm yapti 5.22 cikti bnmde o deger

Kızlar cinsiyeti erken öğrenenler devlette mi özelde mi öğrendiniz şimdiki özeldeki cihazlar çok gelişmiş benim daha zamanım var ama merak ettim acaba cinsiyet için özele mi gitsem
Ben de çok merak ediyorum bu konuyu ben devlete gidiyorum devlette de böyle erkenden tahmin ederler mi

Eki Görüntüle 2080006

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)
Yaa yirim seni ya maşallah maşallah, Allah bir ömür boyu yüzünüzü güldürsün inşallah canım :KK200:

Ramzi teorisine göre 6-7 haftalık karından ultrason görüntüsünde kese içinde bebek sağda ise kız solda ise erkek deniliyor .iki oğlandan sonra merak ediyorum acaba doğru çıkıyor mu diye benimki teoriye kız inşallah doğru çıkar hayırlısıyla sağlıkla tabi önce
Senle ben kız kız diye ölüyoruz hayırlısı olsun inşallah,sağlıklı olsunlar da, pembe yün aldım annem kızıyor ya oğlan olursa diye :KK53:

Ben de çok merak ediyorum bu konuyu ben devlete gidiyorum devlette de böyle erkenden tahmin ederler mi
Bende devlete gidiyorum ama sanmıyorum erken söyleyeceklerini zaten içeride fazla tutmuyorlar ama 2 li test için haftaya gittiğimde şansımı deneyip sorucam eğer söylemezse özelden 3 hafta sonrasına randevum var oraya gidicem :KK53:

Bende devlete gidiyorum ama sanmıyorum erken söyleyeceklerini zaten içeride fazla tutmuyorlar ama 2 li test için haftaya gittiğimde şansımı deneyip sorucam eğer söylemezse özelden 3 hafta sonrasına randevum var oraya gidicem :KK53:
Evet öyle fazla tutmuyorlar ama yine de dr bakarken sormaya calişcam bakalım bir şey tahmin ede bilir mi , hem bu sefer 2li test için de gideceğim hayırlısı bakalım :dua:

Ay canım çok tatlısın ya :-) inşallah rabbim gonlundekini verir sağlıklı hayırlı bir kız evlat nasip eder
Amiiiiinnnnler olsun inşallahhhh o kadar çok kız özlemi var ki içimde rabbim biliyo pempiş şeylere bakarken ciğerim yanıyor resmen zaten hormonlarım tavan bak yine tutamadım kendimi:KK61:

X