2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarrrrr geldik doktordan şimdi :) çok şükür büyümüş fasulyem. Fıstık haline gelmiş artık:) 10gün sonra ikili test yapılacak dedi doktor. Cinsiyet için de yüzde 69 kız dediiii:))) ikili testte daha net olur dedi. Ay inş bakalım hayırlısı :) fotomuzu yüklüyorum teyzeleri,birinde 4.41cm diğerinde 4.11 yazıyor şimdi farkettim neden acaba fikri olan var mı? Bide üstte GA 11w3d yazıyor son adetime göre 11+3 üm bugün. Ama crl nin altında GA 11w1d diyo. Bu ne demek yani bebek aslında 11hafta 1günlük mü??bilgisi olanlar yardımcı olabilir miii??geriden mi geliyor bebiş??

ben hiç çıkıntı göremedim kıza benzettim ama hayırlısı olsun tabi :)

Kızlar regli günü gelince sancı çeken varmı? Normalde yarın adet zamanım, şuan adet sancısı çekiyorum normalmi acaba

sonsuzzz sonsuzzz canım senin nuba göre kız bebek o çıkıntı sırta paralel ya kız bebek deniliyor o yüzden acaba doktor bizim göremediğimiz bişey mi gördü? :KK51:

Yeni fotoğrafta da yukarı doğru bi çıkıntı var cnm bende anlamadım. Geçen hafta ki fotoda hakikaten popoya paraleldi. Bende kız diye gittim hatta doktora kız bence dedim :))

Çok moda girmesem de erkek fikrine de alıştırıyorum kendimi :) 3 ocak ta kesin öğrenirim sanırım.

Canım sanki erkek gibi kesenin etrafında beyaz bi çizgi var o plesenta yani plasenta nerdeyse bebek o tarafta oluyor seninkide solda teoriye göre erkek canım

Anladm cnm tsk ederim hadi bakalm su yenilenme tarihine gore kiz ckti. Saglikli olsunda tum yavrularimiz cinsiyeti onemli degil :)

cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:
Benim de gönlüm hep erkek diyor :KK200: Ama ettafımdaki herkes kızım olacağını hissediyor :bicak: (annem , eşim , kayınvalidem) Sağlıklı olsunlar da :emir_bebek::nazar:

Eki Görüntüle 2080006

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)
maşallah:nazar:

Son düzenleme:
Kızlarrrrr geldik doktordan şimdi :) çok şükür büyümüş fasulyem. Fıstık haline gelmiş artık:) 10gün sonra ikili test yapılacak dedi doktor. Cinsiyet için de yüzde 69 kız dediiii:))) ikili testte daha net olur dedi. Ay inş bakalım hayırlısı :) fotomuzu yüklüyorum teyzeleri,birinde 4.41cm diğerinde 4.11 yazıyor şimdi farkettim neden acaba fikri olan var mı? Bide üstte GA 11w3d yazıyor son adetime göre 11+3 üm bugün. Ama crl nin altında GA 11w1d diyo. Bu ne demek yani bebek aslında 11hafta 1günlük mü??bilgisi olanlar yardımcı olabilir miii??geriden mi geliyor bebiş??
Senin hücre yenilemeye göre nencikiyor acaba tutuyor mu baksak :KK45:

cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:

benim ilk transfer gününden beri içime kız doğuyor ama erkekse anneler hisseder tezini çürütmüş olucam :emir_bebek:

Kızlar cinsiyeti erken öğrenenler devlette mi özelde mi öğrendiniz şimdiki özeldeki cihazlar çok gelişmiş benim daha zamanım var ama merak ettim acaba cinsiyet için özele mi gitsem

Sonuçlar çıkmış canım açlık 86 olmuş tokluk 126 nasıl acaba?
tokluga dikkat et yeter cnm aclik cok cok iii cikmis. toklugu 110 120 arasi isterim demosti benim diyetisyen. masallah seninkide iyi ama ufacik bisey yesen tatli firliyor 140 150 ye senin tok gttinde ne yiyip gttiginde onemli mesela. ben corba ekmek salata yedm gyttim 120 lerdeydi bnmde ama herzamanda corba yenmio ki :KK43:

Maşallah size canım :) usgde minik ölçüm farklılıkları cokk normal. 2 günlük fark da çok normal hatta gebelik ilerledikçe fark kapaniyormus bunu hiç dert edinme kendine.
Bu gebelik ölçümü farkı için de doktorum bebek iri ya da minyon olursa farklı çıkabilir demişti. Erken ya da geç döllenmeden bahsetmedi bana. Benim bebek 7 gün önden gidiyor ama asilamamdan 7 gün önce ben adetliydim mesela imkansız öyle olması. Sadece iri imis.

Allah herkesin gönlündekini kucağına versin inşallah ama her şey kısmet çocuklarımızın cinsiyetinin ne olacağı çoktan belirlenmiş Allah tarafından istemekle ve dua etmekle değişecek bir şey değil sadece Allah bize onu uygun görmüş deyip mutlulukla sarilalim yavrularımiza inşallah :anne:

Hayırlı olsun cnm. Benim bugün aldığım ultrason fotolarının her biri farklı ölçüm, 11+6 dan 12+3 e kadar. Hareket ettiği için sanırım farklı farklı ölçüyorlar.

X