2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar yaa o kadar halsizimki kafami yastiktan kaldiramiyorum oruc gibi hissediyorum kendimi hic bisey koymak istemiyom agzima su bile icesim gelmiyo surekli yatmak istiyom neden böyle oldum 2 haftada hayattan soğudum resmen bide biraz bisey yapayim hemek belim kuyruk sokumum agrı giriyo

bugün sabah yazmıştım bize de erkek söyledi sizce kızlar? :)
a>

Eklentiler

• ADA044D4-ACA1-41C8-AEB7-235EB12A5941.jpeg
    ADA044D4-ACA1-41C8-AEB7-235EB12A5941.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 71
valla hiçbişeye bakmadık canım biz :)
Ramzi teorisine göre 6-7 haftalık karından ultrason görüntüsünde kese içinde bebek sağda ise kız solda ise erkek deniliyor .iki oğlandan sonra merak ediyorum acaba doğru çıkıyor mu diye benimki teoriye kız inşallah doğru çıkar hayırlısıyla sağlıkla tabi önce

Eki Görüntüle 2080006

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)
Yaaa masallah ona minnak kuzu senin en buyuk destekcin can yoldasin olacak insallah:emir_bebek:

cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:

ya a ama ben Rus takviminde kız buldum yenilemede erkek :kahve:
Hadi ya hesap hatası olmasın. O yenileme hesabı Rus takvimi. Ama hangi ay hamile kaldığımız önemli benim mesela yumurtlamam tam ay sonu ay başı denk geldi. Yani ekim sonu kasım başı... iki ay Farklı sonuç verdi o yüzden. Yani hangi ay da kaldığımı bilemiyorum çünkü :KK76:

Suna bi bakin :)) ramzi teorisini cozemedim halaa karnimdan ultrason

Eklentiler

• 20171206_123800-1.jpg
    20171206_123800-1.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 88
Kızlarrrrr geldik doktordan şimdi :) çok şükür büyümüş fasulyem. Fıstık haline gelmiş artık:) 10gün sonra ikili test yapılacak dedi doktor. Cinsiyet için de yüzde 69 kız dediiii:))) ikili testte daha net olur dedi. Ay inş bakalım hayırlısı :) fotomuzu yüklüyorum teyzeleri,birinde 4.41cm diğerinde 4.11 yazıyor şimdi farkettim neden acaba fikri olan var mı? Bide üstte GA 11w3d yazıyor son adetime göre 11+3 üm bugün. Ama crl nin altında GA 11w1d diyo. Bu ne demek yani bebek aslında 11hafta 1günlük mü??bilgisi olanlar yardımcı olabilir miii??geriden mi geliyor bebiş??

Eklentiler

• 1041715E-3A43-4748-9BE2-A0E5C0147D47.jpeg
    1041715E-3A43-4748-9BE2-A0E5C0147D47.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 109
  • 1F85596F-CBA7-431F-AC40-44D31B01645D.jpeg
    1F85596F-CBA7-431F-AC40-44D31B01645D.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 89
cinsiyetini öğrenen anneler hepinizi tebrik ederim sağ salim kucağınıza alasınız inşallah, daha öğrenemeyen anneler acaba içinize ne doğuyor şimdiden söylesek de sonradan da tuttu tutmadı yaparız :halay: benim içime kız doğuyor hatta kuvvetli bir his :halay:
Benim içime yine erkek doğuyor iki oğlum var ama nedense Buda erkek gibi geliyor yada kızım olacağı umudum olmadığı için kendimi o kadar şanslı görmüyorum nedense ama çevredekiler bu kız bence diyorlar hisleri çok kuvvetli çok yakın dostumda içime kız doğuyor diyor bakalım erkek olursa şaşırmam ama kiiiiii kız olursa adamceğizimin benden çekeceği var iflas ettirecem onu :KK59:

Kızlarrrrr geldik doktordan şimdi :) çok şükür büyümüş fasulyem. Fıstık haline gelmiş artık:) 10gün sonra ikili test yapılacak dedi doktor. Cinsiyet için de yüzde 69 kız dediiii:))) ikili testte daha net olur dedi. Ay inş bakalım hayırlısı :) fotomuzu yüklüyorum teyzeleri,birinde 4.41cm diğerinde 4.11 yazıyor şimdi farkettim neden acaba fikri olan var mı? Bide üstte GA 11w3d yazıyor son adetime göre 11+3 üm bugün. Ama crl nin altında GA 11w1d diyo. Bu ne demek yani bebek aslında 11hafta 1günlük mü??bilgisi olanlar yardımcı olabilir miii??geriden mi geliyor bebiş??
Aynen çıkıntı var ama dümdüz bi çıkıntı dik değil hayırlısı olsun canım kız bebek animasyon usg videolarını izlemiştim gerçekten paralel olan o çıkıntı tamamen düzleşiyor doktorların tahminleri %80 çıkıyo canım

boyunu birazcık alttan alsa bir ölçümde o zaman biraz geriden gibi görünüyormuş,çok takılmayın dedi doktorum,sürekli değişiklik olabilir dedi..

X