2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben hiç çıkıntı göremedim kıza benzettim ama hayırlısı olsun tabi :)

Kızlar regli günü gelince sancı çeken varmı? Normalde yarın adet zamanım, şuan adet sancısı çekiyorum normalmi acaba

sonsuzzz canım senin nuba göre kız bebek o çıkıntı sırta paralel ya kız bebek deniliyor o yüzden acaba doktor bizim göremediğimiz bişey mi gördü?

Yeni fotoğrafta da yukarı doğru bi çıkıntı var cnm bende anlamadım. Geçen hafta ki fotoda hakikaten popoya paraleldi. Bende kız diye gittim hatta doktora kız bence dedim :))

Çok moda girmesem de erkek fikrine de alıştırıyorum kendimi :) 3 ocak ta kesin öğrenirim sanırım.

Canım sanki erkek gibi kesenin etrafında beyaz bi çizgi var o plesenta yani plasenta nerdeyse bebek o tarafta oluyor seninkide solda teoriye göre erkek canım

Anladm cnm tsk ederim hadi bakalm su yenilenme tarihine gore kiz ckti. Saglikli olsunda tum yavrularimiz cinsiyeti onemli degil :)

Benim de gönlüm hep erkek diyor Ama ettafımdaki herkes kızım olacağını hissediyor (annem , eşim , kayınvalidem) Sağlıklı olsunlar da

maşallah

Son düzenleme:
Senin hücre yenilemeye göre nencikiyor acaba tutuyor mu baksak

benim ilk transfer gününden beri içime kız doğuyor ama erkekse anneler hisseder tezini çürütmüş olucam

Kızlar cinsiyeti erken öğrenenler devlette mi özelde mi öğrendiniz şimdiki özeldeki cihazlar çok gelişmiş benim daha zamanım var ama merak ettim acaba cinsiyet için özele mi gitsem

Sonuçlar çıkmış canım açlık 86 olmuş tokluk 126 nasıl acaba?
tokluga dikkat et yeter cnm aclik cok cok iii cikmis. toklugu 110 120 arasi isterim demosti benim diyetisyen. masallah seninkide iyi ama ufacik bisey yesen tatli firliyor 140 150 ye senin tok gttinde ne yiyip gttiginde onemli mesela. ben corba ekmek salata yedm gyttim 120 lerdeydi bnmde ama herzamanda corba yenmio ki

Maşallah size canım :) usgde minik ölçüm farklılıkları cokk normal. 2 günlük fark da çok normal hatta gebelik ilerledikçe fark kapaniyormus bunu hiç dert edinme kendine.
Bu gebelik ölçümü farkı için de doktorum bebek iri ya da minyon olursa farklı çıkabilir demişti. Erken ya da geç döllenmeden bahsetmedi bana. Benim bebek 7 gün önden gidiyor ama asilamamdan 7 gün önce ben adetliydim mesela imkansız öyle olması. Sadece iri imis.

Allah herkesin gönlündekini kucağına versin inşallah ama her şey kısmet çocuklarımızın cinsiyetinin ne olacağı çoktan belirlenmiş Allah tarafından istemekle ve dua etmekle değişecek bir şey değil sadece Allah bize onu uygun görmüş deyip mutlulukla sarilalim yavrularımiza inşallah

Hayırlı olsun cnm. Benim bugün aldığım ultrason fotolarının her biri farklı ölçüm, 11+6 dan 12+3 e kadar. Hareket ettiği için sanırım farklı farklı ölçüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…