2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Eşimin ailesinde erkek çocuk ağırlıklı kızların sayısı 2-3 geçmez ondan sebep erkek olursa şaşırmayız, kız olursa süpriz olur bize , kız ,erkek farketmez tabi insan sadece merak ediyor :)

Evet bizde de ilk çocuk erkek, ikinci kız şeklinde hep. Bende o yüzden ilk erkek olmasına şaşırmadım :)

Canım ben bunu anlamadım ya şimdi eşim 87 li ben 89 sonuç ne oluyor tahmini yani? Bana da bilgi verir misin?

Ne demek canım başlarda bende aynıydım ama böyle hem kendime hemde eşime zarar verdiğimi anladım çünkü onuda bunaltıyordum ama şimdi gayet sakinim 2 hafta sonrayı bekliyorum bebeğimi görmek için

O kadar yağ , krem sürüyorum yine de bana mısın demiyor çatlıyorum .. Kalça kısmındaki yan basenlerimde 2 tane kırmızı çizgi oluşmuşşşşşşşş . Azcık anneme çekseydim ne vardı .

Canım 3 doktorla görüştüm 2 si olumlu konuştu üniversite doktorlarda kararı bize bıraktı artık hayırlısı diyorum Allah'dan umarım bir sorun çıkmaz
inş cnm içini rahat tut Allahın izniyle hiç bişey olmaz. Rabbim sağlık bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin hepimizn.

Eşinde geldi mi kontrole, sana destek oldu mu? Bu güzel haberlerin başlangıcıdır inş

Gözün aydın cnm güzel haberler almışsın maşallah...bn görünce nedense kız hissettim kesin öğrenince baklm kimler bilmiş göreceğizz :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…