2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

EC4A0677-0820-4C77-8C2E-BAD4EDFE9C77.jpeg

Teyzelerimmmm pipişimi görüyor musunuz :))

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)

@mother of july gözünüz aydın sağlıkla kavuşun İnşallah hayırlı bir evlat olsun..
182023 182023 canım sen nasıl olsun bebeğin nasıl iyisinizdir İnşallah
İyiyim canım çok sağol evdeyim yatıyorum yine. Progestana devam. Bebeğin durumu iyimiş. Kanama alanı göremedi dr. Ama çok kan kaybın oldu dedi. Demir takviyesine başlattı. Çarşamba kontrolüm var.

Eki Görüntüle 2080006

Arkadaşlar sanırım oğlum geliyo, ama doktorum Zorumla söyledi, şimdilik bi kabartı var ama daha kesin diyemem kız çocuklarda da ilk aşamada bazen böyle görünebiliyor dedi :) sağlıklı gelsin de oğlan gelsin, kız gelsin farketmez minişim :)

İkili test ölçümlerimiz de çok şükür sorunsuz geçti, ense kalınlığı normal dedi. Kan verdim bakalım 1 haftaya çıkar dediler.

Allah hepimizin yavrularından iyi haberler almamızı nasip etsin. Mutluluktan ölünse, ölürüm şu an :)

maşallah canım:nazar: Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin, ben pipişi göremedim ama neresi acaba :) bakalım bir daha ki gittiğinde netlik kazanır herhalde :)

maşallah canım:nazar: Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin, ben pipişi göremedim ama neresi acaba :) bakalım bir daha ki gittiğinde netlik kazanır herhalde :)

Poponun ordaki artı işaretinin iki üstündeki kabartıyı kastetti cnm dr. Evet iki hafta sora kesin sonuç için çağırdı :)

Arkadaşlar bende hastanedeyim bakalım ikili test ve cinsiyet tahmini için heyecanla bekliyorum :)
Çok heyecanlı ya sizinkileri öğrenicez diye heyecanlanıyıruz kendimizde kim bilir nasıl olucak
Canım en son eşinin hücre yenilemesi olmuş
yani nasıl bakıcam ben şimdi hangi takvime neye göre bakIcam ki kusıra bakma canım gerçekten şu takvim işlerinden hiç anlamıyorum ben söylesem sen baksan sat 14 ekim eşim 80 eylül doğumlu ben 85 ocak doğumluyum

Poponun ordaki artı işaretinin iki üstündeki kabartıyı kastetti cnm dr. Evet iki hafta sora kesin sonuç için çağırdı :)

benim ikili taramam da yılbasından sonra demekki ozamanlara seninki kesinleşmiş olucak ,belki oğlansa benimkide belli olur:) bana kız gibi geliyor kendi miniğim ama tabi yanılabilirim :anneadayı::emir_bebek::KK49:

Eki Görüntüle 2080006

Ayy zaten duygularım tavan yapmış yağmur yağsa mutluluktan ağlıyorum aşırı duygusalım şimdi böyle görünce güzel haberleri çok mutlu oldum rabbim kucağına aldığın günleride göstersin

Çok heyecanlı ya sizinkileri öğrenicez diye heyecanlanıyıruz kendimizde kim bilir nasıl olucak

yani nasıl bakıcam ben şimdi hangi takvime neye göre bakIcam ki kusıra bakma canım gerçekten şu takvim işlerinden hiç anlamıyorum ben söylesem sen baksan sat 14 ekim eşim 80 eylül doğumlu ben 85 ocak doğumluyum
Canım bu bir takvim değil benimde okudum kadarıyla en son kim hücre yeniledikten sonra hamile kalınırsa bebek o cinsiyette oluyormuş sen 2015de esin 2016da yani en son eşin yenilenmiş tabi bu durum doğruysa erkek olabilir bebisin

X