2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Devlet bence canım konfordan ziyade güven daha önemli diye düşünüyorum.

Öncekilerde yaptırmıştım ama neden yaptırdığımı bilmiyorum şimdi sorum şu yaptırsak nolur yaptırmasak nolur
Yaptirsak ta yaptırmasak ta bişey olmaz diye düşünüyorum cnm ben evet ilkinde bende yaptırdım ama bunda yaptırmasam diyorum yani 3 kere o stresi çekmeye değermi 2li 3lü 4lü

Nerdeyse ayniyiz canım ben de 11+2 yım bebek 12+2 iki gün önce boyu 5,5 cmdi kız bebek dedi. Hayırlısı bakalım önden gitmesi için de iri bebek bı sıkıntı yok demişti çok sukur

Ayy seninde mi kız. Hayırlı olsunn :) ben daha öğrenmedim ama öğrenenleri görünce heyecanlandım.

Ayy seninde mi kız. Hayırlı olsunn :) ben daha öğrenmedim ama öğrenenleri görünce heyecanlandım.
Ya yüzde 70 kız dedi 4 boyutlu ultrasonla bacaklarının arasına bakti. Ama değişme durumu da olabilirmiş ben yine de erken sevinmek istemiyorum bir ay daha kaptirmicam kendimi. Sonra halay çekerim heralde sen kız mı erkek mi istersin? Saglikli olmasından sonra tabii

Canim bende oyleydim...
Gunde 10dan fazla kusardim.
Her acilw gittigimde doktor uc gun yatırırdi.
Serum yer yine kusardim...
Zofer siye bile ilac yazdi doktor..
En sonda o iyi geldi cok sukur...
Ama 11 haftaya gelmemde etkili bence.

Zofer günde iki defa kullanıyorum. Her serumumun içinede iki ampul karıştırıyolar ama banamısın demiyo

Psikoloğa gitmeyi düşünüyorum canım çünkü bu durumla nasıl başederim bilmiyorum. Kusunca geçse sorun yok ama 24 saat bulantım devam ediyor başım yastıktan kalkmıyor.

Bende zofer kullanıyorum ama ne bulantıyı kesiyor nede kusmamı engelliyor. Halsizlik bitkinlik umutsuzluk bonusu

Bende senin gibiydim cnm hala bulantılar kusma lar var ama iki gündür daha hafif gibi sanki inşallah gecicek bu günlerde bol bol dua et

Benim sevdiceğim de yurtdışına gidiyor .. Rabbim onlara güç kuvvet bize de bolca sabır bersin inşallah

Zofer günde iki defa kullanıyorum. Her serumumun içinede iki ampul karıştırıyolar ama banamısın demiyo

Canim o ilac gunde birden fazla kullanilmamali...
Insallah gececek

Bana da diyorlardi. Benn gecmez saniyodum...
Allahima bin şükür... eski hallerime gore daua iyiyimm..
Su bile icemiyordum.
Icsem kusuyordum
Kan kustum ya.daha otesi var mi..
Yemek yemicem diye agladigimi kendimi tuvalete kitledigimi biliyorum...
Az buz seyler yasamadik

Ama bebek sahibi olmak kolay degil...

Her gecen gun daha da azalir insallah...
He simdi bulantim kusmam gecti mi.
Yok anacim gecmedi.
Hergun sabahları duzenli kusarim..
Okuldan eve giriste kusarim

Bazen yolda kusarim...
Gun günü tutmuyor
Ama eskisi gibi değilim..
Babannemin yicek konusunda destegi cok oldu.
Tavukla patates hasla ue dedi...
Bir omu yedim bol tuzla...
Sonra kendimi az az toparlamaya basladim

Anlattigina göre devlet hastanesi bence

Devlet bence canım konfordan ziyade güven daha önemli diye düşünüyorum.
Haklısınız çok kararsızım bu konuda bi özele bi devlete iki doktora gidiyorum arada kaldım sancıyı ben çekicem acıyı çekicem özelde sadece yüzüme gülümseyen çalışanlar olacak ama devlette ilgi var mı onu bilemiyorum pek.

Kıızzzzz :) sülalemizde o kdr çok erkek bebek var ki kıza hasret kaldık. Belki bana da cumartesi bi tahmin söler doktorum:) ama benim gittiğim dr da 4boyutlu yok sanırım. Sen hangi özele gidiyosun özel değilse?

Bi kaç hafta daha ilerlesek daha iyi olacağımı düşünüyorum. Yemeye yemeye vücudum kurudu. Sanırım en yoğun olduğu haftadayım bide 8. Haftamın içindeyim. Bundan sonra yavaşça azalacağını umuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…