2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çok tüylü iplikli birşey almayın, çocuk merakla ağzına götürüyor. Ben hep penyeden yanayım ☺

Canım kesinlikle önemli olan doktor hiç düşünme gerekli ortamı doktor oluşturacaktır zaten sizin için. Çınarlı da Doğum yapan çok tanıdığım var gayet memnunlardı
Benimde 2 arkadaşım orada doğum yaptı. Biri sezaryen biri normal doğum. Memnun kalmışlardı. İnşallah bir sıkıntı yaşamam bende. Eşimde doktorla devam etmekten yana. Teşekkür ederim cevabın için

Benim eşimde göreve gidiyor .. Üstelik 1 aydır ayrı şehirlerdeyiz .. Süresi de belli değil minimum 1 sene .. Ve ben daha 5 aylık evliyim

Bende kalayım dicem ama eve market malzemelerini alıp yukarı Nasıl taşırım onları düşünüyorum.Benim eşim 3.5 aylığına gidiyor.Telefonla da ulaşım olmayacak.
Anlıyorum canım sıkıntılı durum varsa sen daha iyi bilirsin tabi hamileyken oğlum koltukta uyuyakalırdı yatağına taşırdım her işimi kendim gördüm belki oğlum olmasaydı bende giderdim bilemiyorum niksardaydık biz son senemizde 3 aylık gidiyorlardı zor oluyordu Doğuma on beş gün kala 15 günlük göreve gitti eşim 2 gün önce gelmişti zor süreçler bunlar sen yaşantını daha iyi bilirsin tabi allah kolaylık versin

Bende özel muayeneye gidiyorum. Doktorum iki kez rapor verdi anlaşmalı olduğu hastaneye yönlendirdi.

Benim eşim Deniz astsubayı.O da görev için aileme 2 saat uZaklıktaki bir şehirde olucak.O yüzden her hafta sonu gelir görürüm seni hem de merak etmem diye düşündü.Eşimin gemisinde az kişi var şükür dogum öncesi izne ayrılıyorlar 30 günlük.O bakımdan iyi ama Deniz'in altında çekmiyor telefon seyirdeyken.Asker eşi olmak da zor ama güçlü olucaz yapıcak birşey yok :))

Benim yaş 32 sehır bursa hastane özel hayat hastanesi bu ikıncı olucak insallah Bı kızım var Temmuz 2014 doğumlu yine Temmuz annesi olucam cok sukur :)

Fikirlerini uygulayacağım canım teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…