2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Öyle oluyor canım zaten hem çabuk uzuyor hem daha sert çıkıyor ama tanıdığım bütün kadınlar bikini bölgesini hep tras yapmış
Öyle oluyor zaten canım hem çabuk uzuyor hem de daha sert çıkıyor , tanıdıklarımın hepsi bikini bölgesini hep tras yapmışlar hamilelik süresince

CansuErhan52 canım ben geçen gün ağda yaptım özel bölgeyede pudra döküp denedim bu defa acısı biraz daha azaldı ama bacaklarım çok acıdı bir zararı olduğunu sanmıyorum çok şükür kanamam da olmadı. Göbek tüylenmem olmaya başladı ama onları doğuma kadar ellemiycem hormonlardan sanırım

Nerdeyse ayniyiz canım ben de 11+2 yım bebek 12+2 iki gün önce boyu 5,5 cmdi kız bebek dedi. Hayırlısı bakalım önden gitmesi için de iri bebek bı sıkıntı yok demişti çok sukur
Evet cnm banada sağlıklı maşallah iyi beslemişsin dedi hatta ikili teste gerek duymadı ben olumsuz bişey görmedim dedi ama prosedür gereği testi yapalım dedi

Ya bende epilasyon yaptiriyordum dondurdum ağda yapsammi diye düşünüyorum.

Hiç düşünmemiştim bu durumu .. İhtiyacım olunca dank dedi Böyle devam edecek mecburen madem öyle

O akinti bende de oldu canm. Ben ege dogum evine acile gittim fitil kullandim ve dinlendim birazcik. Sonra hayat hastnsne qittim dr anlattm. Zaten muayne etti ve gayet iyi gozuktu bebgm. Ayrica kalp atisini da duydk. Ben şuan icn memnunm. Ama ileri de ne olur elbette bilemem.

Benim de göğüs ve gobekte çok tuylenme oldu dogumdn sonra geçer inşallah

Bacak kol onları yine epilasyon aletiyle de bir şekilde hallederim de .. Özel bölge için dert ettim şu an bu durumu . Benim normalde lekelenmem oldupu için canım da daha çok yanacak malum .. Sıkıntı yaşamak istemiyorum Yarın bir deneyeceğim .

Bencede bebeğe zarar diye kizmislardir

Ben ilk gebeliğimde 37+4 te ağdaya gittim ertesi gün doktor kontrolüm vardı ve doktor 5 cm açılmam olduğunu söyleyip hemen Doğuma aldı. Yani ağda tetiklemiş olabilir

Ben ilk gebeliğimde 37+4 te ağdaya gittim ertesi gün doktor kontrolüm vardı ve doktor 5 cm açılmam olduğunu söyleyip hemen Doğuma aldı. Yani ağda tetiklemiş olabilir
Ovv İster istemez kasılma oluyor tabii .. Benim birde üzerine lekelenmem oluyor .. Hiç riske atmayım

Eklentiler

• Screenshot_2017-12-14-22-48-46.jpeg
    18,8 KB · Görüntüleme: 32
Kizlar ben sir agda yaptim evet canim yandi ama kendim yaptigim icin sorun yok...
Lekelenme olmadi.
Kollarimi bacaklarimi hep alirdim ama gebeliktenbberi alamıyorum
Cunku cok acıyor.
Ve kusmalardan daha yeni yeni kendime geliyorum

Kizlar ben sir agda yaptim evet canim yandi ama kendim yaptigim icin sorun yok...
Lekelenme olmadi.
Kollarimi bacaklarimi hep alirdim ama gebeliktenbberi alamıyorum
Cunku cok acıyor.
Ve kusmalardan daha yeni yeni kendime geliyorum
Ne kadar güzel alabilmişsin Ben maalesef kendim halledemiyorum . Özel bölgeme yaptırmamaya karar verdim ..

Guzel anneler iyi aksamlar. 1 ayda 3 kilo almişım. Bana fazla geldi sizce de fazla mi ? Nelere dikkat etmeliyim bu sürećte. Çok acıkiyordum 3 ogun yedim bu haftaya kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…