2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Mide bulantısı birden azaldı ya var mı bu durumda olan acaba doktor birde bulantı iyi bebek gelişiyor falan demişti moralim bozuluyor düşündükçe salı günü için randevu aldım devlet hastanesine özelde ki doktorum bır ay sonra cagırdı ıkılı için o zaman a kadar çatlarım diye salı günü gıdıcem İnş

Acemilik iste canim 6 aylik kiyafetler 3_4 aylikken olur ins bunda daha tecrubeli oluruz

Aksam uzun kollu pamuklu bisey olabilir canim gunduz kisa kol kullandim ben genelde sukur hic hasta falan da olmadi ilk aylar

Ayyy Can'ım bende de niye yok diye diye başladı.2 3 gün kesildi bugün geri geldi ki eskisinden beter.Hiçbirşey Yiyemiyorum 3 kilo gitti Geri geliyor sonra tekrar bulantılar.

Niye hastanden vazgectin canim ?
Mine hanıma gidiyodum canım. Bi ara kahverengi akıntm geldi mine hanım 15 gün kalkmadan yatmamı söyledi düşük tehlikesi olablir bu akntı dedi bnada mantklı gelmedi arkadaşmn tavsyesiyle başka bi dktra gttim çok motive etti bni düşük tehlken kesnlkle yok yatmana gerek yok hatta günde 45 dk yürüyüş yap dedi yani şuanki doktrmdan çok memnunum

Benimkide öyle diyor onunda içine erkek doğuyormuş benim içime birşey doğmuyor ama sırf babası erkek dıyo dıye bende kızım diye seviyorum küsmesin benim minik mucızem sağlıkla büyüsün doğsun inşallah

çok meraklıyız biz ondan bu haller

Ayyy Can'ım bende de niye yok diye diye başladı.2 3 gün kesildi bugün geri geldi ki eskisinden beter.Hiçbirşey Yiyemiyorum 3 kilo gitti Geri geliyor sonra tekrar bulantılar.
Benim de dünden beri geri geldi bulantilarim ve kusmalarim gerçi tamamen bitmemişti ama baya azalmıştı kusmalar 1haftadir yoktu nedense dünden beri geri geldi bütün moralim gitti kurtuldum sanıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…