2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hersey allahtan canim. Benm bi komsumun cocugu icin %100 engelli teşhisi koydular. Hatta bir kac dr gtti. Hepsi ayni seyi soyledi ama bebek çok saģliklı bi şekilde dünyaya geldi. Ailesi aldirmak istemedi. Veren de allah alan da allah dediler ve aldirmalar. Smdi kocaman oldu hatta.
Maşallah inşallah Benim ve benimle aynı sorunu olan olmayan herkesin hep sağlıklı olur dua ediyorum

Cnm bncede başka bişey ör puset nsl bişey emin deilim ama kangru gibi taşınanlardansa bn onları hiç beğenmiyorum bebekler eziyet çekiyor sanki içinde... ama renk olarak annem hep bişeyler alır bnde mor sarı kırmızı ve yeşil al derim genelde kız içinde erkek içinde uygun olur...

mor olur mu ya ? walla ben çok beğendim ama yapabilir miyim ondan da emin değilim tam karar veremedim ki

hikayeni okudum erken menepoz teshısı konmus sana yaşın kaç ki böle durumla karşilastın
banada erken menepoz teşhisi kondu ve dogal yolla hamıle kalamayacagımı tüpbebek le kalabılecegımı söledı dr
Ikı yıl korunmadım ve hamıle kaldım bılıyorsun kaybettım
Bu dönemi atlatayım türkıyeye geldıgım zaman bakıcam tedavı yoluna rahımde yolunda gıtmeyen bır seyler var buradakı drdan rahım fılmı cekmesını ıstıycem bakalım
Allah sanada kolaylık versın üzülme Rabbıme sıgın canım o bızım için herseyın ıyısını bılır
Eşinede Rabbım hidayet versin
Allahım yar ve yardımcın olsun
Canım yaşım 33 oldu 18 yaşında bile giren insanlar var menopoza bu biraz genetik sanırım benim ablam 40 yaşında 2. Çoçuğunu doğurdu düşün canım eğer imkanın varsa burada ismi geçiyor erbil yağmur olması lazım yumurta rezevri düşük hastalarda olumlu sonuçlar alıyor onu araştır zaten en son görüştüğüm Prof. Periantoloji yani riskli gebelik uzmanı şunu dedi rahim zarar görürse asla hamile kalamazsın buna yumurta donasyonuda dahil dedi aman dikkat et rahmini herkese elletme

Bebegine guven canim benim oglumda da down sendromu riski wardi doktor amniyosentez onerdi aldrmayi teklif etti Ben Nolursa olsun dedim sapasaglam dogdu çok çok șükür Sen inan ve dua et Saglikla kucagina alirsin İnşallah
Hay hay maşallah yerim ben o paşayı inşallah amin canım herkese dua ediyorum kendimde dahil

kızlar ya bana bi akıl verin

örgü işlerini çok severim... şimdi de penye ipten puset örmeye taktım kafayı

aslında kafamda iki soru var . Birincisi acaba o puseti kullanabilir miyim ? ikincisi de hangi renk yapsam henüz cinsiyet belli değil hem kız hem erkege gidecek renk arıyorum hadi bi el atıverin kurtarın beni :KK17::KK17::KK17:
Canim bizimkiler yaz bebesi olacak orgu puset ortusu kullanisli olmaz kis ayina kadar zaten biraz buyurler puset kullanilmaz cok fazla...cok hevesin varsa bebek arabasi icin dikdortgen orebilirsin seneye bu vakitler 4,5 aylik olacaklar ins yelek patik kullanilir bol bol.. oglum temmuz bebesiydi ilk uc ay cit citli ve tek alt kullandik penye battaniyeler cok kullanisli oluyo

Bu zamana kadar hep konuşarak, kendimi anlatarak, anlatamadığım noktada taviz vererek ilerledim. Ama durdurak bilmedi baskıları. Bu kadar özel bi dönemden geçerken dahi, ben değil o ve ailesi önemli oldu. Bu benim için son noktaydı canım. Ben daha fazla uğraşamayacağım. Çocuğum bu kadar baskılanan mutsuz bi anneyle büyüyeceğine, onu istemeyen babasıyla büyümesin istedim. Allah sonumuzu hayır etsin. Seninki geçici bi sorun gibi görünüyor. İnşallah düzelirsiniz bi an önce, seniin her zamankinden çok desteğe ihtiyacın var.
Anladım canım o zaman hayırlısı hakkınızda dua ediyorum dualarımdasın rabbim hayırlı bir kapı açsın sana ve bebeğine

Kızlar buda bnm 7+2 deki USG bnada tahmin yaparmısınz.

Eklentiler

• Screenshot_2017-12-14-12-19-45.png
    Screenshot_2017-12-14-12-19-45.png
    195,6 KB · Görüntüleme: 52
Slm kizlar nasilsiniz gecmisi okuyamadim iki haftadir annemdeyim kardesim yarin askere gidiyor gelen giden cok oluyo firsatim olmuyo hic okumaya yazmaya ins herkes iyidir bebisler iyidit bulantilar kusmalar bitmistir... daha kalp atisi icin gidemedim hayirlisi Allahtan.. birde grip oldum dr gittim hic bisey veremedi ins daha ilerlemez

Slm kizlar nasilsiniz gecmisi okuyamadim iki haftadir annemdeyim kardesim yarin askere gidiyor gelen giden cok oluyo firsatim olmuyo hic okumaya yazmaya ins herkes iyidir bebisler iyidit bulantilar kusmalar bitmistir... daha kalp atisi icin gidemedim hayirlisi Allahtan.. birde grip oldum dr gittim hic bisey veremedi ins daha ilerlemez
Geçmiş olsun cnm ıhlamur çayı felan iç

X