2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar, ben de yorumlarınızı alabilir miyim çok çok çok merak ediyorumm :dua:
9+1 karından fotoğrafım

Eklentiler

• 20171204_152838.jpg
    20171204_152838.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 90
İsmimin yanında ki ok a basınca o mesaja gidiyor

Oka bas canm

Olur tabi koyu mor bnm var öyle mor renk annem aldı popsunda patlıcan var zıbının :))

Sanrm erkek cnm bncede herkez yanılacak sanrm :) sağlıklı olnda

Ewt cok heycanlı haftaya dr belki tahmini söyler
İnşallah canim. Benim daha kontrolüme çok var 8 ocakta gidecem belki o zaman banada söyler

Sagol canim...

Oglum acemiligime geldi bi suru yelek ordum minicik minicik hepsi yaz ayi oldugu icin hic birini kullanmadim hani oreceksende az buyuk or yelek falan.. ilk alti ay cok hizli buyuyorlar gecen ay giydigini bi ay sonra giyemiyo... he kizlar bide nacizane tavsiyem ayakli altlar ve ayakli tulumlar kullanisli olmuyo hic:süslü:
Hele ben en büyük acemiliği yaptım kızıma gelen tulumlari , kıyafetleri içinde 6ay yazıyor diye bebeğimin 6 ayının dolmasını bekledim 6 aylık olunca hangisini giydirdiysem olmadı üstüne icim ciz etmişti çok guzellerdi :halay:

Yaz bebesi daha kolay canim cit citli ve alt yeterli oluyo ustutecek mi hasta olacak mi derdi olmaz en azindan :KK6:
Benim kızım Kasım'da doğmuştu yazın annelik nasıl oluyor diye korkuyorum özellikle de 40i çıkana kadar ondan sonrası kolaylarim diye düşünüyorum inşallah , çıt çıt li uzun kollu mu kısa kollu mu giydirdin yani 40li halindeyken ?

Kontrolüm o gün canim en son geçen hafta gittim 1 ay sonra gel dedi ikili test yaptrirmiyim bilmiyorum galiba 13 haftalik olacak gittiğimde
Anladm cnm bn 10+3 olucam erkenmi acba tam tarih söylemedi arası dedi eşim başka dio bn başka diorum ortasında gidicez inşallah yanlış zmnda gitmeyiz 11+0 olunca başlamaya bakılıyormuş sanrm

X