2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Izmirde yasayan varmı ozel bi hastaneye gidiyorum ilk aylarda istenen kan tahlilileriyle idra testi varmis onu yaptilar 155.lira tuttu bide icinde kan uyusmazligina dahil dogumdan sonra igne vurulup vurulmadigimi ogrenmek icin de bi kan aldilar
Ben izmirde yaşyorm cnm hangi hastanye gdyosn

BiZimki, evlenmeden önce “hayat müşterek” diye kendini tanıtan erkeğin modern erkeğin, evlendikten sora “evin erkeği benim” laflarıyla her alanda beni baskılaması, eşşek gibi yatmaktan başka bi işe yaramaması, üZerimde egemenlik kurmaya çalışması, karakter çatışması yani ve bu uğurda bana yaptıkları eziyetler olarak özetleyebilirim.

Aynı bende o lafları duydum, ayrılacaksak aldır diye kolumdan tutup bende hastaneye götürülmek istendim. O hastaneye gider seni orda polislere ihbar ederim tehtidimle durdurdum. Bende git boşan bebeğim benimle sana ihtiyacımız yok dedim.

Ama ben eşşek gibi alacağım nafakasını da, diğer masraflarını da. Yok öyle çocuğu yapmaya gelince erkek olup, sonra aldır demek.

Siz düzeldiniz mi peki cmm? Sizde tek sorun bebeği aldırma sanırım?
Kadın güçlüdür ve tek başına büyütebilirsin bebeğini, evde onun gibi bir rol modeli olacağına sen her türlü ihtiyacını karşılarsın. Yeterki çok üzme kendini.

Merak etme canim dinlen güzelce vücudun toparlasin eminim geçecektir gerekirse ayaklarını yükseğe kaldır yani yastık koy ayaklarının altına Allah yardımcın olsun , Allah bebeğini sana bağışlasın inşallah

BiZimki, evlenmeden önce “hayat müşterek” diye kendini tanıtan erkeğin modern erkeğin, evlendikten sora “evin erkeği benim” laflarıyla her alanda beni baskılaması, eşşek gibi yatmaktan başka bi işe yaramaması, üZerimde egemenlik kurmaya çalışması, karakter çatışması yani ve bu uğurda bana yaptıkları eziyetler olarak özetleyebilirim.

Aynı bende o lafları duydum, ayrılacaksak aldır diye kolumdan tutup bende hastaneye götürülmek istendim. O hastaneye gider seni orda polislere ihbar ederim tehtidimle durdurdum. Bende git boşan bebeğim benimle sana ihtiyacımız yok dedim.

Ama ben eşşek gibi alacağım nafakasını da, diğer masraflarını da. Yok öyle çocuğu yapmaya gelince erkek olup, sonra aldır demek.

tuylerim diken diken oldu allah esirgesin korusun bebegini bu nadil bi es ilerde nasil bi baba olacak daha biseyi bilmeden bebegin dogmadan agir grlmis ona allah islah etsin esini yaptigi eziyete bak zorla aldirmaya goturuyo allah esini islah etsin kuzum allah yardimcin olsun

Klasik Türk erkekleri hepsi aynı tanışırken farklı evlenince işin gerçeği çıkıyor eşinin düzelme imkanı Yok mu canım oturup konuşsan benimki biraz olsun anlıyor konuşunca aslında asıl mesele bizim şuan ki ortamda iş yeri için evimizi satmamız kendimizi toparlayamadık birde Yeni işe yeltendi eşim sorma genellikle evde Yok ve ben hep yanlızım bunlarda var bebekte sorun olur denilince işte patladık

Fotoğtaf yüksek çözünürlüklüdüt cnm kırp sadce rahim kalacak şekilde yüklemeye çalış

Anldm cnm ama bak %20 ihtimal tüp bebekken imkansız olan %80 tutmuş hiç moralini bozma sakın hiçbişey olmucak olsa bile srtesten üzüntüden olur allah korusun herşey güzel olucak inşallah. Erkeklere kolay tabi 80 yaşınasa gelse baba olma şansı var ama kadınlar öyle deil biraz anlayışlı olsalar keşke
İnşallah bundan sonra üzüntü stres yaşamak istemiyorum Allah izin verirse çok ağladım stres yaptım

İçimizde Denizli'de olan Yok galiba bende üniversite hastanesine ve özel muayene gidiyorum ( riskli gebelik uzmanı )

Sabahın 7 buçuğunda kalktım deli uykum var ama kusma bulantı mahvetti beni uyuyamıyorum inşallah çok uzun sürmez kimi 9 ay diyo öncekilerde böyle olmamıştı allahım yardım et bi ara nefes alamadım boğuluyorum sandım 9 haftalık Hamişler bulantınız geçti mi yada azaldı mı
Benim en baslarda cok nadir oluyordu 8.hafta itibariyle bayagi oluyor garip ama neden bilmiyorim halada var

Günaydın herkese. Kafama bir şey takıldı. Dün kalp atışı duyduk boyu da 7 mm. İnternetten baktım bi kaç yerde. Benim haftamda Bebek boyu 10 mm diyen var 9 m diyen var. Var da var. Ben dünkü ultrasona göre 6+4 teyim. Normal değildir doktor ama kafam çok karıştı. Bilgisi olan var mı?
Ben 6+2 iken 5.13 mm falan di rahat ol dr normal demisti

Klasik Türk erkekleri hepsi aynı tanışırken farklı evlenince işin gerçeği çıkıyor eşinin düzelme imkanı Yok mu canım oturup konuşsan benimki biraz olsun anlıyor konuşunca aslında asıl mesele bizim şuan ki ortamda iş yeri için evimizi satmamız kendimizi toparlayamadık birde Yeni işe yeltendi eşim sorma genellikle evde Yok ve ben hep yanlızım bunlarda var bebekte sorun olur denilince işte patladık

Bu zamana kadar hep konuşarak, kendimi anlatarak, anlatamadığım noktada taviz vererek ilerledim. Ama durdurak bilmedi baskıları. Bu kadar özel bi dönemden geçerken dahi, ben değil o ve ailesi önemli oldu. Bu benim için son noktaydı canım. Ben daha fazla uğraşamayacağım. Çocuğum bu kadar baskılanan mutsuz bi anneyle büyüyeceğine, onu istemeyen babasıyla büyümesin istedim. Allah sonumuzu hayır etsin. Seninki geçici bi sorun gibi görünüyor. İnşallah düzelirsiniz bi an önce, seniin her zamankinden çok desteğe ihtiyacın var.

Canım ekranın resmini çekip tekrar dene dilersen
Screenshot_2017-12-14-08-46-33-1.png
yuklendi sonunda tesekkür ederim simdi sıra sende

X