2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

U
Bulantı için orda bi test yok. Sarılık mı diye bakmış birde idrar yolu enfeksiyonu varmı diye

Ben o sayfada söylediği için onu paylaştım uzman birinden yardım alabilirsin ama değiştirilebilen bir hormon değil galiba çünkü kendinden örnek verip benim bulantım kusmak çok olmuştu mesela zor oluyor demişti

Canım muhtemelen B vitamini değeridir. Bu sabah doktorum B vitamini değerin çok düşük ondan oluyor takviye yapıcaz dedi. Yeni gördüm gerçi arkadaş yayınlamış sayfayı o sayfaya göre idrarda ketona bakmıştır. Keton çıkmamış
Umut fakirin ekmeği merak ettim. Kotona bakmış bence de.

Aynen yasamayanlar rahat oluyor keşke bizde öyle olabilsek devletten erkek Dr a randevu aldım inş ilgilenir ilk defa gidicem
Erkek drlar bayanlardan daha ilgili oluyor. Birde gittikce arastir mesela begenmezsen baska doktora git birdahakine. Ben oyle yaptim cok memnun kaldim. Usg ekranini ceviriyor bebisi bile beraber inceliyoruz

U
Bulantı için orda bi test yok. Sarılık mı diye bakmış birde idrar yolu enfeksiyonu varmı diye

Senin için baktım internette şöyle bir yazı var

Eklentiler

• IMG_9642.PNG
    IMG_9642.PNG
    180,8 KB · Görüntüleme: 60
Selam kızlar.Bugün doktor kontrolüm vardı.büyümüş benim juniorlar.Çok sevindim biri geriden geliyordu çünkü.ağlama modunda geziyorum bugün sevinçten.Biri 8h3g digeri 8h2g olmuş.Bulantı için Nomesis plus die bir hap verdi doktorum.Haftaya tekrar kontrolüm var.Bu arada en kilolu hamile kalan benim sanırım 93 ile hamile kaldım şimdiye kadar kilo almadim. en fazla 103 ile doğuma girmen lazım diyor doktorum.insülin direncim var tatlı kesinlikle yasak.

Selam kızlar.Bugün doktor kontrolüm vardı.büyümüş benim juniorlar.Çok sevindim biri geriden geliyordu çünkü.ağlama modunda geziyorum bugün sevinçten.Biri 8h3g digeri 8h2g olmuş.Bulantı için Nomesis plus die bir hap verdi doktorum.Haftaya tekrar kontrolüm var.Bu arada en kilolu hamile kalan benim sanırım 93 ile hamile kaldım şimdiye kadar kilo almadim. en fazla 103 ile doğuma girmen lazım diyor doktorum.insülin direncim var tatlı kesinlikle yasak.
Oyy maşallah cnm benjm çok sevindim çok şükür gözünaydin diyelim o zaman
Dikkat edersin biraz cnm

Maşallah kuzulara :KK73:

maşallah canım birde ikiz ve 10 kg alman söyleniyor bence diyetisyenle devam et daha uygun olur senin için

Maşallah inş yarın bende güzel haberler alırım

Beni iki haftada bir çağırıyor doktorum ama o bile bana uzun geliyor.:KK17:
banada 1 ay sonra dedi özel.daha 20 gün var ve eşimle konuştum 5 gün sonra bi bakıcaz devlette dr gidip merak ediyorum minişimi teyzesi:anneadayı:
Kizlar bulanti hemen hemen herkeste var sanirim da bu bayginlik neyin nesidir ya :KK43: surekli sersem gibiyim bulantidan cok o mahvediyor beni. Hele uyursam oglen kafam hic kalkmiyor surekli midem calkalaniyor ne yesem faydasiz bitek soguk soguk yogurt hafif bastiriyor. Varmi boyle olan dr normal diyorda tum enerjim yerin dibinde. Ve ben bu bulantilarla 2,5 kilo almisim simdiden
birebir aynıyız canım aynı şeyleri yaşıyoruz :KK49:1 buçuk kiloda ben aldım 56.5 le hamile kalmıştım:eğlence::KK48:

Benimde tüp bebekle ikiz Bugün tam 8+0 sağlıkla devam eder inş kucağımıza sağ salim alırız

Kızlar bende de Burun tıkanıklığı ve peçeteye sildiğimde gelen Burun kanamalarım var :KK43: alerjik bi yapım var zaten.burun etlerimin aşırı büyümesi sonucu hep tıkanıyordum. Geçen sene ameliyatla yakıp küçülttüler etleri. Ama bugün araştırdım hamilelik nezlesi oluyormuş. 2.ayda başlayıp Doğuma kadar gidermiş.östrojen hormonun salgısından dolayı burunda değişiklik oluyormuş. Böyle giderse Doğuma kadar başarım bilmiyorum. Fısfıslarla iğneyle rahat nefes alıp uyuyordum şimdi onlar da olmayacak. Rabbim yardımcımız olsun. Nefes alamamak iğrenç bişey. Gece eşim uyurken kalkıp ağladığımı bilirim yaaa..gram uyku uyuyamazdım..

Gece gece çok güldüm :))) Allah 'da sizi güldürsün ( mahallenin muhtarı :)) )
Hayır birde dediki elleme ben temizlerim dedi 10 gündür süpürge yapacağı günü bekliyorum, dün için yaparım dedi ama baktım bizimki yatak döşek yatıyor. Aldım elime süpürgeyi temizlik yaptım daha sonra hasta diye çorba yaptım. Tabi bu arada ilaç ver çay yap. Sonra eşim battaniyenin altından kafasını çıkarıp tatlı bişey varmı dedi! Yok ama puding yapayımmı dedim yok dedi. Sütlaç yapayımmı dedim olur dedi. Kalktım onları yaptım ama bittim yorgunluktan. Sonrada demezmi eşim,o bebeğe birşey olmasın sonra görüşürüz diye. Anlamadım görende benimki hamile sanar

Çok fena gazım var Kızlar acil yardım ıkınmak istemiyorum çok rahatsızım sırtıma vuruyor agrısı

banada 1 ay sonra dedi özel.daha 20 gün var ve eşimle konuştum 5 gün sonra bi bakıcaz devlette dr gidip merak ediyorum minişimi teyzesi:anneadayı:
birebir aynıyız canım aynı şeyleri yaşıyoruz :KK49:1 buçuk kiloda ben aldım 56.5 le hamile kalmıştım:eğlence::KK48:
Hadi ya ne fena bi ruh hali sen anlarsin ozaman :KK43: suan bi bardak cay ictim midem kayniyor resmen
Bende 52,5 53 tum 55 olmusum

Hayır birde dediki elleme ben temizlerim dedi 10 gündür süpürge yapacağı günü bekliyorum, dün için yaparım dedi ama baktım bizimki yatak döşek yatıyor. Aldım elime süpürgeyi temizlik yaptım daha sonra hasta diye çorba yaptım. Tabi bu arada ilaç ver çay yap. Sonra eşim battaniyenin altından kafasını çıkarıp tatlı bişey varmı dedi! Yok ama puding yapayımmı dedim yok dedi. Sütlaç yapayımmı dedim olur dedi. Kalktım onları yaptım ama bittim yorgunluktan. Sonrada demezmi eşim,o bebeğe birşey olmasın sonra görüşürüz diye. Anlamadım görende benimki hamile sanar

Valla sizin eşiniz biraz fazla naz yapmış :) Siz hamilesiniz bunu algılayacak önce. Yani eskisine göre daha az yorulup daha fazla enerjiye ihtiyacınız var, ayrıca hasta olmaması için de uyarın ben sık sık uyarıyorum eşimi, dikkat et bebeğimizi düşün diye. Çünkü o grip vs olursa bana da bulaşır ve ben ilaç alamam onun gibi, halsizlikten birşey yiyemem, vücudum ekstra olarak bağışıklığımı devreye sokar beni zorlar. Bu yüzden uyarın bence :)
Bir de ilk haftalarda erkeklere -daha şimdiden- bir paylaşma zorluğu giriyor sanırım sanki pabuçları dama atılacakmış gibi hareket ediyorlar:) Adeta birer bebekler :)
Hala ilginizi sevginizi onunla olduğunu, sütlaçı yine de yapacağınızı ama çok yorulmamanız gerektiğini evdeki tozu pisliği alması gerektiğini anlamalı.
Ben valla sizin ki gibi durum karşısında dedim ki eşime, mecbur olmasam vallahi kendim yapacağım ama mecburum dedim ister yap ister yapma ama bu pislik temizlenecek dedim.
O yüzden bebişlerimiz için onlarda katlanacaklar. Hiç de kusura bakmasınlar :))

X