2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Neden yiyebilirsin dedi yasak mıydı ki ? Ben de cuma günü doktor kontrolümden önce yemiştim bulantımı çok feci arttırdı uzun bir süre yiyemem sanırım . Ani hareketten dolayı mı oldu acaba geçmiş olsun
Benlik biseyden dolayi yememem gerekiyordu canim yazip kafanızı karistirmayim

Bnde uyuyucam ama esım mısafır derken :) Birde çok sınırlıyım normal mı acaba?
Bende çok sinirliyim eşim sürekli uyarıyor sakin ol diye ama napim bulantı var ama iştahım açık iş yapamıyorum çünkü yorulunca leke geliyo bütün işlerim kalıyo bide benden hizmet bekliyorlar ben sşnirlenmiyimde kim sinirlensin

Bendede oluyo canım sağ sol bazen oluyo geçiyo rahim genişliyor bebek var içimizde normal şeyler bunlar öncekilerde de olurdu önemli olan o batmaların sürekli şekilde olması ağrı sancı vs olması yoksa normal istersen için rahatlasın diye doktoruna sorabilirsin
Normalde kasik agrim var da bu cok kotu biseydi canim oldugum yerde kaldim gecti cok sukur simdi de b 12 ignemi yaptirip geldim kadinin eli cok agirmis ya fena oldum

Bende çok sinirliyim eşim sürekli uyarıyor sakin ol diye ama napim bulantı var ama iştahım açık iş yapamıyorum çünkü yorulunca leke geliyo bütün işlerim kalıyo bide benden hizmet bekliyorlar ben sşnirlenmiyimde kim sinirlensin
Aynı konuda muzdaribiz. Bende temizlik yapsam hemen kasıklarımda ağrı batma oluyor. Açık kahve leke geliyor. Eşim yapma bırak diyor. Merak ediyorum bende mahallenin muhtarımı temizleyecek bu evi.

Arkadaşlar benim de kusmaktan herhalde 2 gundur siddetli bel agrim var oturamiyorum yardimsiz kalkamiyorum sicak havlu falan koyduk ama daha geçmedi.napicam bilmiyorum bel ağrısı yaşayan var mi

Arkadaşlar benim de kusmaktan herhalde 2 gundur siddetli bel agrim var oturamiyorum yardimsiz kalkamiyorum sicak havlu falan koyduk ama daha geçmedi.napicam bilmiyorum bel ağrısı yaşayan var mi

Bende sürekli kusuyorum ve bu bende baş ağrısı yapıyor. Basim cok fena. Belki sizde de bel ağrısı yapmıştır

Kızlar benim bulantim iki gündür bitti. Fiziksel belirtilerimde bitti sanki şimdi yorgunluk uyku hali vs.de yok. Bir anda bitince doğal olarak anlayamadım perşembe doktor kontrolümüz vardı ama 4 gün bu korkuyla nasıl geçecek bilmiyorum.

Kızlar benim bulantim iki gündür bitti. Fiziksel belirtilerimde bitti sanki şimdi yorgunluk uyku hali vs.de yok. Bir anda bitince doğal olarak anlayamadım perşembe doktor kontrolümüz vardı ama 4 gün bu korkuyla nasıl geçecek bilmiyorum.
Ama zaten 11 haftadasiniz galiba normal artik toparlanmasi. Oglumda benimde 10.haftadan bianda kesilip bitmisti belirtilerim bitek gogus agrim kalmisti. Daha gecen bulantim ve uyku halim gecti yazdim buraya dun gece gene geri basladi. İcini ferah tut bebeklerimiz allaha emanet. Hareketlerini hissedene kadar malesef boyle endiselerimiz olacak. Zaten 4gunun kalmis gidip merakindan kurtulacaksin :)

Kıyamam ya sen boşver onları rısklı donemı atlatta kuzum kalsın işler yapılır

Bakalım insallah duyarız bizde bu gidisimizde ilk bebegin mi
Amin inşallah. Evet kısmetse ilk olucak.
Kendini hiç alıştırma canım çıktıkça açılırsın bende üç dört gün yattım baktım olmayacak sürekli bi aktivite bulmaya çalışıyroum
Bu akşam çıktık biraz yemek falan yiyelim diye. Çıkınca fena olmadı :) ama gelince devrildim yine :)

X