2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Önceki tedavilerimde bnde hep kilo aldm ilaçlar kilo arldırıp verdirmiyodu..pco vardı..
Ekmek yemeden doymuyorum snrm ama en iyisi sanrm ekmek yememek
bende 1 yada 2 dilim çavdar ekmeği yiyorum doymuyorum ama sık sık yiyorum mecburen, sen de yememeye çalış cnm ekmeği en azından fazla kilo almazsın

Merhaba kizlar ruyada sürekli yemek görüyorum bu asermek sayılmaz dimi,çünkü simit krater ve yogurttan başka bişey yiyemiyorum
Merhaba :) asermek cok ayri bir olay... kizimda aserdigim 2yiyecek olmuştu bildiğin burnumda tütmüştü... pismesine dayanamayip basinda ağlamıştım resmen yani istemenin ötesinde bisey asermek :) aserince yemeden olmuyor özetle

Kizlar gunaydin cok hastayim yutkunamiyorum nefes alamiyorum .Daha yataktan kalkip karnimi bile doyuramadım Balli limonlu su yapip onu icecegim baska ne iyi gelir meyve dışında ?
geçmiş olsun canım sıcak sütün içine bal karabiber zencefil iyi geliyor ben aşılama yapıldığında hastaydım 1 2 gün böyle içince iyi gelmişti ama hamileyken zencefil birşey yaparmı bilmiyorum

bende 64 kiloyum şuan 59 kiloyla tüp bebeğe başladım hormon ilaçları aldırdı kilo 1 ay önce 63 kiloydum şuan 64 kiloyum ekmek yememeye çalışıyorum.

Bende tüp bebek ile hamile kaldım. Tedaviye 56 ile başladım 60 ile hamile kaldım.diyetisyene gidiyorum beyaz ekmeği yasakladı, seni acıktırır dedi. Tam buğdağ öneriyor ☺ama oda ekşi geliyor bana ve midemi daha çok bulandırıyor.

Sence nasıl bu canım

AA güzelmiş bence canım. Dur bende bakıyım o siteye. Ben de birkaç bişey buldum. O sayfalara bak istersen sen de. :) alttaki zıbınlara istediğimizi yazdırabiliyor muyuz diye sordum henüz cevap gelmedi.

Eklentiler

• 37366658-FD65-4870-9855-19AF80A85AA0.png
    218,1 KB · Görüntüleme: 46
  • F435A65E-C7B4-483B-A1EF-19F0866728A4.png
    201,8 KB · Görüntüleme: 44
Canim kalıcı olmaz korkma hamilelikte gelen kilolar hızlıca gidiyor
Bak ben de 30 kg almıştım 10 kg su doğumda gitti kalan 20 yi de 4 ay gibi kısa bir sürede verdim sıkma canini
Boyun kaç peki cnm

diyetisyen ne diyorsa o :)) daha fazla kilo almamak için mecburen dikkat edicez sonra vermesi çok zor oluyor.

Benim teyzem ikizlere hamileyken 30 kg fln almıştı. Ben zaten şu anda 76 kg yum. Offf. Ama daha şimdilik almadım. Hatta gören herkes kilo verdin diyor anlamadım. Ki bende bulantı falanda olmadı hiç iştahım da yerinde. Bir anda şişicem bekliyor sinsice yediklerim galiba. :) ayprensesii daha önce de dedim. Bozma moralini daha önce verdiysen gene verebilirsin. Önemli olan sağlığımız iyi olsun. Hem ben de yaşta var. 36 sında vermesi de zor oluyor. Ama iki bebekle tahminen istemesem de gidecek kilolar.

Kızlar nasılsınızzzzz...bunlar dayanamayıp aldıklarımdan sadece bir kaçı bi kısmı daha teslim oladı netteki fotosunu koydum

Eklentiler

• IMG-20171209-WA0013.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2017-12-07-19-56-45.png
    144,3 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2017-12-02-21-47-03.png
    164 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba arkadaşlar, ben buraya Ağustos anneleri grubundan transfer oldum :). Herkese sağlıklı bir gebelik diliyorum önce.
Beslenmeden, kilo almadan bahsetmişsiniz. Bence kilo almak çok sorun olmaz, özellikle bebişin peşinde koşarken verilebilir :) ben de tersi bir durum var, iştahım azaldı ciddi miktarda ve kilo veriyorum. Ama sanırım buna da takılmamak lazım değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…