2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün kontrolüme gittim çok şükür hamdolsun rabbime doktor iyiye gidiyor kese yukarı çıkmış dedi 7+2 dedi şuanda tam günü gününe gidiyoruz:KK200:.kalp atışı var zaten dedi ama doyamadım miniğimi. Araştırma hastanesi olduğu için sadece önemli şeyleri söylüyorlar yani herhangi tehlikeli bi durum varmı yok mu ama sesini duymak için özele gidicem ayrıntılı anlatsınlar bakalım :anne:

Kızlar kontrolüm haftaya normalde bugün dayanamadım 2.doktoruma gittim.kuzucuklarim büyümüş.7.4 olmamiz gerekiyordu bugün sata göre.biri 7 haftalık digeri 6h3g.gecen kontrolde 1 gün fark vardi aralarinda simdi acilmis biraz daha.küçük olan kesem büyümüş ona cok sevindim.insallah sağ salim doğarlar.Cok yazamasam da hepinize dua ediyorum insallah hepimiz güzel haberler alırız.ilk bebegimi kaybettigim için hala korku var içimde.rahat uyuyamiyorum.
Ayyy ne guzel saglikla gelsinler insallah

Kızlar dudağımda uçuk çıkıyor yaaa??var mı böyle bişey yaşayan? Vectavir adında bi krem kullanmıştım önceden şimdi hamilelikte kullanımı konusunda korkuyorum.
kullanma canm benim bi arkadaşım dr a sormuştu uçuk kremi kullanimmi diye hayır demiş dr.

kullanma canm benim bi arkadaşım dr a sormuştu uçuk kremi kullanimmi diye hayır demiş dr.

Yaa öyle mi?inş zararı olmaz bana da bebeğime de. Randevum iki hafta sonra. Olmadı haftaya gider hem muayene olur hem de sorarım ne yapıyım diye. Peki arkadaşının nasıl geçti kendi kendine mi?

kesinlikle katılıyorum... birde benim yaşıma taktı doktor hanım iki lafından biri riskli gebelik kategorisine giriyosunuz direk amniyosentez yapmanızı isticez bilmem ne sinir oldum bi daha gitmicem oraya
Ben Gataya devam edeceğim rutin kontroller için .. Çok yakın bir arkadaşım kontrollerini orda yaptırıyor eşini içeriye alıp herşeyi tek tek açıklayıp aklınıza takılan birşey var mı diye de soruyormuş doktor şu an ismini anımsayamadım .. Lekelenmelerim biter bitmez direk oraya gideceğim ..

kizlar bahcelievler sirinevler yenibosna tarafinda oturan var mi nisa hastanesine gitmis olan daha once
Canım annem orada oturuyor. Nisa hastanesinde mürüvvet hanım var çok iyi demişti. Bir de alev hanım var. O da iyi diyorlar. Ben onda kürtaj olmuştum işinde iyi ama biraz konuşmaya üşeniyor gibi. Sormazsan konuşmuyor. Bu iki doktoru deneyebilirsin.

Keserdik bebeğin konumuna göre bebeğin cinsiyeti nedir sizce kızlar böyle bişey varmış doğruluğu nedir acaba

Eklentiler

• B0552175-6E63-41CA-95FD-C5F87CD1F8DC.jpeg
    B0552175-6E63-41CA-95FD-C5F87CD1F8DC.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 69
Selam kizlar ben geldim merak etmisiniz sagolun kazasiz kurtulun
Yavrularinizi Allah bagislasin size
Ayni sekilde dueun ayni büyüme yok öylece kalmis buyumemis kürtejdan önce ilacla düsürmeyi deniycez
En son care kürtaj olsun dedi rahme zarar vermeyelim dedi
Genetik icin 2000 fr dedi kendim ödiycem o yuzden türkiyede istanbul yada bursada iyi bir tüp bebek merkezinde tedavi olmak istiyorum

Ayni sekilde dueun ayni büyüme yok öylece kalmis buyumemis kürtejdan önce ilacla düsürmeyi deniycez
Genetik icin 2000 fr dedi kendim ödiycem o yuzden türkiyede istanbul yada bursada iyi bir tüp bebek merkezinde tedavi olmak istiyorum
Sabrına kendini salmayışına dirayetine maşallah ❤️ Rabbim gönlümüzde olanı sağlıklı olarak ömrümüze nasip etsin inşallah ❤️ Senin de gönlüne şifa versin ..

Ne desem bilemedim cnm çok üzüldüm bi umut vardı ama hayırlısı böyleymiş rabbim en kısa zmnda sağlıklı bir evlat nasip etsin

Sabrına kendini salmayışına dirayetine maşallah ❤️ Rabbim gönlümüzde olanı sağlıklı olarak ömrümüze nasip etsin inşallah ❤️ Senin de gönlüne şifa versin ..
Allah razi olsun verdiginde sevindigim zaman emaneti
Aldiginda isyan etmek bize yakismaz elbet bildigi var Rabbimin nasip edecek biliyorum :KK200:

X