2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ama bu kesenin sağ da veya solda olması değil kesenin içindeki bebeğin sağ ya da solda olması mesela kese sağ da bebek kesenin içinde sol taraftaysa erkek yazıyor
Tam sana yazdim site hata verdi guncelleme moduna gecti :) simdi anladim dedigini suanki bebisim tam ortada kesenin altinda. Yani ne saginda ne sonunda tam ortasinda :) belki ilerleyen zamanlarda anlariz :) digerine tekrar bakmam lazim merak ettim :)

Kızlar bu bahsettiğiniz ramzi teorisi diye bişey güya yüzde 85 doğru tahmin ediyormuş ama bilemiyorum bana pek inandırıcı gelmiyor. Bir de kesenin fasulye gibi olması veya yuvarlak olması sanirim idrara sıkışıklık kesenin yerleştiği yer ve ultrason aletinin açısı ile alakalı. Onu hiç düşünmeyin derim.

Ah bende oyleyım kuzum dünyada en çok ben uyuyorum herhalde diye düşünüyorum..

Yok yok ben de uyuyorum canım merak etme yalnız değilsin:) şu haftasonu ne çabuk geçti gene. Keşke yaz tatili olsa da 24saat uyusam diyorum:) yarın okulda uyumazsam iyidir çocuklara diyorum bide uyanın artık diye onlar da bana der yarın:))

Kızlar bugün alışveriş için 3 saat falan dolaştık belim ağrıdı eve gelince uzandım yürümenin bir zararı olur mu?

Bende hafta sonu okula ders için gidiyorum dün kendimi zor tuttum esneye esneye bir kaldım senin işin daha zor allah yardimcin olsun

Kızlar bugün alışveriş için 3 saat falan dolaştık belim ağrıdı eve gelince uzandım yürümenin bir zararı olur mu?
15 dk dn fazla yürüyüş iyi deil cnm kdr uzun yürüyüşü yaskldı bna eşimde bi yere göndermiyo merkete gidersem iyi yat dinlen

Evet mantikli idrar torbasi cok yakin rahme. Aman hayirlisi olsun yeterki saglikla gelsinler insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…