2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bir kez aşırı siddetli oldu aglayacak ksdar ve ardindan kanamam oldu zaten ama her gun yokluyor bicak saplanmasi gibi oluyor veya adet agrisi gibi sabah aksam biraz yuruyunce ayakta kalınca falan
Kızlar ya çok korkuyorum sağ kasigimda ağrı başladı .şimdiye kadar olmamıştı hiç .boyle olan var mı aranızda:KK43:(

Zaman zaman bende de oluyor kasık ağrıları ,insan endişeliniyor ama çok şükür iyiyiz ,benim genelde sol kasığım ağrıyor, adet olmadan öncede orası ağrıyordu hep :anne::nazar:

Bulantısı olan arkadaşlar zencefil çayını deneyin. Bugün denedim ve öğleden sonra bişeyler yiyebildim günler sonra. Öğürmelerim de şuanda yok. Umarım anlık bişey değildir ve böyle devam eder

Bulantısı olan arkadaşlar zencefil çayını deneyin. Bugün denedim ve öğleden sonra bişeyler yiyebildim günler sonra. Öğürmelerim de şuanda yok. Umarım anlık bişey değildir ve böyle devam eder
Kokusuna dayanamam ki hiç yoksa ben de içmeyi düşünüyordum bir ara ama kokusu çok etkiliyor beni

Ay Allahım nasıl bi yorgunluk nasıl bi uyuma isteği var anlatamam kızlar yaaa??gece 11de uyumuş kalmışım. Sabah 10gibi kalktım. Öğleden sonra 3te geri uyudum 5te anca kalktım. Şimdi yatsam yine uyurum resmen. Kolumu kaldırmaya halim yok sanki dayak yemiş gibiyim. Sizde de var mı böyle bi durum??

Ayy çok merak ediyorum :)) benimki solda erkek bu durumda sağlıklı sağ salim doğsunda erkek kız farketmez
Kesinlikle canım Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin valla kız erkek fark etmez ikiside yok zaten bende henüz :) vatana millete hayırlı eli ayağı düzgün evlat versin rabbim

Ayy çok merak ediyorum :)) benimki solda erkek bu durumda sağlıklı sağ salim doğsunda erkek kız farketmez
Kesinlikle canım Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin valla kız erkek fark etmez ikiside yok zaten bende henüz :) vatana millete hayırlı eli ayağı düzgün evlat versin rabbim

Kizlar birde agri cekenler varmis bendede iki gundur agri var kasiklarimda. Sanki birsey sismis gibi icerse gergin rahatsiz bi agri. Nette okudum 6-8 hafta arasi genelde oluyormus rahimi tutan baglar gerildigi icinmis insallah oyledir

Kizlar birde agri cekenler varmis bendede iki gundur agri var kasiklarimda. Sanki birsey sismis gibi icerse gergin rahatsiz bi agri. Nette okudum 6-8 hafta arasi genelde oluyormus rahimi tutan baglar gerildigi icinmis insallah oyledir
10 gün önce falan bende de çok kasık ağrısı ve çekilme vardı, sonra geçti.

Mide bulantısı arttı sankı ya artık tuvalet oda arası mekik dokuyorum :KK43: yemek yemek istemiyorum yarin sabah okul var ne yapıcam bilmiyorum :KK43: bu arada doktora mide bulantısı var dedım olsun olsun mide bulantısı iyidir dedı :)

Canim benim oglum sagdaydi :) simdi gene sagda :) birde su var kese yuvarlaksa kiz fasulye gibiyse sekli erkek mis benim oglusumda fasulye gibiydi simdi yusyuvarlak acaba ne :) once saglik tabi ama insan icindeki minigin ne oldugunu merak ediyor
Canım ama bu kesenin sağ da veya solda olması değil kesenin içindeki bebeğin sağ ya da solda olması mesela kese sağ da bebek kesenin içinde sol taraftaysa erkek yazıyor

Canim benim oglum sagdaydi :) simdi gene sagda :) birde su var kese yuvarlaksa kiz fasulye gibiyse sekli erkek mis benim oglusumda fasulye gibiydi simdi yusyuvarlak acaba ne :) once saglik tabi ama insan icindeki minigin ne oldugunu merak ediyor
Bu arada Allahım bağışlasın evlatlarını canım. Bide benim ikisinde de ayrı ultrason resmi ekledim biri fasulye :) çarşamba nasıl olacak bakalım çok heycanlıyım

Eklentiler

• 0D36B26E-F23E-47E7-B70F-327633403338.jpeg
    0D36B26E-F23E-47E7-B70F-327633403338.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 81
  • F8604ACB-9F5D-455D-AFAA-175391BB23B8.jpeg
    F8604ACB-9F5D-455D-AFAA-175391BB23B8.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 77
Ay Allahım nasıl bi yorgunluk nasıl bi uyuma isteği var anlatamam kızlar yaaa??gece 11de uyumuş kalmışım. Sabah 10gibi kalktım. Öğleden sonra 3te geri uyudum 5te anca kalktım. Şimdi yatsam yine uyurum resmen. Kolumu kaldırmaya halim yok sanki dayak yemiş gibiyim. Sizde de var mı böyle bi durum??
Ah bende oyleyım kuzum dünyada en çok ben uyuyorum herhalde diye düşünüyorum..

X