2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende aynı gün, buradaki takvimde tahmini boyu 16 mm yazınca, neden büyük acaba dedim içimden, sora küçük olacağına büyük olsun dedim :) Benim tam haftama göre gidiyor ama. Birde bizde baba büyük :))

Seninki maşallah baya uzun minnoş, serçe parmak kıvamına gelmiş kuzucuk :))) maşallah hep böyle giderler umarım.

Gunaydin kizlar. Bulantisi olan arkadaslar benim bulanti lar aksamlari cok fena boyita geliyor birde bas agrisiyla birlikte geliyor sersem bir ruh hali birakiyor uzerimde normalmi anlamadim. Birde birsey anlaticam gecenlerde teyze kizim hamile oldugunu dedi kac haftalik vs derken iki ayliktir daha dra hic gitmedim dedi ben sok :) ne hcg takibi ne usg sadece cift cizgiyi gormus biara giderim diyordu. Ve dun gitti bebek tam 14 haftalik kizmis :) biz kese yok kalp atimi yok hcg iki katina cikiyormu derken kiz cinsiyeti bile ogrenmis :) biz cok dinliyoruz sanki kendimizi millet bir hamile kaliyor dogum planlari bebegin gelecegini konusuyor ben daha kalbini duycakmiyim diye kafa birakmadim dusunmekten. Yarin veya c.tesi kontrol var simdiden acabalar sardi. İnsallah tum bekleyenler duyar ve sagsalim kavusuruz miniklerimize.

Teyzenin kızı da iyiymiş hani o bende okafada olmak isterdimbulantılar dan bende çok kotuyum cnm 2 haftada 5 kilo verdim o derece hicbirsey yiyip içemiyorum bi uykuda rahatım keşke tüm gün uyuyabilsem akşam sonunda eşim acile götürdü orda serum saldılar biraz daha iyiyim sanki en azından enerjim yerine geldi,sana da tavsiye ederim

Ben de acile gidip serum taktirmak istiyorum ama utanıyorum gidince ne dediniz siz şikayetiniz ne diye sorduklarında ?

Dün K karyaaa48 söyleyince aklıma geldi çünkü K karyaaa48 nın 11 mm aynı hemen hemen haftalarımız benim 4.39 mm mi peki?
Yok cnm sknti yapma daha yeni anca olur zaten hem doktor eliyle ölçüyor biliyorsun kaydırma payı da olabilir alttan baksa daha net görünürde ama alttan bakmadı heralde ,bunun için canını sıkma bi daha ki gittiğinde bi bakaçaksin daha da büyümüş

Gunaydın herkese yarın kontrol var zaman geçmiyor ya düşünüp duruyorum kalp atışlarını duymak için gıdıcez ınş duyarız hersey yolunda gider cok merak ediyorum miniği
Günaydın cnm benjm de yarın kontrolüm var çok heyecanlı kalp atışlarıni duyacaz yine inşallah güzel haberlerle döneriz
Stres yapmıyorum ben De tadını çıkarıyorum kızımda zehir etmiştim 9 ayı kendime şimdi daha sakinim heyecan var sadece
Allah bebislerimizi bize bagislasin kismetten öteye gidilmez zaten
Eki Görüntüle 2073567 Kızlar günaydın benim bugün canım sıkıldı biraz 5+3 haftalık gebeyim pek anlamadım da kese küçük mü sizce?
Canim gayet iyi her şey yolunda
Mercimegini kimseyle kıyaslama her bebek farklıdır canını da sıkma bebisin hissediyor sen stres yaptığın zaman ona da yansıyor bak çok şükür sağlıklı tadını çıkar

Ben de acile gidip serum taktirmak istiyorum ama utanıyorum gidince ne dediniz siz şikayetiniz ne diye sorduklarında ?
Hamileyim hicbirsey yiyip içemiyorum 2 haftadır ve yediğimi de çıkarıyorum ,doktor ikı tane ilaç verdi ama ikisi de ise yaramadı dedim..bu kadar cnm sonra serum taktılar zaten

Hamileyim hicbirsey yiyip içemiyorum 2 haftadır ve yediğimi de çıkarıyorum ,doktor ikı tane ilaç verdi ama ikisi de ise yaramadı dedim..bu kadar cnm sonra serum taktılar zaten
Tamam canım çok teşekkür ederim , ben de öyle yapayım o zaman en azından vücudum susuz kalmasın yemek içmek hayal oldu zaten hiç değilse serumla bir şeyler gitsin vücuduma

Oyle cnm yiyecek ekmeği varsa doğacaklar benım Nisan ayında Bı kaybım oldu o yüzden biraz tedirginim benım de 3,5 yaşında bir kızım var onda hiç böyle degıldım Rabbim hepimize hayırlı olanı nasip etsin inşallah

Amin cnm çok üzüldüm basın sağolsun
Allah kalanları bize bagislasin inşallah
Hiç stres yapma dediğin gibi yiyecek ekmeği varsa dogacaklar
Daha güzel şeylere odaklan cinsiyetini öğreneceğin günü hayal et ilk tekme atacağı günü
Sonra ilk kucağına alacağın ani
Kızlarımız abla olacak ne güzel
Yarın kaçta kontrolün

Sanırım biz biraz abartıyoruz sonra Allah korusun sakınılan göze çöp batarmış aslında rahat olup çok düşünmeden rutin davranmamız lazım en azından hareketlerini hissedene kadar ben mesela kanama olduktan sonra alıştım iki güne bir doktora gitmeye dün gitmeyince korku sardı kendi kendimizi evhamlandırıyoruz sanırım

Alttan baktı salı günü başka bi doktor için randevu aldım,gittiğim doktor bir türlü doyuramadı beni. Çok çok teşekkür ederim canım

Haklısın :) çok teşekkür ederim nasıl iyi geliyor burası bize. İyiki varsınız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…