2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı kandiller canım bulunduğun yerde sağlık ocağı mutlaka vardır en kötü ihtimal oraya git merkeze gitme imkanın yoksa ultrason olmasada bi kan tahlili yaparlar ve ilaç verirler ayrıca iş yapma yat dinlen
Evet var canım tahlil yapıyorlar ama sadece cuma günleri ve 3 gün sonra çıkıyo sonuçlar zaten pazartesi yada salı kontrolüm var mecbur o zamana kadar beklicem neyseki evde Protestan. Var günlük bir tane takviye yapıyorum

Kan uyuşmazlığımız yok canım evde vardı progrstan alıyorum günlük 1 tane alıyorum 2 mi alsam acaba
Progestan günde 800 mg kadar kullanlablrmş hç bir zararı yokmş doktrm bna 2 kere kullan kanama çoğalırsa 3 kere al dedi sende kendne göre ayarla cnm bn günde 2 kere kullanyrm

canım hiç kanamam olmadı ama doktor kanaman olursa hemen gel demişti gidebiliyorsan git bence tehlikeye atma
Kanama olsa zaten durmam da bu sütlü kahve leke adetin son 2 günü hep böle leke ile biterdi ağrım falanda yok çok şükür progrstan alıyorum . Küçük oğlumda gelirdi leke o zaman ev taşıyordum eşyaları ordan oraya taşıyordum çamur gibi kahve leke geldi uzun sürünce tahlil yapıp anlamıştım hamile olduğumu şimdide bir kaç kere zorladım kendimi sanırım ondan oldu hergün 4 kat inip çıkıyorum sanırım oda yapıyo

Progestan günde 800 mg kadar kullanlablrmş hç bir zararı yokmş doktrm bna 2 kere kullan kanama çoğalırsa 3 kere al dedi sende kendne göre ayarla cnm bn günde 2 kere kullanyrm
Çay kaşığı kadar geliyo çok şükür rengi koyulaşmadı koyulaşsa zaten durmam mahrumiyet falan dinlememde en iyisi bi değişiklik artış olursa çoğaltırım yoksa 1 tane ile dinlene dinlene geçireyim 2 ye çıkarsam sersem yapıyo gündüzleri bugün öğlen aldım 3,5 tan 6 ya kadar uyumuşum küçük oğlum tek başına iki saat evde tv izledi allah korusun başına bişi gelse duymicam

Çay kaşığı kadar geliyo çok şükür rengi koyulaşmadı koyulaşsa zaten durmam mahrumiyet falan dinlememde en iyisi bi değişiklik artış olursa çoğaltırım yoksa 1 tane ile dinlene dinlene geçireyim 2 ye çıkarsam sersem yapıyo gündüzleri bugün öğlen aldım 3,5 tan 6 ya kadar uyumuşum küçük oğlum tek başına iki saat evde tv izledi allah korusun başına bişi gelse duymicam
Aynen Allah korusun ben bütün gün uyuyorm:KK43:

Kizlarrr bugün başka dr a gittim karından ultrasondan baktı ve bakar bakmaz keseyi gördü hem de 11.5 m çıktı kesede problem yok gayet düzgün dedi dünkü hayal kırıklığından sonra bambaskayim şuan çok mutluyum inşallah içi de dolar tez zamanda anladim ki tek dr değil bikac dr görmek lazım olumsuz birşey söylediğinde biri yoksa bana dış gebelik diyecekti nerdeyse diger dr cok şükür simdi kesemizi gayet net gördük hem de karından :KK49::halay::21:
Gözünaydin canım çok sevindim :halay:

@GurbetGuzeli canım çok çok üzüldüm ve şaşırdım
Ne diyeceğimi bilemiyorum Allah sabır versin inşallah bir mucize olur bir yanlışlık vardır :KK43::KK43:

X