2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

@GurbetGuzeli canm ne dicegimi bilemedim bende senden guzel haber alma umuduyla girdim simdi. Insallah en kisa zamanda saglk sihatli hayrli bir evlat sahibi olursunn dualarmz seninle

@GurbetGuzeli canım benim Rabbim belki böylesini hayırlı kılmıştır... inan çok üzüldüm okuyunca... umarım en kısa sürede yine güzel haberler verirsin bize... yazacak bişi bulamıyorum inan

Selam kızlar drdan geldim embrıo gelişmemiş 5+3 de kalmiş normalde bu hafta 8+3 olacaktı dr progestanı alma dedi kendiliginden vucud atsın dedi kanama başlasın dedi
Ikı hafta bekleyelim dedi yada hemen kürtaj edelim dedi bende ıkı hafta bekleme kararı aldım
Allah sızlere hayırlı gebelık ve dogum nasıp etsın ınsAllah....
Nasipte ne varsa o oluyor ötesi yok her zaman hakkımda hayırlı olanı istedim demekki hayırlısı böyleymiş arada ugrarım topıge kendınıze bebeklerınıze ıyı bakın hoşcakalın
Canım çok çok geçmiş olsun inşallah iki hafta sonra çok iyi haberler verirsin bize ben daha kürtaj olmadim beklwmedeyim suan bir umut işte Dr size zararı yok beklwyebilirsimiz dedi cuma günü 8 +5 olucam eğer hala kesem boşsa goremezse yatış yapacak

@GurbetGuzeli canımsın çok geçmiş olsun Allahın hikmetinden sual olunmaz hayırlısı buymuş en kısa zamanda inşallah tekrar gebe kalırsın bu arada kürtaj olmanı tavsiye ederim düşmesi ve içinde parça kalıp seni zehirleme ihtimaline karşı daha kesin olur ve iyileşme süreni de hızlandırmış olur diye düşünüyorum senin kararın tabii Allahım sabrını versin canım

Herkese selamlar, hayırlı kandiller, benim de kontrolüm yarın sabah 09:40 da ilk defa gideceğim, 6+1 olacağım, sanrım sadece kese görürüm, kalp atışı için muhtemelen 10 gün sonra gel diyecektir, ilk gebeliğimde de aynısı olmuştu, ilk gebeliğim 7-10 gün geç döllenmeydi, bunda da 5 gün geç döllenme diye tahmin ediyorum, yarın 6+1 olsam da esasen 5+3 gibi çıkması muhtemel. Afilim92 Afilim92 senin de sat 18 ekim sanırım, bdt ikimizin de 25 temmuz olması lazım dün ki kontrolünde kalp atışı görünmemesi gayet normal neden telaş yaptın bu kadar, daha çok erken. İnşallah hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza.
Canim ben esim dna hasar tedavisi görürken hamile kaldim anomali cikma igtimali var o yuzden her sey beni tedirgin ediyor nitekim dr da gormemiz lazimdi alttan dedigi icin kendimi hırpaladım sonra arkadaşların destegi ile toparlandim .O an mantikli dusunemedim insan ister istemez olumsuz konuşmalarla sarsiliyor ve irdeleyemiyor

Canım çok çok geçmiş olsun inşallah iki hafta sonra çok iyi haberler verirsin bize ben daha kürtaj olmadim beklwmedeyim suan bir umut işte Dr size zararı yok beklwyebilirsimiz dedi cuma günü 8 +5 olucam eğer hala kesem boşsa goremezse yatış yapacak
Insallah bir mucize olur

Rabbim hayırlısını nasip etsn herseyde bir hayır vardır cnm.. İnşallah gelişmeye devm eder... başka dr a gittinmi

Kizlarrr bugün başka dr a gittim karından ultrasondan baktı ve bakar bakmaz keseyi gördü hem de 11.5 m çıktı kesede problem yok gayet düzgün dedi dünkü hayal kırıklığından sonra bambaskayim şuan çok mutluyum inşallah içi de dolar tez zamanda anladim ki tek dr değil bikac dr görmek lazım olumsuz birşey söylediğinde biri yoksa bana dış gebelik diyecekti nerdeyse diger dr cok şükür simdi kesemizi gayet net gördük hem de karından :KK49::halay::21:

Kizlarrr bugün başka dr a gittim karından ultrasondan baktı ve bakar bakmaz keseyi gördü hem de 11.5 m çıktı kesede problem yok gayet düzgün dedi dünkü hayal kırıklığından sonra bambaskayim şuan çok mutluyum inşallah içi de dolar tez zamanda anladim ki tek dr değil bikac dr görmek lazım olumsuz birşey söylediğinde biri yoksa bana dış gebelik diyecekti nerdeyse diger dr cok şükür simdi kesemizi gayet net gördük hem de karından :KK49::halay::21:
Gözün aydın cnm çok sevindim.

Selam kızlar drdan geldim embrıo gelişmemiş 5+3 de kalmiş normalde bu hafta 8+3 olacaktı dr progestanı alma dedi kendiliginden vucud atsın dedi kanama başlasın dedi
Ikı hafta bekleyelim dedi yada hemen kürtaj edelim dedi bende ıkı hafta bekleme kararı aldım
Nasipte ne varsa o oluyor ötesi yok her zaman hakkımda hayırlı olanı istedim demekki hayırlısı böyleymiş arada ugrarım topıge kendınıze bebeklerınıze ıyı bakın hoşcakalın
Çok geçmiş olsun allah sabır versin inşallah tez zamanda rabbim kucağını doldurur

Sıkıntı yasayan arkadaşlar olmuş cok gecmiş olsun aynı şeyleri yaşadığım çok iyi anlıyorum ben hep diyordum dursa doğum yapıcaktım bu ay dıye sonra öğrendim ki tekrar hamileyim Rabbim her şeye bır karar kılıyor ınş en hayırlı zamanda tekrar nasıp etsin

Hayırlı kandiller kızlar.2 gündür sütlü kahve leke geliyo az az çay kaşığı kadar ama günde 3-4 kez falan yaşayan varmı acil doktora gitmem gerekir mi bulunduğum yer merkeze çok uzak sizce nedir beni biraz rahtalatın nolur

Canım benim çok ama çok geçmiş olsun rabbim sabır versin mevlam bu güzel günün hürmetine tez zamanda yüzünü guldursun rabbim seninle olsun ınş o iki haftada bebis bir mucize gösterir duamdasin cnm:KK43:

Hayırlı kandiller kızlar.2 gündür sütlü kahve leke geliyo az az çay kaşığı kadar ama günde 3-4 kez falan yaşayan varmı acil doktora gitmem gerekir mi bulunduğum yer merkeze çok uzak sizce nedir beni biraz rahtalatın nolur
canım hiç kanamam olmadı ama doktor kanaman olursa hemen gel demişti gidebiliyorsan git bence tehlikeye atma

Kızlar allaha şükürler olsun kalp atışını duyamasamda gördük :KK200: Dr alet yakalayamadi dedi bugün takvime göre 7 haftalik ama ultrasonda 7+3 çıktı inş böyle devam eder daha önce bebegimin kalbi durmustu biriside düşük olmuştu çok korkuyorum bişey olur diye :110:

X