2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canm çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin bekleyelim dedğine göre hala umut var...başka dr a gitme imkanın yokmu cnm

Ne denir bu durumda bilemedim. Rabbim sabrini versin yardimcin olsun. İnsallah bir mucize olurda bebegin seninle kalir doktorlari yaniltir.

çok üzüldüm canım Allahım sabır versin inşallah

Cnm cok uzuldum Allah yardimcin olsun Rabbim hayirli zamanda sana saglikli hayirli evlat nasip etsin bu mubarek gunde dualarimizi kabul etsin ins.

Ne yazacağımı bilemedim. Çok üzüldüm.

Canım ya çok üzüldüm bebek kaybının ne demek olduğunu çok iyi bilirim şu an neler hissettiğini de, Allah sabrını versin şimdi ne desek boş hiç bir söz teselli olmaz, başın sağ olsun en kısa zamanda sağlıklı şekilde hamile kalasın inşallah

Ne yaZsam bilemedim canım çok üzüldüm Rabbim sana sabır versin. Hayırlı zamanda sağlıklı bir bebek versin inşallah

Çok geçmiş olsun inşallah bütün cektiklerinin mükâfatını görürsün hem bu dünyada sağlıklı bir bebek ile hem öteki dünyada...

Bnde ıkıncı hamılelıgımde aynısını yaşadım bebek 5+5 ten sonra gelişme dı hıc kalp atışı alamamıştım çok acıydı Allahım sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasıp etsin inşallah hakkında hayırlısı olsun

Rabbim kat be kat sabirlar versin sana cok zordur eminim Allahim bu gunun hurmetine sana en kisa zamanda saglikli bi gebelik nasip etsin... cok uzuldum ya

Çok geçmiş olsun

Herkese selamlar, hayırlı kandiller, benim de kontrolüm yarın sabah 09:40 da ilk defa gideceğim, 6+1 olacağım, sanrım sadece kese görürüm, kalp atışı için muhtemelen 10 gün sonra gel diyecektir, ilk gebeliğimde de aynısı olmuştu, ilk gebeliğim 7-10 gün geç döllenmeydi, bunda da 5 gün geç döllenme diye tahmin ediyorum, yarın 6+1 olsam da esasen 5+3 gibi çıkması muhtemel. Afilim92 senin de sat 18 ekim sanırım, bdt ikimizin de 25 temmuz olması lazım dün ki kontrolünde kalp atışı görünmemesi gayet normal neden telaş yaptın bu kadar, daha çok erken. İnşallah hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza.

Çok geçmiş olsun canım, Allah en kısa zamanda hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah. Demek ki hayırlısı böyleymiş, üzülme desek de elde değil ama demek ki kısmette bu varmış, Rabbim en iyisini bilir, O'na bırakmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…