2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İnsallah duyarsin canim. Kac haftaliksiniz tam? biz 6+1 bugun. Hafta sonuna cagirdi doktor

hayırlı haberlerleı gelin ınsAllah

Kızlar cıktım dr dan karından baktı keseyi gördü bebeği de gördü ama canlılığı göremedi rahim biraz arkaya doğru dedi... tekrar alttan baktı çok şükür dinledik kalp sesini...canlılığı da devm ediyor büyümüş 1cm yavrum. Tam haftasında dedi 7+1 dedi bnm takvimde 7+0aslnda..çok şükür..rabbim bekleyen herkeze nasip etsin inşallah

Ya kızlar şu konuda hak veriyorum @arzusaka’ya yazdığı hiç bir mesajda sert tepki falan vermiş değil. Bulantı konusunda da benim midem bulanmıyor ve her mide bulantısı konusunda sağlıklı bebek olduğuniçin bulanıyormuş diye yazan arkadaşları okudukça tedirgin oldum benim neden bulanmıyor bi problem var mı diye. Kanamanın kötü olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bi durum ama mide bulantısı olan annelerin bebekleri daha sağlıklı diye ilk def burada okudum. Beni de midesi bulanmayan gebeleride panik olmasına sebep olmayın

ben geçen hafta bilmeden arveles kullandım ondan önceki cumartesi de baş ağrısı ile hastaneye gidip serum yedim cok korkuyorum bebekte bir sey varmıdır diye
Bende gebeligimi bilmeden agir griptim cok ilac kullabmistim ogrenir ogrenmez birakmistim birsey olmadi kuzuma. İcini ferah tut dokrltoruna danis ama yinede

Kızlar cıktım dr dan karından baktı keseyi gördü bebeği de gördü ama canlılığı göremedi rahim biraz arkaya doğru dedi... tekrar alttan baktı çok şükür dinledik kalp sesini...canlılığı da devm ediyor büyümüş 1cm yavrum. Tam haftasında dedi 7+1 dedi bnm takvimde 7+0aslnda..çok şükür..rabbim bekleyen herkeze nasip etsin inşallah
Gozun aydin neguzel allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin. Darisi bize insallah :KK68:

Bana ilkin emedur 200 mg yazdı doktor ama bende aşırı bulantı var diye tesir etmedi pek ama bir çok hastâlarina yazmış Dr onlara tesir etmiş mesela , inşallah sana da tesir eder , bana Dr bulantın olursa kullan olmazsa bırak demişti günde 3 defaya kadar kullana bilirsin zararsızdır demisti , inşallah sana iyi gelir canim

Teşekkür ederim benimde çok fazla içeyim dedim ama zararsız mı zararlı bilmediğim için vazgeçtim içmekten. İnşallah kısa sürede geçer kurtuluruz bulantılarımızdan.

arzusaka arzusaka sana katılıyorum seni de seviyorum kırıcı da olduğumu düşünmüyorum...listeden silerim die genel dedim silsem ne olur silmesem ne olur takp etmek isteyen yazışmadan da eder..
Bnm istediğim bi gerginlik uzayıp gidiyor o olmasın.. sayfalarca uzuyor suan olduğu gibi... okudukça morali bozulana okumasın takiğ etmesin dedim öyle de bazen bnde ara veriyorum..
Daha fazla da uzatmak istemiyorum...uzamsında lütfen...
Saygılar benden..

Peki hangisine gidiyosun canım. Ben açıkçası güvendiğim için zekai tahir e de gidiyorum ama eş zamanlı özel hastaneye de gideceğim ve doğumu da özel de düşünüyorum. Zekai tahir evet araştırıyor ama doktorlar ilgilenemiyor malum sebeplerden.

zekai tahiri hiç düşünmüyorum... ilk doğumumu orda yapmıştım şimdi istemiyoum... yarın yeni açılan sami ulus kadın doğuma gidicem bakalım nasıl bir yer

Hayırlı olsun canım, kalp atışı daim olsun miniğinizin. Darısı bekleyen herkesin başına.

maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar:

Teşekkür ederim benimde çok fazla içeyim dedim ama zararsız mı zararlı bilmediğim için vazgeçtim içmekten. İnşallah kısa sürede geçer kurtuluruz bulantılarımızdan.
Rica ederim canım bir tane dene tok karnına işe yaramazsa boş ver, bugunler de geçecek elbet biraz daha sabrede bilsek çok zor da olsa sonrasında çok rahat edeceğiz inşallah.

Normal ultrasonlamı bu anlaşıldı yani çok şaşırdım canım başka bir doktora daha görünsen İnşallah yanlış bir teşhistir.
Yok canım ben tüp bebek tedavisi için yasmin kullanıyordum tedavi olmadan hamile kaldım ve bilmiyordum maalesef erkek olursa dişi organına sahip olucakmış kız olursa tam gelişme olumszmış yemek borusu sıkıntılı olurmuş ultrasonda 20. Haftada belli oluyormuş

çok çok geçmiş olsun canımm.. ne kısa sürede sağlıkla çıkarsın inşallah
Amin cnm.ins sanirim perşembeye kadar burdayiz. Ondan sonrada bol bol istirat açıl.bir şey olmadığı sürece en az 3 ay dinleneceksin dedi.dr ama zaten hiç.bir.sey yapmıyordum hep oturuyordum

Yok canım ben tüp bebek tedavisi için yasmin kullanıyordum tedavi olmadan hamile kaldım ve bilmiyordum maalesef erkek olursa dişi organına sahip olucakmış kız olursa tam gelişme olumszmış yemek borusu sıkıntılı olurmuş ultrasonda 20. Haftada belli oluyormuş
Herşeyden önemlisi sağlıklı olması ben ne desem boş şimdi seni anlıyorum ama yinede Allahtan ümit kesilmez . İnşallah Allah sağlıklı bir bebek versin sana canım.

X