2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ooooo yine gelmiş midem bulanmıyor acaba bi sorun mu var diyen arkadaşlar. Yani bnm de Yok bulantım hiç de endişelenmiyorum. Ama beni bile acabaya sürüklüyorsunuz. Kıymetini bilin işte bulantınız olmamasının... bulanan arkadaşlar ne zaman biter bu bulantı diyorlar, bulunmayanlarda ayyyy bi başlamadı derdindeler... hiç mi yoktu midesi bulamadan çocuk doğuran etrafınızda :işsiz:
Sohbetlerimizden rahatsız oluyorsan takip etme cnm burası paylaşım alanı herkez içindekini söylüyor...
Kimse kimsenin ne konuşacağına ne hakkında yorum yapacağına karışmaz...senin miden bulanmıyor diye midesi bulanan kişileri eleştirmen niye anlamdım....

Gerçekten iyi ki gitmişsin canım şikayet etmek lazım o hastaneleri aslında. Bugün benimde gittiğim hastenedekiler çok kötüydü sonuç çıkmış dedi verdi kağıdı kadın elime sonra gitti. Ay inşallah duyarsınız canım haberini bekliyorum benimde randevum cuma bende kalp atışını duyarım diye düşünüyorum. Daha kimseyede söyleyemedik çatlıcam artık :)
Aynen bizde tek annemlere soyledik esimin ailesi ve cevre bilmiyor esimin ailesine kalp atinca disariyada 3 ay dokunca soylicem Allah izin verirse

Merhaba kızlar hepimiz hakkınızı helal edin yazamadım ümraniye afiyete gittim bu gün düşük tehlike var dedim kanamam var dedim yarım saat sonra baktılar ve 5+6günlüğüz bu gün ultrasyonda 5+3 günlük çıktı dr bana kese var bebek yok ben kalp atışını duymadan düşük önleyici iyne yada ilaç veremiyorum dedi dr kavga ettim ben 10 senedir bekliyorum bu bebeği dedim kadın hala ilaç veremem dedi küfür etmek istemiyorum allah bildiği gibi yapsın çıktım hastaneden sonra tüp bebek dr gittim hemen yatırdı içerde bayag kan var korkulacak bir şey yok bir iki gün yatıracak seni dedi suan yatiyoruz düşük önleyici bir iyne yaptı kanamam var ama kahve rengi su an bekliyoruz üç gün hastanede yaticaz ınş rabbim bize bagislar
Çok gecmis olsun cnm insallah hayirlisiyla saglikla atlatirsiniz bu gunleride malesef bazi dr lar hiic onemsemiyor kac sene bekledigini :110:

Hafta sonu biraz gezelim dedik dışarı çıktık ama yine tartımşalar yine uzun uzun uzayan atışmalar.... site yönetiminden bile uyarı gelmiş biraz okudum konuyu ama burdaki paylaşımları saçma buluyorsa gereksiz görüyorsa gelmesin topiğe ne işi var burda.......
En kısa sürede listeyi düzenleyeceğim sürekli ortamı geren kişilere gerek yok ztn herkez gergin ve endişeli....
Kaç zmndır mide bulantısı konuşuyormuşuz pardon da burdaki 10 kişiden 8inin midesi bulanıyor ne konuşacağız başka !!!
Lutfen bilimsel gecerliligi olmayan şeylerle insanlari yanlis bilgilendirmeyin ...

Diyor malum şahıs :confused:

Hafta sonu biraz gezelim dedik dışarı çıktık ama yine tartımşalar yine uzun uzun uzayan atışmalar.... site yönetiminden bile uyarı gelmiş biraz okudum konuyu ama burdaki paylaşımları saçma buluyorsa gereksiz görüyorsa gelmesin topiğe ne işi var burda.......
En kısa sürede listeyi düzenleyeceğim sürekli ortamı geren kişilere gerek yok ztn herkez gergin ve endişeli....
Kaç zmndır mide bulantısı konuşuyormuşuz pardon da burdaki 10 kişiden 8inin midesi bulanıyor ne konuşacağız başka !!!
Yasasin ozgurlukkk:rapci::rapci::rapci:

:KK53::KK53:

Merhaba kızlar hepimiz hakkınızı helal edin yazamadım ümraniye afiyete gittim bu gün düşük tehlike var dedim kanamam var dedim yarım saat sonra baktılar ve 5+6günlüğüz bu gün ultrasyonda 5+3 günlük çıktı dr bana kese var bebek yok ben kalp atışını duymadan düşük önleyici iyne yada ilaç veremiyorum dedi dr kavga ettim ben 10 senedir bekliyorum bu bebeği dedim kadın hala ilaç veremem dedi küfür etmek istemiyorum allah bildiği gibi yapsın çıktım hastaneden sonra tüp bebek dr gittim hemen yatırdı içerde bayag kan var korkulacak bir şey yok bir iki gün yatıracak seni dedi suan yatiyoruz düşük önleyici bir iyne yaptı kanamam var ama kahve rengi su an bekliyoruz üç gün hastanede yaticaz ınş rabbim bize bagislar
Geçmiş olsun canım
Kızlar göğüs hassasiyetiniz devam ediyor mu?
Hemde nasıl göğüs ucumda kaşınıyor onu bile kaşıyamıyorum. Sütyenle hayatta yatamayan ben şimdi tam tersi Sütyensiz acıdan sağa sola dönemiyorum
@Neva su Canim gecmis olsun gozetim altinda olman cok iyi bir an once normale doner cikarsin insallah .
Kizlar moralim cok bozuk .Esim kendi is alaniyla ilgili kursa basliyor haftaici aksam 10 da gelecek hafta sonu da 3 er saat kurs var .Tamam acil bisey olursa illa ki gelir ama ben yalniz yemek yiyemiyorum oyle bir huyum var gece 12 de de gelecek olsa bekliyorum .Simdi hamile oldugum icin yemem lazim ama yalniz kalacagim icin cok üzgünüm. Okuldan gelcem yorgun yorgun yardim edecek kimsem olmayacak :KK43:
ya ben napıyım eşim gece 12 sabah 8 çalışıyor bende gündüz işte oluyorum :KK43:

Günaydın kızlar ...mutlu haftalar herkeze inşallah güzel haberli bir hafta olur...
Bnmde bugün 10.45 randevum var kalp atışını duymaya gidicez inşallah mucizem benimledir
Günaydın canım inşallah dua ediyorum senin için bende hastanedeyim bekliyorum

X