2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yurekten aminnnnnn hep beraber

Kızlar bende 2 gündür mide bulantısı başladı. Kendime güzel güzel yemekler hazırlayıp yiyemiyorum, tost, peynir ekmek fln yiyorum.

Birde bu mide bulantıları sabah değil akşam oluyo, anlamadım
Aynen cnm benimde sabah deio akşam üzeri başlıyo midem bi garip olmaya benim erken aslında daha ama psikolojik mi bilemiyorum

Aynen cnm benimde sabah deio akşam üzeri başlıyo midem bi garip olmaya benim erken aslında daha ama psikolojik mi bilemiyorum

Olabilir, bazılarında erken başlıyormuş, bazılarında hiç olmuyormuş. Hissettiğim rahatsızlığa razıyım ama güzel besleniyorum diye üzülüyorum.

Canım çok geçmiş olsun moralini bozma Allahtan ümit kesilmez.Rabbim yardimciniz olsun

Kesenin boyutuna göre dedi ama boyutu kaç diye sormak aklıma gelmedi ya(
Anldm cnm

5+3 haftalik
adetle birebir ayni soldan yumurtlamisim

Solda mı gelişecek peki ağrı fln hissetmişmiydin solda bnm genelde sol kasığım ağrıyo arada sağ

Kızlar bende 2 gündür mide bulantısı başladı. Kendime güzel güzel yemekler hazırlayıp yiyemiyorum, tost, peynir ekmek fln yiyorum.

Birde bu mide bulantıları sabah değil akşam oluyo, anlamadım

2gün bnmde akşam üzeri oluyor birde sabh erken uyanıyorm ..sağlıklı şeyler yemeye çalış meyve tüket zeytin peynir domates fln ye cnm

Amiiiinnn

Eki Görüntüle 2065136

Embriyo görünmüştü cnm nokta halinde. Ultrason fotosunda çıkmamış ancak biz ekrandan hem yolku hem de emriyo yu görmüştük.

Maşallah cnm darıdı başımıza

2
Benden de kalp atışından sonra bu testleri isteyeceklerini söyledi doktorum. Bu işlerin bi standardı niye yokki?
Aslinda var rutini. Gebelik kanla tesbit edildiginde ilk tam kan folik asit ve progesteron hormonuna bakilir. Genelde 6 + da çağırılır kalp atışı ile gebelik kesinleşir. Sonra ayda 1 çağırır..

Hic bilmiyorumki kasik agrilarim iki tarafli
Fakat benim hamislik süpriz oldu ❤

2

Aslinda var rutini. Gebelik kanla tesbit edildiginde ilk tam kan folik asit ve progesteron hormonuna bakilir. Genelde 6 + da çağırılır kalp atışı ile gebelik kesinleşir. Sonra ayda 1 çağırır..
Kizlar ya folik asid de sigir jelatini var
Napcam ben haram

Kızlar şimdi sonucumu aldım 4800 çıktı. İki gün önce 1880 di iki katından fazla artmş şimdide buna kafayı taktım.. bilginiz var mı bu konuda

Kızlar şimdi sonucumu aldım 4800 çıktı. İki gün önce 1880 di iki katından fazla artmş şimdide buna kafayı taktım.. bilginiz var mı bu konuda
Maşallah cnm çok iyi ,illa iki kat artacak diye bi şart yok en az 2 kat artması gerekiyor du ama seninki 2 katından da fazla artmış herşey yolunda yani içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…