2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bulantılarınızla nasıl baş ediyorsunuz? Benim hiç geçmeyen bulantılarım var. Doktorum gynosea adında zencefilli bitkisel bir ilaç verdi. Etki etmezse de metpamid al dedi. İkisi de hiç bir şeye yaramıyor. Hiç birşey yiyemiyorum gün boyu

Kızlar bulantılarınızla nasıl baş ediyorsunuz? Benim hiç geçmeyen bulantılarım var. Doktorum gynosea adında zencefilli bitkisel bir ilaç verdi. Etki etmezse de metpamid al dedi. İkisi de hiç bir şeye yaramıyor. Hiç birşey yiyemiyorum gün boyu
Allaha şükürler olsun şuan hiç bulantım yok inş olmaz doğuma kadar

Canım sat 15 ekim benim
Sat 9 ekim cnm

Bana bir kere demişti ama doktor sizinki kaç mg benimki 100 mg acaba bende mi iki sefer kullansam düşüğüm vardı bi tane önceden

Kizlar 3 doz fazla gelecek galiba 2 doz yatarken alabilir miyim bas donmesinden kurtulmak icin prospektuste 1 sabah 2 yatarken seklinde de kullanılabilir diyor ama
Kızlar drlar sanrm mg göre veriyorlar benm progestan 200mg 2 defa sizin 100mg 3defa demişler ne derlerse onu yapıverin gari :KK66:

Canım bnece yemezsen daha çok bulanıyor.az ve sık ye.zorla yani kendini.o zaman bastırıyor mideni.benim 4 gün önce bulantim oldu 2 gün sürdü.hep öyle yaptım.simdi iki gündür çok şükür bulantim yok.

Canim az once attim ve su an ciddi bas donmesi basladi normal mi 10 dk oncesine kadar.yacas yavas evimi topluyorum bir anda basim dondu yatiyorum simdi
Progestanin yan etkisinde o var canim bende de öyle oluyodu ayakta zor duruyodum sersem gibi oluyodum ama şimdi o kadar kalmadı vücut alıştı galiba

IMG_5748.jpg
IMG_5749.jpg
IMG_5750.jpg
IMG_5751.jpg
IMG_5752.jpg

X