2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim de düşüğüm oldu önceden.O yüzden progestan 100 mg kullanıyorum. Günde 3 kez verdi bana.1 tane de coraspin içiyorum
Coraspin bende içmek istiyorum ne zamanzbaşladınız acaba içmeye 5 haftalığım içsem geç kalmış sayılır mıyım

İyi akşamlar kızlar akıntım ne kahverengi ne pembe renk arasında birşey çok korkuyorum sizce nedir bu akıntı

Doktorların bir bildiği vardır herkesin vucudu, geçmişi vs farklı o yüzden burada yazanlara göre ilaçlarınızı değiştirmeyin bence.
Bencedee benm progestanmda 90 mg gunde bir defa kullaniyorum doktorum oyle dedi o ne dediyse onu yapicam guvenmek lazim ha guvenemiosanizda doktorunuzu degistirin

İyi akşamlar kızlar akıntım ne kahverengi ne pembe renk arasında birşey çok korkuyorum sizce nedir bu akıntı
Dün aynı şey benim de başıma geldi çok korktum.Doktorumu aradım hemen normal olduğunu söyledi.Aşırı ağrı ve kanama olmadıkça korkma dedi.Miktarına bağlı sanırım.bugun sıkıntı yok şükür.

Şükür senin geçmiş umarım tekrar yaşamazsın canım Gerçekten mi içime su serptin eşimde doktoruma ulaşmaya çalışıyor sana başka ne tavsiye etti doktorun

Şükür senin geçmiş umarım tekrar yaşamazsın canım Gerçekten mi içime su serptin eşimde doktoruma ulaşmaya çalışıyor sana başka ne tavsiye etti doktorun
Panik yapma yat dinlen dedi sadece.icin rahat etmezse acile gidip baktırabilirsin istersen.yine de doktoruna ulaş sen durumu bildir belki farklı bir öneride bulunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…