2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
t
Tetenoz asisi 3 dozcanim sonuncu emzirirken yapiliyor.brn ilk cocukta agriyor kolum dye yaptirmamistim 3.dozu bu nedennle 2.cocukta hamileyken yaptilar

Saglik ocagi yapiyor takibi.

28haziran da yine ası var. Ama ne aşısı bilmiyorum.

Bana tetanoz icin bilgi vermediler. Hamileyken20-24hafta arasi kendime ası yaptırmıştım.ama bbebek icin erken degil mi o asi ya Ben bile 1hafta kolumu kullanamadim.3gun ateşli gezdim.

Kızlar bugün 2. ay aşılarını yaptırdık. Rota virüsü aşısını da 3. ayda yapalım dedi hemşiremiz. 3 ve 5. ayda yapılacak yani. Ama isteyenler 2. ve 4. ayda da yaptırabilirmiş. Eczaneden de sordum. İki farklı markanın rota virüsü aşısı varmış. İsmi Rotarix olan aşının fiyatı 210 TL. İki doz yapılıyormuş. Diğer marka üç doz yapılıyormuş.
Rotarix’i tavsiye ettiler. 3. ve 5. ayımızda yaptıracağız inşallah...

t
Tetenoz asisi 3 dozcanim sonuncu emzirirken yapiliyor.brn ilk cocukta agriyor kolum dye yaptirmamistim 3.dozu bu nedennle 2.cocukta hamileyken yaptilar
P Patatesim bebek icin degil bnim icin tetanoz asisi canim hamileyken yaptirilmasi gereken asiyi bana yapmadılar istedim fakt mecbur olmadigindan gerek yok dediler en son ne zaman oldugumu hatirlamiyodum cunku vurulunca 5yil geçerli olmali , simdi kendimde hasta oldum sesim bile cikmiyo oksurmekten yarin tekrr doktora gidicdm o zaman asiyida konusucam

Oglumuda tekrr doktora cikarttim tamamen farkli bisey soyledi kucuk oksuruk oluyor , sag akcigerine sut kacmis olabilir bu tehlikeli bi durum enfeksiyon olabilir emzirirken tamamen dik tutup hemen yatrmayin dedi halsizlik yada ateş olursa tekrr hastaneye gidicez insallah hic bisey olmaz

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah önemli bir şey değildir

Rica ederim canım. Aynen ben de o durumdayım. Ama parayı çekmek için senin gitmen gerekli. Anneye veriliyor bildiğim kadarıyla
Onu biliyorum ptt yakin ama basvuru icin uzak biraz kizim küçük birakip gidemem diğerlerinde kucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…