2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bugün benim için çok önemli bir gün . 13.40ta randevum ve yatis verilecek ... Ne sancı ne açıklık hiç bişey yok ve co korkuyorum dualariniza ihtiyacım var kızlar .. öyle karmaşık duygular içindeyim ki Rabbim yardım etsin inşAllah ...
allah kolaylık versin, sağlıkla kurtulursunuz inşallah

bahsettiğin özel hastaneyse alırlar, benim eşimi aldılar bütün sancılarımı acılarımı gördü iyi de oluyor ne kadar zor olduğunu gördü.Dr son anda eşimi dışarı çıkardı ardından bebeğimiz doğdu, giydirip ona verdiler.epidural istersen yaparlar özelde ama benimki gibi hızlı gelişirse doğumun, doktorun gerek duymayabilir.Belli bir açıklıktan sonra yapmıyorlar epidurali, sancın çok uzun sürerse yaparlar kısa sürede doğum gerceklesecek kadar hızlı açılma olursa yapmazlar bence.

Özel degil canim. Devlet hastanesi maalesef. Bende istiyorum eşim her anına şahit olsun :)

Bugün benim için çok önemli bir gün . 13.40ta randevum ve yatis verilecek ... Ne sancı ne açıklık hiç bişey yok ve co korkuyorum dualariniza ihtiyacım var kızlar .. öyle karmaşık duygular içindeyim ki Rabbim yardım etsin inşAllah ...
büyük ihtimalle suni sancı verir ,hızlı gelişir doğumun canım seninle aynıydı tarihlerimiz yada 1-2 gün fark vardı.

Nur insallahhhhh hayırlı haberlerini bekliyoruz canim.

Allah'ım güç kuvvet versin ,insallah dogumun sikintisiz gerçekleşir :)

Ay sen şimdi artık doğuma gidiyorsun. Huuuu.

Derin derin nefes al. Sakin olmaya çalış :)

Bu arada, Zübeyde de sin dimi.

Birsey daha. Mesela gelsem seni görebilir miyim?

Özel degil canim. Devlet hastanesi maalesef. Bende istiyorum eşim her anına şahit olsun :)
almazlar büyük ihtimalle ama yine de denersin şansını, arkadaşım üniversite hastanesinde yapmıştı doğumunu eşini içeri almadılar tek başına cekti sancıyı

almazlar büyük ihtimalle ama yine de denersin şansını, arkadaşım üniversite hastanesinde yapmıştı doğumunu eşini içeri almadılar tek başına cekti sancıyı
Günler artık öyle stresli ki. Hersey gözüme batıyor. Asla rahat değilim. Uyuyamiyorum ve istahim hic yok.
Gerginim ya.

Günler artık öyle stresli ki. Hersey gözüme batıyor. Asla rahat değilim. Uyuyamiyorum ve istahim hic yok.
Gerginim ya.
hepsi gececek , burda herkes heyecanla bekliyor doğumunu...benımkı 40 haftayı doldurdu sonra hastaneye biz gittik kendi gelmedi.bol bol yuruyus yap kafanı dagıtacak seyler yap ,müzik dinlemek gibi mesela.ben öyle yapmıştım iyi geldi.zor ama güzel bir süreç ne kadar sakin gecirirsen o kadar iyi canım.allah herkese kolaylık versin

hepsi gececek , burda herkes heyecanla bekliyor doğumunu...benımkı 40 haftayı doldurdu sonra hastaneye biz gittik kendi gelmedi.bol bol yuruyus yap kafanı dagıtacak seyler yap ,müzik dinlemek gibi mesela.ben öyle yapmıştım iyi geldi.zor ama güzel bir süreç ne kadar sakin gecirirsen o kadar iyi canım.allah herkese kolaylık versin

Yürüyüş yapmak hic gelmiyor içimden. Iki gündür hava öyle boguyor ki beni. Bugunguzel aslında ama evden çıkmak hic istemiyorum. Nasil olacak onuda bilmiyorum.

40 haftayı doldurursa benim sıpa valla mahfolurum ben :KK70:

Allah’a sığındı m kedi yavrusu gibi bekliyorum :)

Kızlar kan tahlilleri ni aldim değerler çok düşük çıktı 10.1 böbreklerde su az.dedi şekerin düşük dedi biraDan hastaneye gideceğim bakalım ne dicek doktor dua edin kızlar hemşire benimcok korkutuyor
Geçmiş olsun canım merak etme sonuçta bu tahlillerin amacı duruma göre önlem almak şimdi senin için gerekenler yapılacaktır. Dua ediyorum canım her şey güzel olsun

Nur insallahhhhh hayırlı haberlerini bekliyoruz canim.

Allah'ım güç kuvvet versin ,insallah dogumun sikintisiz gerçekleşir :)

Ay sen şimdi artık doğuma gidiyorsun. Huuuu.

Derin derin nefes al. Sakin olmaya çalış :)

Bu arada, Zübeyde de sin dimi.

Birsey daha. Mesela gelsem seni görebilir miyim?
Ayy canim benim :)) Allah razı olsun bu ettiğiniz dualar öyle mutlu ediyor ki beni . Evet canim zubeydeye gidiyorum 13.40 da orada olmama lazım . Tabi gorebilirsin bence . Gerçi bende nasıl olur nasıl gelişir bilmiyorum tam ilk bebek sonuçta . :)))

Canım kaka değil çiş sanırım. Bana ebeler öyle söyledi. Günde 4 defa çiş yapıyorsa doyuyor demek dedi. Kakasını oğlum hergün yapamıyor malesef :KK43: çok üzülüyorum. Geçen iki gün yapmadı üçüngü gün yaptı. Şimdi yine iki gündür yapmadı. İnşallah bu gün yapar. Çocuk doktoruna gösterdik önemsemedi. Olur o normal dedi. Bu kaka derdi nasıl çözülecek ya :KK43:
Benim oglumun doktoru anne sutuyle beslenen bebeklerde gunde 10 kakadan 10 gunde 1 kakaya kadar normal kabul ederiz demisti. Yani iki uc gunde bir yapiyorsa normal kabul edildigi icin doktorun ustunde durmamistir.

O yuzden sikma canini, bir kaka derdin yok aslinda su anda :)

Ayy canim benim :)) Allah razı olsun bu ettiğiniz dualar öyle mutlu ediyor ki beni . Evet canim zubeydeye gidiyorum 13.40 da orada olmama lazım . Tabi gorebilirsin bence . Gerçi bende nasıl olur nasıl gelişir bilmiyorum tam ilk bebek sonuçta . :)))

Acilen giriş yapmican dimi. Valla varya aslında hem yürüyüş olurdu hemde sana destek olurdu moral olurdu :) bi kalkabilsem neler yapicam neler :)

Benim oglumun doktoru anne sutuyle beslenen bebeklerde gunde 10 kakadan 10 gunde 1 kakaya kadar normal kabul ederiz demisti. Yani iki uc gunde bir yapiyorsa normal kabul edildigi icin doktorun ustunde durmamistir.

O yuzden sikma canini, bir kaka derdin yok aslinda su anda :)
Son cümlen cok tatlı :KK70: çooook tesekkür ederim içim rahatlıyor böyle yorumlara :) Hergün düzenli çişini yapıyor. İlk bebeğim olunca herşeyi saat gibi işlesin diye bekliyorum. Onun da bi insan olduğunu unutuyorum. Yinede bu gün kakasını yaparsa iyi olur :KK70:

Canımmm hiç korkma. Allah'ın izniyle bebeğin geliyor buna odaklan :) İnşallah güzel haberini kısa zamanda alırız. Bir avazda kurtul inşallah :)

Allahin izniyle kavusursun insallah bebeğine canim düşündüğünden kolay gecer insallah

Hakkında hayırlısı olsun inşallah bir an önce bebeğini kucağına alırsın sende bebeğinde sağlıklı sihhatli hayatınıza devam edersiniz.
Doktorlar senin için ne lazımsa yapacaktır yüreğini ferah tut
İnşallah hepimiz hayırlısıyla yapariz

Alsalarda kendin çekiyorsun cnm :-D

Sabah 8.20 de kızımı kucağıma aldım çok şükür kızlar. Gece başlayan ve 5dk da vuran sancılarımla sancı kısmı kolay oldu çok şükür 8cm le gelmişim hastaneye. Ama bu sefer doğum kısmı zor oldu ıkınmakta çok zorlandım ama her şey bitti gitti çok şükür. Darısı diğer arkadaşlarıma inşallah..

X