2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Cnm benim fikrimdi o. Seneye ben yaptırcam kendime. Şu an çalşmıyorm ya rapor parası toplu yatacak. Eşimde çalşmıo. Ama kenslkle çok anlamlı bir hediye. Bebeğe de kalacak bir hediye..
Bende rapor parası toplu yatacak sanıyordum.fakat çalıştığımız kuruma sgk ya bildirim yapması için arayıp hatırlatınca her ay parayı alabileceğimi öğrendim.cuma günü kurumu aramadan e devlete bakayım dedim rapor parasının çocuğun doğduğu günden cuma gününe kadar olan kısmının yattığını e devletten gördüm.o yüzden is yerinde personeli aramadım tekrar.e devlette kontrollerinizi yapın.calistiginiz kurumun personel daire başkanlığı kısmını arayacak raporun bildirilmesini isteyin.paranizi aylık olarak alabilirsiniz.bu arada hepimizin anneler günü kutlu olsun

Leyla ben:) daha güzellerini senin oglundu galiba sana alsin ilerde annesi:)
S sarihperi yüzük de yapıyorlar süt ve saç ile ama yüzüğü çok büyük olur kolye daha hoş sanırım :)
Kolye ya da bileklik hos olur bencede canım bir kqc instegram sitesinde satus var fiyatv150-165diyor zincir uzunluguna bagki ama guvenilir mi bilmiyorum hic inst.dan bir sey almadim hesabimda yok zaten yaptiranlar burda paylassin olur mu kizlar

Cnm bu uygulamadan haberim var. Sgkyı da arayıp öğrendim Ama bordroda çalışan çocuk yeni başladı. Bi şeyden çaktığı yok. Kaç kez dedm dönmedi. Ben de peşini bıraktım Toplu alırsam daha iyi olacak sanırım :)

Ay yesinler seni :)bende annecigime gönderdim hediyemi çok sevindi:)kuzular hepimizin aslında en güzel hediyesi kollarında şuan.Rabbim onlara sağlık sıhhat versin,güzel anneler hepinizin günü kutlu olsun
İyi yapmışsın canım. Nice senelere inşallah evlatlarimizla

A
Allah iyiliğini versin kız adam düşünüp almış daha ne .

Ben bugün gittim Türkiye usulü annemin anneler gününü kutladık çok güzel. Benim adam biz Fransa'dayiz dedi 27 Mayıs'ta kutlarım dedi zaten 26 Mayıs bizim evlilik yıl dönümümuz çift hediye olurdedi. Bende olmaz hediye yoksa kendini ver dedim bakariz diyor.

Şaka gibisin .. Allah muhabbetinizi arttirsin

Hep böylemiydi canım? Yoksa çocuktan sonra mı oldu ? Çocuktan sonra erkekler depresyona girebiliyor o yüzden geçici bir buhran olabilir

Benim anne bebek figürlü kolye almış ben çok sevdim kolyeyi :)

Kızlar kimler ayakta. ?? Ayy ramazanda geldi kapıya dayandı aranızda tutacak olan var mı . ? Ben emzirmedigim için tutacam inşallah. Rabbim yardım etsin kolay geçirsin inşallah. Cümle Muhhamet ümmetine. Amin
Tabiki bennn :)
Amin canımmm
kızçeyi uyuttum ama habire mıkırdanıyo. Hiç uyumadı bugün, kv.ye gittik geldik, 10 dk uyuyo sonra 2 saat uyanık. Yine 10 dk uyu uyan hep böyle geçti. Gece bari rahat eder insallah.

Ailem iyidir ama esimde titizlik hatsafhada esyaya cok duskun kiyafetleri arabasi evdeki esyalar bizde kalabalik bir aileyiz haliyle coluk cocuk cok ee eve gelince esyasina zarar verecek korkusu var biraz o yuzdende kimse gelsin gitsin istemiyor misafir cagiramiyorum onun yuzunden bazi yasanmisliklar da var ben bosanacahim gun cocuguma hamile oldugumu ogrendim aslinda esim beni sever ama iste huyu kotu eve dondum haliylede ama bazen cok bunaliyorum

Tabiki bennn :)
Amin canımmm
kızçeyi uyuttum ama habire mıkırdanıyo. Hiç uyumadı bugün, kv.ye gittik geldik, 10 dk uyuyo sonra 2 saat uyanık. Yine 10 dk uyu uyan hep böyle geçti. Gece bari rahat eder insallah.
İnşallah uyur canım. İnşallah bende ayağımda sallıyorum şimdi uyudu ama yine birazdan uyanır . Kestiriyor sonra yine uyaniyorsa. Backsizlar rahat vermiyor. Koca gitti yattı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…