2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Geçen gebeliğimde kasık batmam oldu fakat yumırtlama sonrası akıntı olmamıştı.
Sadece dün beyaz akıntı oldu biraz onun haricinde kuru sayılırım.ama aivilcelerim var biraz.yeni aldığım güneş kreminden mi yoksa adet mi geliyor bilemedim.
canım benim adet olcakmış gibi ağrım oldu beklenen adet tarhimde. adet olucam sanıdım ama olmadım işte. hiç akıntım ve lekelenmem olmadı. sdece kasık ve bel ağrısı cektim. bel ağrım yok artık. ama rahim içim kasılıyor bazen

canım benim adet olcakmış gibi ağrım oldu beklenen adet tarhimde. adet olucam sanıdım ama olmadım işte. hiç akıntım ve lekelenmem olmadı. sdece kasık ve bel ağrısı cektim. bel ağrım yok artık. ama rahim içim kasılıyor bazen
Aman kuzum lekelenme falan olmasın zaten.bem bebeğimi o lekelenmeler yüzünden kaybettim.8.haftanın başında başladı 12.hafta bittiğinde gitti oğlum.
İnşallah hayırlısıyla bu sefer iyi şeyler olacak.
Bata yakın test yapıp sonucu atarım sizlere.

Aman kuzum lekelenme falan olmasın zaten.bem bebeğimi o lekelenmeler yüzünden kaybettim.8.haftanın başında başladı 12.hafta bittiğinde gitti oğlum.
İnşallah hayırlısıyla bu sefer iyi şeyler olacak.
Bata yakın test yapıp sonucu atarım sizlere.
tamam canım inş. hamile cıkarsın :) allahın izniyle.

yaaa ben tablo derken excel tablosu şeklinde demiştim ama , diğer ayların anneler grubunda var mesela.

onu yapsak daha iyi diye düşünüyorum.

Yüksek çıkmasından iyidir bence..
evet haklısın canım. ben normalde cayda kahvede seker kullanmam. tatlıyla aram hiç yok. sadece kahveye bir dilim cikolta yerim onun dışında haribo yerim :) ama diğer tatlıları hiç sevmem.yemem. ondan mı duşuk acaba. ben bol bol meyve yiyiorum aslında. sen ölçtürmedin dimi daha

kızlar açlık glukozum 76 cıkmış cok mu duşuk acaba. refans değeri 74 - 106 elvaven elvaven arkadaşım sen bilirsin şekerim yok ama
evet haklısın canım. ben normalde cayda kahvede seker kullanmam. tatlıyla aram hiç yok. sadece kahveye bir dilim cikolta yerim onun dışında haribo yerim :) ama diğer tatlıları hiç sevmem.yemem. ondan mı duşuk acaba. ben bol bol meyve yiyiorum aslında. sen ölçtürmedin dimi daha
Oooo süper. Hamilelikte şeker artar çünkü, çok şanslısın. Benim 90'larda falan çıkıyor normalde bakalım kaç çıkar artık.

Benden daha hiçbir tahlil istemedi Dr canm , unuttu mu kalp atışlarını mı bekliyor bilemiyorum artık ..

Merhaba arkadaşlar, benim son adet tarihim 28 haziran. 30 temmuzda kese görünmedi, dün yani 3 ağustosta beta hcg 4130 çıktı. Doktor 5000 olunca karından keseyi görürüz demişti. 6 ağustos cumartesi randevum var görünür inşallah. Sizde durum ne, kese nezaman göründü, kalp atışını nezaman duydunuz

kızlar normal polikiliklerde bu testler yapılmıyormuş. ben bahçesehir polikliği aradım. eğitim ve araştırma hastanesinde yapılıyor dedi. şimdi orda bir kuyruk vardır sormayın, moralim bozuldu. mecbur vericem 500 tl özelde yaptırcam

X