2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sağol canım inşallah bidahakine olmadı bidahakine olmadı doğumda inşallah :)
çok heyecanlı oluyor dimi. benimki de göstermedi. inşallah bir daha ki kntrole. belki daha erken diyedir bilmiyorum ya :) çok da kurcalamak istemiyorum. kız derse sonradan erkek cıkarsa falan diye. yada erkek deyip sonradan kız cıkması :)

Ya benm sonucum da bakteri üremedi yazıyor ne demek bu idrar enfeksiyonu olmamış mıyım yani ?

Ayrıca kum daha zordur herlde peki sende yanma oluyor muydu ?

Bu nasıl bir illet tükürüktür ya tükür tükür bitmiyor geçmiyor. Sinir hastası oldum yemin ederim. Doğuma kadar sürecek mi bu böyle ya Kulak burun boğaza çıkacağım pazartesi günü dayanamıyorum artık. Hoş sadece muayene edecekmiş ilaç veremezmiş. Offfffffffff

Canım bu hamilelik döneminde normal miymiş?
İnşallah sürmez ya azalır ve biter yani can sıkıcı bir şey. Bakalım ne diyecek KBB doktoru..

Canım bu hamilelik döneminde normal miymiş?
İnşallah sürmez ya azalır ve biter yani can sıkıcı bir şey. Bakalım ne diyecek KBB doktoru..

Evet normalmiş canım hormonlar tükürük bezlerinin daha fazla çalışmasını sağlıyormuş yüzde bir binde bir görülen bir şeymiş , o da geldi beni buldu Bebeğe falan hiçbir zararı yok ama vücut daha fazla su kaybediyor yanii bolca su içmem gerekiyor. Antistaminik mi ne adı o ilaçlardan verilebilirmiş ama hamileyken kullanılıyor mu bilemiyorum. Aldım randevumu KBB doktoruna gideceğim pazartesi günü , artık uyuşturup ameliyat mı edicek ne yaparsa yapsın vallahi dayanamıyorum kafayı yicem. Şunu söyleyebilirim çok çok zor bir durum , kanamadan düşük tehlikesinden falan sonra en zoru bu tükürük fazlalığı ve yutamama. İnşAllah kafayı oynatmadan ben Rabbim yardım eder bana kurtulurum bu sorundan

Allah yardımcın olsun canım ya yaşayan bilir tabi ama az çok tahmin edebiliyorum.. Hos bir durum değil.
Annelik kolay değil işte hepimiz yeni bir şeylerle tanıştık. Seninki biraz daha zor bir durum tabi.İnşallah doktorun bir care bulur veya kendiliğinden geçer. Bize de yaz doktor ne diyecek bakalım?
Bol bol su iç. . Bebish iyi olsun.. kucağına alıp sevip kokladigini düşün sonra yutkun güzelce. Çok kafana takmamaya çalış annesi inşallah her şey güzel olacak :)

Evet canım bende kesinleşsin diye bukdr bekledim ultrasona göre bebek 14+4 cinsiyet kesinleşmiştir tahminimce ama gostermiyo velet

Ya bu decaviyi ilk defa bugün içtim akşama doğru bide gynoferro mubne demir hapı..mahfoldum resmen bulanmayan midem okadar çok bulandıki..hala geçmedi üzerine meyve yemek yedim hala geçmedi bide karnımı agrıttı şişirdi..sizde de oldumu böyle bişiy

Kızlar merhaba. Çok sık giremiyorum mesajları takip edemiyorum ama ettiğim kadarıyla sizlerin doktorları decavit vermiş bu dönemde. Benim doktor 5.5 haftalıkken gittiğimde decavit verdi ve zaten kullanmakta olduğum folik asite devam et dedi. Geçen hafta kontrole gittiğimde 11+0 da ise decaviti bırak folik asiti de bırak dedi ve demir ilacı ferrum fort verdi. İlk kızımda da aynı doktora gitmiştim ve yine aynı bu şekildeydi ilaç kullanımım. Bu farklılık neden olabilir. Kafama takıldı çok benim yaa. Çoğunuzun doktoru vitamini uzun süre kullanacağınızı söylemiş oysaki ben sadece 1 kutu kullandım

Ayrıca kum daha zordur herlde peki sende yanma oluyor muydu ?

Normal de olurmuş bende hiç bişey olmadı koku ve renk dışında , idrarım da kan çok çıkmıştı az da iltihap çıkmıştı m ile olan o ilacı içtim kussam da su içtim birdahaki kontrolde çıkmadı bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…