2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Anladim canim. Benim dr perinatolog oldugu icin detayli inceliyormus, detayli ultrasona bakar gibi bakiyormus arkadasima sordum simdi. Benim bebek biraz hareketli ugrastiracak gibi geliyor:) hepimiz hayirli guzel haberlerle donelim de gerisi onemli degil

Bana ultrasondayken ikili testinin zamanı gelmiş hemen bakıyorum dedi baktı. 1 dk bile sürmüyor. Yani normal usg ye girdiğimiz gibi. Sonra form doldurdu dr. O formla kan verdik. Formda ense kalınlığı yazdı. 1.0 mm ve nazal kemik varı işaretledi ikihayat

Kızlarrrr doktordan geldim herşey cokguzel bebiş100gram olmuş nerdeyse bir hafta önden gidiyo decavit ve demir hapı verdi..akıntı normal.veeeee cinsiyet yine yok korkarım ki doğuma kadar oğrenemicem.bu velet benimle dalga geçiyo resmen.secde pozisyonundaydı popuşu da dikmiş yukarı..bacaklarını kapamış sıkı sıkı.çikolata yedim doktor gobegimi salladı ultrason cihazının başıyla ittirdi pıt pıt vurdu yok naptıksa kalkmadı.yarım saat bekledik oynuyo elleri kolları ama bacaklarını kıpırdatmıyo elim boş döndüm yine..haftaya gel dedi bidaha bakalım kısmet artık gostermiyo benim velet

Arkadasim 26. Haftada ogrenmisti:) o da ne yaptiysa bacaklarini acmadi :) korkarim benimkide oyle inat yapacak bana cektiyse:)

Valla kızlar geç gösterir dedi benim doktorum kızmı ki :)

Ay çok güldüm :)) neyse sağlıklı ya annesi onu ogrendin hasret giderdin

Bebek arabası bakan arkadaşlar Doona bebek arabası gördüm bugün çok kullanışlıya benziyor bi inceleyin isterseniz

Bebeğini hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah benimde yorulunca belim ağrıyor. Eğer dr tecrübeli ise olabilir cinsiyeti erken söyleyenler var

gözün aydın canım napalım sağlıklı olsunlarda elbet bigün öğrenicez nasılsa :)

cok tesekkür ederm canım doktorumda onu tavsiye etti eczaneden aldk esimle bakalm şns tekrar etmez . tavsieler ıcınde cok saol daha cok dikkat edcem artık

Arkadasim 26. Haftada ogrenmisti:) o da ne yaptiysa bacaklarini acmadi :) korkarim benimkide oyle inat yapacak bana cektiyse:)
Valla benimkide öyle canım..naptık acmadı o bacakları uyanıkta resmen dalga geçti bizimle babasıda garibim heyecanlı heyecanlı bekledi boşu boşuna..napalım velet gostermiyosa saygı duyucaz

Ohh maaşallah canım temiz cıktıgına sevindim için rahatlamıştır biraz

senin de gözün aydın canım cok sevindim sonuçlara. bebişinin kız olduğunu yazalım mı, yoksa beklemek mi istiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…