2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Normal de olurmuş bende hiç bişey olmadı koku ve renk dışında , idrarım da kan çok çıkmıştı az da iltihap çıkmıştı m ile olan o ilacı içtim kussam da su içtim birdahaki kontrolde çıkmadı bişey
Tamam canm çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştığın için :)

Ya bu decaviyi ilk defa bugün içtim akşama doğru bide gynoferro mubne demir hapı..mahfoldum resmen bulanmayan midem okadar çok bulandıki..hala geçmedi üzerine meyve yemek yedim hala geçmedi bide karnımı agrıttı şişirdi..sizde de oldumu böyle bişiy
Gynoferon bende içiyorum cnm evet mideyi kötü yaptığı doğru. Akşam yemeğinden bir buçuk iki saat sonra içiyorum. Vitamin hapını da kahvaltıdan bir saat sonra içiyorum. Gynoferon büyük tuvaletini çok pis kokutturuyor birde sakın bu ne deme :KK48:

Gynoferon bende içiyorum cnm evet mideyi kötü yaptığı doğru. Akşam yemeğinden bir buçuk iki saat sonra içiyorum. Vitamin hapını da kahvaltıdan bir saat sonra içiyorum. Gynoferon büyük tuvaletini çok pis kokutturuyor birde sakın bu ne deme :KK48:
Ayy bende diyorum ne bu böyle niye böyle kokuyor :KK48:

Evet normalmiş canım hormonlar tükürük bezlerinin daha fazla çalışmasını sağlıyormuş yüzde bir binde bir görülen bir şeymiş , o da geldi beni buldu :kızgın: Bebeğe falan hiçbir zararı yok ama vücut daha fazla su kaybediyor yanii bolca su içmem gerekiyor. Antistaminik mi ne adı o ilaçlardan verilebilirmiş ama hamileyken kullanılıyor mu bilemiyorum. Aldım randevumu KBB doktoruna gideceğim pazartesi günü , artık uyuşturup ameliyat mı edicek ne yaparsa yapsın vallahi dayanamıyorum kafayı yicem. Şunu söyleyebilirim çok çok zor bir durum , kanamadan düşük tehlikesinden falan sonra en zoru bu tükürük fazlalığı ve yutamama. İnşAllah kafayı oynatmadan ben Rabbim yardım eder bana kurtulurum bu sorundan:dua:
Çok geçmis olsun. Ilk defa duydum ben de. Zor muhakkak ama Allah daha beterinden saklasin diyelim.

Arkadaslar bebek arabasi veya oto sandalyesi bakanlara rastladigim bi seyi paylasmak istiyorum. Belki gormussunuzdur you tube da çift çizgi diye paylaşımlar var kiz, tum gebelik tecrubelerini paylasmis arac gerec gebelik urunleri filan tavsiyeleri var. Ben izlemistim. Belki faydali olabilir. Ben erken diye pek dusunmuyorum henuz.

Arkadaslar bebek arabasi veya oto sandalyesi bakanlara rastladigim bi seyi paylasmak istiyorum. Belki gormussunuzdur you tube da çift çizgi diye paylaşımlar var kiz, tum gebelik tecrubelerini paylasmis arac gerec gebelik urunleri filan tavsiyeleri var. Ben izlemistim. Belki faydali olabilir. Ben erken diye pek dusunmuyorum henuz.

Asli kizmaz.oyuncu ilker kizmazin esi.ben bayılıyorum ona.instagramdan filan da takip ediyorum masallah enerjisine hayranim :)

Günaydın kızlar haftasonu diye sanırım 07.30 da uyandım :bicak:
Diğer günler biraz daha uyumak isterken :KK43:
Bugün randevusu olanlardan güzel haberler alalım.
Gynoferon hakkında konuşulmuş kızlar ben de içiyorum ama bulantı yapmadı. Ben akşam yemeklerinden önce içiyorum. Emilimi artsın diye. Bilakis rahat içiliyor.

Günaydın kızlar.gece hiç uyuyamadım heyecandan.çünkü bugün doktor kontrolüm var.hem ikili test yapıcak doktorum hem de cinsiyet tahmini yaparız demişti.çünkü aynı doktorum kızımda 12. Haftada %90 kız demiş ve tutturmuştu.bugün 12+6 dayız. söyler gibime geliyor.başından beri erkek hissediyorum bunu.kızımdada kız hissetmiştim.tutturdum bakalım bunu bilecekmiyim.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.gece hiç uyuyamadım heyecandan.çünkü bugün doktor kontrolüm var.hem ikili test yapıcak doktorum hem de cinsiyet tahmini yaparız demişti.çünkü aynı doktorum kızımda 12. Haftada %90 kız demiş ve tutturmuştu.bugün 12+6 dayız. söyler gibime geliyor.başından beri erkek hissediyorum bunu.kızımdada kız hissetmiştim.tutturdum bakalım bunu bilecekmiyim.

canım benim ve cloud17 cloud17 nin de kontrolü var bugün.
inşallah hepimiz iyi haberlerle geliriz
çok heyecanlıyım çok :KK6::KK6:

Hadi ya demir olduğu için rengi konusunda az çok tahminim var ama midem felaket oldu bide ikisini peşpeşe aldım şimdi ayrı vakitlerde denicem..decaviti hergun mu içiyosun bazı drlar iki günde bi için diyo

Kızlar günaydın. Benim derdim var. Mide bulantım ve her yediğimi kusmam yetmiyormuş gibi vucudum ödemden dolayı şiş ve tuvalete çıkamıyorum. Tüm bunların ötesinde eşimle sürekli kavga ediyorum. Ben sanki sıradan bir arkadaşıymışım gibi davranıyor. Sürekli yapmasını istemediğim şeyler yapıyor. Az önce arkadaşlarımıza hamile olduğumu çaktırdı. Söylememe konusunda anlaşmıştık halbuki. Dün ben uçakla seyahat ettim beni almaya bile gelmedi. Trip atınca da sen değiştin diyip bana küsüyor. Vallahi çok doldum artık. Hiç elektrik hissetmiyorum aramızda tamamen sönmüş gibiyiz :KK43:

Herkese mutlu haftasonlari...
İstanbulda hava harika eşimle yürüyüşe gideceğiz birazdan.. siz de son güneşli günlerden faydalanın fırsat buldukça kızlar..

Bugün kontrolü olan annislerden güzel haberler bekliyoruz, bakalım cinsiyet ler de belli olacak mı. .
İnşallah belli olur çok heyecanlı, bu merakla yaşamak insanı süründürüyor :) en azindan kendi adıma beni :)

Ben sadece decavit kullanıyorum , folikasiti biraktirdi 12.haftadan beri boyle.. demir hapı verilmedi, doktorum dedi ki aile sağlık ocağı tetanoz aşısı için çağıracak orada ücretsiz olarak demir demir bağlama hepsine baktırt dışarıda çok para ödemek yerine dedi, sonuçları bana getirirsin doğumdan önce eksiklik varsa tamamlarız dedi
Her doktorun tarzı farklı... doktorunuza güvenin burada yazılanları kendinizle kıyaslayip bana acaba yanlış mı ilaç veriliyor gibi düşünmeyin. Demir hapiyla ilgili şundan eminim sadece. Fazlası da zarar. Kan testi yapılmadan ezbere demir hapı kullanıyorsanız ve sizde yan etki yapıyorsa o zaman doktorunuza yeniden sorun derim.

Yani ben olsam öyle yapardım.

X