2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar bende de bulantı çok vardı ama 12. hafta sonu itibariiyle bayağı bir azaldı. geçti diyemem ama eskisi kadar zorlamıyor en azından. tek sıkıntım yumurta ve balık yemek onlarda büyük bir sorun hamilelikte muhakak yenilmeli çünkü.

canım ben ikili testi yaptıracağım. onda pek birşeye bakılmıyor zaten. ama dörtlü testi yaptırmayacağım. ayrıntılı ultrason yaptırabilirim birde. ama şu anda onlar sonraki düşüncelerim. Daha önceki kayıplarımın korkusuyla sadece bebeğimi görmek ve sağlıklı olduğunu bilmek istiyorum.

canım böyle düşündüğün zaman elini karnına koy ondan güç al. bir kere bizde eşimle kavga ettik sonra çok pişman oldum bebeğime bunu yaşatmaya hakkım yok diye. rabbime bol bol dua et ona sığın.

Haklısın onu üzmeye hakkım yok öyle yapıcam inşallah sabrın sonu ferahlık olur

kızlar benim sat 6 temmuz yani 2 buçuk aylık hamileyim.. gecen haftaya kadar mide bulantısı ve halsizlik şikayetlerimden dolayı sürekli yattım ve hiç kilo almamıştım.. bu hafta çok şükür mide bulantım acıkınca oluyor ama vakum gibi enerjim çekiliyor.. aşırı halsizim umarım bunun başka nedeni yoktur.. kalp atışını 3 hafta önce duyduk ve doktorum bir ay sonra yeniden gel cinsiyetine bakalım dedi.. suan 11. hafta içindeyim.. çok korkuyorum bebeğim iyi mi hamileleliğim devam ediyor mu die.. bu hafta bir bucuk kilo almış görünüyorum çok hızlı aldım birden ve göğüslerim resmen kendini tasıyamıyor.. bunlar normal mi sizce
Merhaba bende git gide kilo veriyorum yemek kokularından rahatsız oluyorum yemeden doyuyorum zaten. Ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum bebeğin iyidir inşallah

canım şuan bulantım olmuyo pek ama bulantım olduğu zamanlar sabah aç karna daha çok olduğu için önce çubuk kraker yiyip 1-2 saat sonra midem rahatlayınca kahvaltı ediyodum.sende süt falan içebilirsin bi iki saat sonra kahvaltı edemezsen
Süt içemiyorum canım. Sabah cubuk kraker yiyip okulda yiyebilecegim ekmek arası hazırlar sonra yerim. Teşekür ederim ilginiz için :)

Tesekkur ederim canlar 2:KK54:

Darisi sizlere guzel haberler alalim hep insallah.1 ay cok uzun geliyor telas etmemeye calissamda merak ediyorum :rolleyes:bugun gorunce rahatladim.
Bulantisi olan arkadaslar benimde hala devam ediyo sabah ilk iş safrayi cikariyorum sonra yiyorum.aksamlari bazen yemege gore degisiyor.
Doktor decavit verdi birde demir eksikligi icin kan ilaci.
Cinsiyet icin 1 ay daha sabir bakalim:KK28:

Günaydın canım, okudum ben. İçini ferah tut sakın ayağa kalkma tuvalet dışında. Bayramla beraber 3 hafta yattım ben, 2 hafta da aktif kanamam oldu ama öyle böyle değil, hem kanama çoktu hem ilk günlerde sürekli pıhtı fln düşüyodu ama şükür bebeğim tutundu :dua: sen de iyi düşün ve yatarken insan çok sıkılıyor ama kontrolde her şey yoluna girmiş olunca hepsini unutuyor insan :anne:
Rabbim razı olsun çok saol cnm hastanedeyim zaten mecburen yatıyorum iyi düşünmeye çalışıyorum ilk şoku atlattım şükür daha iyiyim tekrar saolun

Kizlar bugun tartildim kilo almamisim .mutlu oldum yaw ama tehlike simdi.basliyor istahim aciliyor
Bugunlerde kontrol um var .ins bebegimiz iyidir.saglikli bebisler mutlu anneler ins rabbim yardimcimiz olsun
Bugunlerde normal sinirlenmem gereken konulara karsi cok yukseliyorum.sonra diyorum ki niye abarttimo_Oaglamalar basladi .ilk zamanlar yoktu

Büyük buluşma bugün. Ne çabuk geçti 21 gün:KK35:
Saat 3 te randevum. Kızlar 2 li testte kan verirken tok olsakta oluyor değil mi???
Bunu düşünmemiştim hiç 3 e almıştık randevuyu:110::110:
İnşallah hayırlı haberler ile dönebilirim.
Allah'ım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :dua:

Ayy ama cok daraliyorum sutyenle ya. Hem rahat hem deatekli nasil bulcaz yazik bize
Merhabalar... evet sıkıcı bir durum bende ilk hamileligimde ne kullanacagimi bir türlü bulamamistim ama simdi kizimi emzirirken kullandigim sütyenleri kullaniyorum çok rahatlar penye ve telsiz emzirme sütyeni ni tavsiye ederim

Saat 3 te randevum. Kızlar 2 li testte kan verirken tok olsakta oluyor değil mi???
Aç tok farketmiyo canım hayırlı haberlerle gel..bakalım cinsiyet tahmini yapıcakmı doktor

Merhaba.. ben tok karinla gitmistim. Sadece seker yüklemesi yapilirken ac olmak gerekiyor sanirim. Hadi gûzel haberlerle gel insallah

Günaydin kizlar:halay:doktordan geldik.1 hafta önden gidiyor dedi yine.coooook şükür :nazar:eli ayagi düzgün burun kemigi enseye da baktik.2li test yaptirmadim ama.troid idrar istedi yine bakalim sonuclar sonra cikicak.erkege benziyor dedi ama belli olmaz kizimda da oyle demislerdi 16 da kiz demislerdi.hayirlisi:anneadayı::nazar:hadi bakalim sira sizlerde:KK200:
Hadi hayırlısı olsun canımm.darısı bizim başımıza :KK70:

Merhabalar... evet sıkıcı bir durum bende ilk hamileligimde ne kullanacagimi bir türlü bulamamistim ama simdi kizimi emzirirken kullandigim sütyenleri kullaniyorum çok rahatlar penye ve telsiz emzirme sütyeni ni tavsiye ederim
Evet en iyisi oyle bir sey bakmak. Peki ilerleyen zamanlarda gogus daha da buyuyor mu simdiden aldi basini gitti benimkisi. Cok da hassas

Kizlar saglik ocagina gittim bugun. Seker yuklemesi saglik ocaginda da yapiliyormus. Doktoruma danisip oyle karar vercem. Sizin de aklinizda bulunsun

Hadi hayırlı haberlerle gel Cnm . Yok aç olman gerekmiyor.

Amin canım çıkınca bize güzel haberlerini ver . Bende doktora gitcem inşallah bugun

X