2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ne guzel yaa ben ne süt icebiliyorum ne yogurt yiyebiliyorum ne ceviz ne badem ne balık bi aydır. Resmen saglikli olan her şeyden tiksindim. Ancak yagsiz makarna ve kizarmis ekmek bi de cubuk kraker yiyorum. Ayrica benimde canim cips istiyor sade olanlarindan. Bi kere aldim bikac tane yedim napiyim zaten bisey yiyemiyorum :KK49:
bademi ck seven ben görmeye bbile tahammul edemıorm ye dıo herkes ama yok napsam olmuoo.. ben zorluyorum sonrada cıkarıyorum yediğim seyleri uzerine bide grip oldum ben kızlar :KK43:((

Kilim ve tohum Kilim ve tohum canım nifty test için aradılar 1700 tl nakit anlaştık. Onlar kiti yollicak sağlık ocağından kanını aldırıp yollicam onlara
Canım ben de sana yazmak için girdim bize de 1850 tl dediler eşim görüştü ben dersteydim pazarlık vs olmamış isterseniz hemşiremiz eve gelebilir alabilir demişler eşime. Seninki de mantıklı bir çözüm canım.

Çok şükür kontrolümüze gittik, bebişimiz 10 haftalık olmuş, risk hala devam ediyor ama yavaş yavaş normal hayatına dönebilirsin dedi doktorum :KK49: bundan sonra tekrar aranızdayım inşallah :anneadayı::anne:
O kadar sevindim ki canım senden ses yoktu ben de üstelemek istemiyordum iyice dinlen diye. Oh güçlü annenin güçlü bebeği geliyor desene. Sağsalim haberler alalım inşallah hep birbirimizden.

ben yemek yapıyorum arada sırada da mümkün olduğunca kolay pratik yemekler.sırf eşim için yapıyorum dışarda yemekten ve et yemekten bıktı artık söyleyemese de biliyorum :)
Eşim de bana tatil dille inceden sitem etti :KK43: et yiyoruz sürekli ve evdeysek yemek yapmıyorum annemle aramda bir sokak var o da kıyamıyor bana burda yemek var gelin yiyin diyor şimdi iyice de hassas davranıyor eşim de her gece gelmekten sıkıldım hak da veriyorum ama çok da iyi geliyor bu ara bulantı yaşıyorum ara ara ama çok şiddetli ☹️

Yarın bir aksilik olmazsa inşallah bebeğimi görmeye gidiyorum :) inşallah okul çıkışı yetişebilirim kızlar Şanstan en yoğun günüm salı. Bugün bir konuştum sorun olmaz çıkarsınız dediler ama endişeliyim yine de. İnşallah bebeğim sağ Salim büyüyordur içerde huzurla.

Eşim de bana tatil dille inceden sitem etti :KK43: et yiyoruz sürekli ve evdeysek yemek yapmıyorum annemle aramda bir sokak var o da kıyamıyor bana burda yemek var gelin yiyin diyor şimdi iyice de hassas davranıyor eşim de her gece gelmekten sıkıldım hak da veriyorum ama çok da iyi geliyor bu ara bulantı yaşıyorum ara ara ama çok şiddetli ☹️

çok şanslısın o zaman.benim annemin başında da bi sürü dert var.bazen gidip kendim yiyorum ama eşimi ne o çağırıyo ne ben çağırabiliyorum.annem ablamın ikiz çocuklarına bakıyo.dedem babannem ablamlar hep beraber yiyolar yemeği çoğu zaman.annem bütün gün çocuklara bakıp üstüne bi de yemek yapıyo yani o kadar kişiye.bende yük olmak istemiyorum.kayınvalidem tek yaşıyo aslında ona gidebiliriz ama çekiniyorum eşimde öyle hadi gidelim demiyo hiç.bazen çok yorulmuş geliyo eve yorgun argın bi de evde yemek yapıyo.ben çalışmıyorum üzülüyorum öyle olunca da :KK43:

Kizlar ne zormus deli gibi aglayip kendini yerlere atmak isterken sirf karnindaki icin pozitif olmaya çalışmak.sirf onun icin uzulmemeye calisirken icinin kan aglamasi.bugun cok sevdiğim manevi babamın ölüm haberini aldim.üstelik intihar ettigi soyleniyor ben inanmiyorum buna kaza olmuştur .once okulda ogretmen arkadasimdi sonra komsumuz oldu.sonra o bana kizim esime damadim dedi.dün bize gelmesini bekledim onun icin yemek yaptim.bornozu vardi bizde yikadim katladim.esiyle bosandilar köyde kalıyordu kendine daha ev ayarlamamisti bizde kalirdi okul icin.okulda birden aldim haberini o an agladim yikildim ama kendimi toplamam gerekliydi.ne zor Rabbim insallah ruhu huzura kavusmustur.onun icin bir fatiha okur musunuz?

Kizlar ne zormus deli gibi aglayip kendini yerlere atmak isterken sirf karnindaki icin pozitif olmaya çalışmak.sirf onun icin uzulmemeye calisirken icinin kan aglamasi.bugun cok sevdiğim manevi babamın ölüm haberini aldim.üstelik intihar ettigi soyleniyor ben inanmiyorum buna kaza olmuştur .once okulda ogretmen arkadasimdi sonra komsumuz oldu.sonra o bana kizim esime damadim dedi.dün bize gelmesini bekledim onun icin yemek yaptim.bornozu vardi bizde yikadim katladim.esiyle bosandilar köyde kalıyordu kendine daha ev ayarlamamisti bizde kalirdi okul icin.okulda birden aldim haberini o an agladim yikildim ama kendimi toplamam gerekliydi.ne zor Rabbim insallah ruhu huzura kavusmustur.onun icin bir fatiha okur musunuz?

başın sağolsun canım Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin canım..ateş düştüğü yeri yakar tabi..ama karnındakini düşün.fatiha okudum.

Yarın bir aksilik olmazsa inşallah bebeğimi görmeye gidiyorum :) inşallah okul çıkışı yetişebilirim kızlar Şanstan en yoğun günüm salı. Bugün bir konuştum sorun olmaz çıkarsınız dediler ama endişeliyim yine de. İnşallah bebeğim sağ Salim büyüyordur içerde huzurla.
İnşallah iyidir canım..hayırlı haberlerle gel.yarın bende gidiyorum doktora randevum 11.10da ama ben 9bucul gibi gidip beklemeye başlıyim diyorum..niye her seferinde bukdr meraklanıyosam

Eşler haklı tabi ama biz daha haklıyız benim evimde de yemek pişmiyo desem yeridir.napim çok bulanıyodu midem.şimdi artık yapmaya başlıcam.idare edicekler artık bizde çocuklarını taşıyoruz hayat müşterek

ben yemek yapıyorum arada sırada da mümkün olduğunca kolay pratik yemekler.sırf eşim için yapıyorum dışarda yemekten ve et yemekten bıktı artık söyleyemese de biliyorum :)
Canım öyle bizde inan. Bende bıktım disardan yemekten. Benimde midem kaldırıyor yemek yaparken bugün nerdeyse istigfar edecektim. Bir normale dönseydik. Allahın izniyle.

:KK48: dimi sağlıksız olmalı mutlaka bize.valla ben yiyorum kızlar herşeyi ama sağlıklı şeyler de tüketmeye çalışıyorum.her hafta süt getirticemm köydenartık. kaynatıp yoğurt yaptım bugün birazını.birazını da içicem 1-2 haftadan beri pastörize sütten tiksiniyorum.doğal tereyağ bol bol meyve yiyorum.inşallah sağlıklı olur bebeklerimiz
Can'ım ben hamileler pastörize süt dışında içmesinler diye okumuştum , o güne kadar dışarıdan köy sütü alıp yoğurt yapıyordum ama o günden sonra AOÇ nin günlük cam şişe sütlerinden yoğurt yapıyorum. Ooohh ne güzel doğal tereyağ ama:super: maşallah meyve de yiyebiliyorsan süper. Ben muz ve mandalina dışında yiyemiyorum şimdilik:ıslık:

Okudum gönderdim Fatiha kuzum.. Başınız sağ olsun , Allah arkada kalanlara sabırlar uzun ömürler versin inşAllah..

Kızlar canınız çekiyorsa gerçekten kokoreç yada işkembe yada başka faydalı olmayan birşey yiyin derim.. Çünkü aklımızda kalıyor , Allah muhafaza bebeğe birşey olur , bizde öyle derler bebek istiyor derler..
Zaten oturup dünyaları yiyemiyoruz , kararında az yiyip tatmaktan birşey olmaz diye düşünüyorum , yemezsek asıl o zaman kötü , bizde böyle diyorlar bilemiyorum..
Bugün canım bir turşu türü çekti , eşim de işteydi anneme söyledim.. Kadıncağız koca Tekirdağ'ı arşınlamış bulabilmek için.
Oysa ki dibimizdeki markette varmış , çok üzüldüm yoruldu annem diye. Ama öyle bir yedim ki ellerim titredi gözlerim döndü , bu nasıl aşermedir yaa.. Ben bugüne kadar canımın istediği herşeyden az da olsa yedim yada tattım , kasmadım yani kendimi. Ama abartmadım :KK53:

Kızlar canınız çekiyorsa gerçekten kokoreç yada işkembe yada başka faydalı olmayan birşey yiyin derim.. Çünkü aklımızda kalıyor , Allah muhafaza bebeğe birşey olur , bizde öyle derler bebek istiyor derler..
Zaten oturup dünyaları yiyemiyoruz , kararında az yiyip tatmaktan birşey olmaz diye düşünüyorum , yemezsek asıl o zaman kötü , bizde böyle diyorlar bilemiyorum..
Bugün canım bir turşu türü çekti , eşim de işteydi anneme söyledim.. Kadıncağız koca Tekirdağ'ı arşınlamış bulabilmek için.
Oysa ki dibimizdeki markette varmış , çok üzüldüm yoruldu annem diye. Ama öyle bir yedim ki ellerim titredi gözlerim döndü , bu nasıl aşermedir yaa.. Ben bugüne kadar canımın istediği herşeyden az da olsa yedim yada tattım , kasmadım yani kendimi. Ama abartmadım :KK53:

Afiyet olsun. . Ya ben sürekli turşu yiyorum resmen midemi rahatlatıyor. Ye ekşiyi çıkar ayseyi miydi :))

Slm kızlar bugün lekelenme şikayetiyle hastahaneye koştum bebişim iyi şükür fotosunu da gönderiyorum yorumlarınız bekliyorum 10+2 deyiz

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 77
Yarın ben de okulda toplantı olmazsa çıkışta gidecem bakalım minnaklar napiyo:) c tesi de eşim askere gidecek gitmeden bi görsün dedik :/

Yarın ben de okulda toplantı olmazsa çıkışta gidecem bakalım minnaklar napiyo:) c tesi de eşim askere gidecek gitmeden bi görsün dedik :/

X