2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
İZmirdeyim ama detaylı için gelesim geldi kızlar ikihayat

Imkanin varsa gel canim cunku gercekten cok saygi duyulacak bir doktor benim evim uzak baya trafik cok cekiyorum ama sirf ibrahim hoca icin deger diyorum. Memnun oldugum diger doktoru da biraktim detaylida ozellikle Ibrahim hocayi tek geceriz diyorlar cogu doktordan duydum 9 ay git gel artik dedim:)

Valla izin imkan yaratırım canım ne Zaman olması gerekiyor tam ben 12. Hafta diye düşünmüştüm ama burada tecrübeli arkadaşlar 20. Hafta sonrasında olacağını söylediler. Bir de randevu bulması kolay değildir ne kadar önceden hareket etmem lazım? Ücreti nasıl canım.

Gelicekler de bize değil görümcemlerde kalıyorlar onlar.
Ben görüşmeye gidemeyeceğim. Bu bayram kimseye gidemicem annemlere bile.
İşte yaşamayan anlayamaz durumumu ne desem boş. Allah düşmanıma bile vermesin diye dua ediyorum.

Geçmiş olsun o kadar kötü müsün?? Bu durumu bir psikologla görüşsen daha mı iyi acaba? En azından açık havaya çıksan gün ışığı biraz seni tazelerdi canım kendini zorlama tabi ama çözüm için hızlı hareket et bebişin de bol oksijene ihtiyacı var annesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…