2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Şimdi gördüm mesajını canım geçmiş olsun. Hiç üzme kendini. Bir an önce toparlan ve sağlıklı bir bebiş için çalışmalara başla. Allah yardımcın olsun.

Şimdi gördüm mesajını canım geçmiş olsun. Hiç üzme kendini. Bir an önce toparlan ve sağlıklı bir bebiş için çalışmalara başla. Allah yardımcın olsun.
Tmm tatlım siz dogurmadan hamile kalmaya çalışıcam :) tecrübelerini ze ihtiyacım olcak emanetlere dikkat edin Rabbim e emanet olun.

Merhaba canim ne zamandir girmiyordum. Nasilsin. Ben de ikili test yerine direkt nifty teste karar verdim. Ikili testte yanlis sonuc cok cikiyormus guvenirligi de az. Emin olmak istiyorum ben de. Fiyat aldinmi. Ya da doktorun nereyi tavsiye etti

Merhaba canim ne zamandir girmiyordum. Nasilsin. Ben de ikili test yerine direkt nifty teste karar verdim. Ikili testte yanlis sonuc cok cikiyormus guvenirligi de az. Emin olmak istiyorum ben de. Fiyat aldinmi. Ya da doktorun nereyi tavsiye etti
Türkiyenin her yerinden kan alıyorlarmış. Genoks lab yapıyor zaten onları aradık biz. Fiyat için geri dönecekler her ilin kendi temsilcisi varmış ona arattırcaklar. En fazla 2500 olacağını tahmin ediyorum. Doktorda tavsiye etti %99 var ya da yok diye sonuç alınıyor dedi. Biz ikili sıkıntılı çıkarsa yaptırcaktık ama vazgeçtik bikaç kere stres yaşayacağımıza 1 kere de öğreniriz dedik. Fiyat öğrenince yazarım sana :)

Rabbim yardimcin olsun sabir versin canim.2 kere yasadim bilirim zorlugunu.Allah tez zamanda hamile kalip saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Aynen canim. Ikili test yapip bisey cikarsa cok stres olurum. Ve zaten kesin degilmiski. Riski dusuk cikmasina ragmen down sendromlu cocugu olanlar olabiliyormus. Sonucta ikili test olasilik soyluyor kesin birsey yok. O yuzden ikiliden vazgectim 9 ay emin olmadan beklemek yerine kesin sonuc almak istiyorum. Bir anda karar verdigim icin de henuz arastiriyorum bir kac grupta daha sordum. Genoks dan biri daha soz etti. En guvenilir orasi gibi duruyor. Sana donus yaptiklarinda beni etiketle ya da ozelden yaz olur mu sana zahmet. Bir de ben doktoruma soramadim kontrolden sonra nifty e karar verdigim icin. Nifty yaptirdigimiz zaman 3 lu teste falan gerek kalmiyor dimi. Direkt 20. Haftadaki detayli ultrasona girecegiz dimi

Fiyatını yazarım sana mutlaka. Nifty yaptırdıktan sonra başka birşeye gerek kalmıyor. Detaylı usg ye gircez sadece dediğin gibi. Ben harmony testi de sordum doktora nifty harmonyden daha kapsamlı dedi o yüzden nifty de kesin karar verdik.

Maşallah yakışıklı Paşa'ya :) çok sevindim canım güzel haberlerine. Ben de nifty testi araştırdım daha kesin bir test üstelik tarama değil tanı testi. Doktoruma sormadım daha alacağın bilgileri paylaşırsan sevinirim. Bu arada ben de bebişimin son fotosunu yollayayım müsait olunca bir Tahmin alayım kız hissediyorum ben ilk defa :)

Eklentiler

• image.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 73
Bunu tahmin edemem canım ya 6-7 haftalık varsa ona bakalım

Esimin abisi filan gelecek ankaradan sen demiyor muydun ben karıştırdım galiba.olumsuz düşünme niye olumsuz düşünüyorsun.kendini sakinlestir lütfen bebisini düşün onu da etkiliyorsun.kalk az süslen yürüyüşe çık.kendini eve kapattikca daha kötü olacaksin

Ben genoksta 2000 e yaptiracagim. Acibademde 2600 du sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…