2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın hamiş arkadaşlarım..çok sessizleşti buralar öğretmenler okula başladı diye mi sayfalar olurdu oku oku bitmezdi deli_mavi_59 deli_mavi_59 nerdesin elebaşşş :KK70: her geldigimde burda olurdun
Burdayım kardaş:rapci:Sizleri takip ediyorum. Benim bu tükürük olayı varya tükürük bezlerim fazla çalışıyor çok zor durumdayım buraya fazla giremiyorum. Günlük hayatım psikolojim altüst durumda. Dua edin benim için geçsin biran önce :KK42:

Bizz bu hamileliği inşallah sağ sağlim bi psikolojiyle atlatırız :KK70: bende rüyamda dr daydm cinsiyeti soyluyodu pipisi var dedi bende diyorum ki lütfen iyi bakın kordondur o kordon
:)))) bu da güzel. özellikle bu haftalarda psikolojik değişimlerin tavan yaptığı dönemlermiş, oğlumda pek birşeye takılmadım gayet rahattım bu gebelikde çok farklıyım alıngan ağlamaklı takıntılı agresif biri oldum çıktım.allah tüm hamilelere kolaylık versin sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah

supremee supremee @simarik83 Tşk ederim kızlar. dün bi ark yazmıştı bebeğimin karnımda kalbi durmuş diye ben onu okuduktan sonra psikolojim kötü oldu, acaba bişey var mıdır yok mudur diye dünden beri aklımdan çıkaramıyorum. Kendi Dr ma gidemeyecek olmama rağmen yarın bi başka Dr a gidicem bebeğimi görmezsem fena olcam :KK43: bu gece rüyamda bile kahverengi ler gelmiş ağlıyordum Dr a gittim telaşla filan Dr hiç bişey yok çok sağlıklı 9+4 günlük bebiş filan diyordu.gerçekten Tam da bugün 9+4 günüm
Canim bence gitme baska doktora gideceksen kendi doktoruna git. Cunku ben dun dustum ayni hataya devlete gittim doktor bebegi goremedim tuvaletin gelsin oyle bakalim dedi strese girdim sonra gordu cok sukur ama o stres bana yetti. Artik kendi doktorumdan baskasina gitmem yani

Dun diyetisyene gittim beslenme duzeni aliyim diye kilolu gebeyim maalesef.duzeni olusturduk.birlikte karar veriyoruz nasil.yiyebilecegime sunu diyo bulantim olmazsa yapabilirim olumsuz seyler belirtttim diye aaa siz de kendinizi hasta ilan ettinix gebesinz keyfini surun.dedi.bende dedim allah asukur rabbim verdi 2.5 ay carpi 24 saat rahatsiz olsan biraz kendini iyi hissedince sasirsan sen de oyle dersin.uzaktan davulun sesi hos gelir.yediklerimin resmini whatsuptan gonderdim.uykum.oldugu halde o saatte kalktim.simdiden kontrol bugun ilk gun ama bu bizim.icin iyi olacak ins
Ben de kiloluyum canim ama hic gitmed diyetisyene cunku daha onceden gitmistim verdigi listeye uyamuyorsun. Aksam hem et hem sebze diyor mesela evinde olmuyor o an. İnsallah sen yapabilitsin. Gerci listeni beraber hazirladiysaniz iyidir

kizlar merhaba bugun sabah uyandigimda sari akinti gordum afedersiniz balgam gibiydi sasirdim ilk defa gordum varmi basina gelen

Burdayım kardaş:rapci:Sizleri takip ediyorum. Benim bu tükürük olayı varya tükürük bezlerim fazla çalışıyor çok zor durumdayım buraya fazla giremiyorum. Günlük hayatım psikolojim altüst durumda. Dua edin benim için geçsin biran önce :KK42:
Hakikaten yaa seninde başına gelenler bu hamileliktee...bulantıların ne durumda en son su bile içemiyodun

Bizz bu hamileliği inşallah sağ sağlim bi psikolojiyle atlatırız :KK70: bende rüyamda dr daydm cinsiyeti soyluyodu pipisi var dedi bende diyorum ki lütfen iyi bakın kordondur o kordon

Aynı rüyayı ben de gördüm gecen gunlerde.doktor burda da pipisi var diyo.ben de kordondur o diyorum :)

İlaç kansulandirici progestan hic birşey kullanmadin mi canım vermemismiydi doktor
Yok Can'ım ilk gebeliğimdi . Bir yıllık evliydik. 7+3 te doktor kalbini dinledi çok sağlıklı dedi. Yalnız benim kafam birşeye çok takılıyor . Benim betahcg 3-4 kat artıyordu . Bize ilk başta ikiz olabilir dediler . Acaba en başta mı sorunluydu . Bir de 3-4 gün dür çok sıkıntılı bi Zaman geçirdim . O muydu sebep bilmiyorum .

Ben de kiloluyum canim ama hic gitmed diyetisyene cunku daha onceden gitmistim verdigi listeye uyamuyorsun. Aksam hem et hem sebze diyor mesela evinde olmuyor o an. İnsallah sen yapabilitsin. Gerci listeni beraber hazirladiysaniz iyidir
Zaten ilk lafi neden once gelmediniz daha iyi olurdu dedi .ben de tecrubelerimle sabittir dedim gelmek istemedim.birlikte hazirladik beni dikkate aldi.canim benim ara ogunlerim yok.ne kadar yiyecegimi bilemedim.yapabilirim ins cok kilo almak istemiyorum korkuyorum kilodan dolayi birsey olmasindan.zayiflamadigima pisman oldum.ya da gebelik.psikolojisi

Zaten ilk lafi neden once gelmediniz daha iyi olurdu dedi .ben de tecrubelerimle sabittir dedim gelmek istemedim.birlikte hazirladik beni dikkate aldi.canim benim ara ogunlerim yok.ne kadar yiyecegimi bilemedim.yapabilirim ins cok kilo almak istemiyorum korkuyorum kilodan dolayi birsey olmasindan.zayiflamadigima pisman oldum.ya da gebelik.psikolojisi
1 sene abartmiyorum donusumlu fitness ve yuzmeye gittim ondan once de kan tahlili yaptirdim.vucudum sekillendi ama gram veremedim.cunku daha cok acikiyordum.diyetisyene de gitmedjm bu kadar yoruluyorum veririm diye bana misin demedi.Yasarken birsey olmuyor da 90 kilo diyince tuhaf oluyor gercekten.

meraba kızlar :) bugün 9. haftaya girdik.benim psikolojim de pek normal değil aslında dün karnımda çok acayip bi his oldu sanki bebeğim düştü düşücek gibi hissettim bişey kaydı gitti sanki :KK43: rüyamda da çamaşırımda kan falan görmüştüm.2-3 gündür de hiç bulantım yok çok iyiyim o yüzden endişeliyim biraz.doktora gidicem aslında en son 2 hafta önce gittim kendi doktoruma ama 1 ay sonra çağırdı burdaki devlet hastanesindeki doktorlarda izinliymiş.bayram geçsin hem bulaşıcı hastalık testleri için hemde görmek için gidicem hemen

Canim gittigim.ozel diyetisyen telefon numarasini verdi .mesela bugun baska birsey yemek istedin bana yaz ayarlamasini yapayim dedi.yani hersey paraya bakiyor maalesef .esim birsey demedi allah tan..

Yok Can'ım ilk gebeliğimdi . Bir yıllık evliydik. 7+3 te doktor kalbini dinledi çok sağlıklı dedi. Yalnız benim kafam birşeye çok takılıyor . Benim betahcg 3-4 kat artıyordu . Bize ilk başta ikiz olabilir dediler . Acaba en başta mı sorunluydu . Bir de 3-4 gün dür çok sıkıntılı bi Zaman geçirdim . O muydu sebep bilmiyorum .
Ne gibi sıkıntıların vardı canim

Ara ogunlerin olmamasina cok sasirdim canim
Genelde 6 ogun diyorlar cunku
Kizz canan karataya mi gittin yoksa :) ben de zayif olmak isterdim ama yapacak sey yok canim simdiden sonraya bakacagiz yeteri kadar beslencez

meraba kızlar :) bugün 9. haftaya girdik.benim psikolojim de pek normal değil aslında dün karnımda çok acayip bi his oldu sanki bebeğim düştü düşücek gibi hissettim bişey kaydı gitti sanki :KK43: rüyamda da çamaşırımda kan falan görmüştüm.2-3 gündür de hiç bulantım yok çok iyiyim o yüzden endişeliyim biraz.doktora gidicem aslında en son 2 hafta önce gittim kendi doktoruma ama 1 ay sonra çağırdı burdaki devlet hastanesindeki doktorlarda izinliymiş.bayram geçsin hem bulaşıcı hastalık testleri için hemde görmek için gidicem hemen
Kendini cok dinledigin.icin oluyordur canim .bulantim simdi yok bacaklarim agriyor.kendimi oyalamaya calisiyorum.ama is de yapamiyorum.allah im baska dertler vermesin

Canim ben de kendi doktoruma degil de devlete gittim bin pisman oldum
Makinesi eski bebegi goremedim dedi stresimi dusunebiliuor musun? İlgilenmedi onu birak yuzume bile bakmadi

X