2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
bende var canım önceki hamileliğimde tedarik etmiştim birine vermiştim sonra şimdi yine aldım bu topikte bikaç kişi de var hatta epsilon yayınları bebeğinizi beklerken sizi neler bekler onu okuyorum cok detaylı bi kitap

biliyorum o kitabı evet bir arkadaşımdan alıp bayasını okumuştum.çok faydalı şeyler var. farklı 2 tane aldım bu sefer bakalım hoşuma giderse tavsiye edeceğim

E elif_ay ilk küretaj olduktan sonra ikinci adet doneminden sonra yani ikinci ayda hamile kaldım burada herkes yıldan falan bahsetmiş benim o kadar sürmedi örnek olsun diye belirtiyorum canım, birde devlet hastanesinde bayıltmadan yapıyorlar zor olduğunu duymuştum yakınlarımdan
Teşekkürler bugun yıne konuştum doktorla usg sonucunu yolladım almamız lazım dedı ben kürtaj. Olmak istemiyorum dedım öteki türlü içinde parça kalabılır ve enfeksıyon Rıskı oluşturur dedı artık Bayram'dan önce yada sonramı olacak karar vermelıyım

Ya kızlar bugün bende bacak bel ağrısı var hani adet Zaman'ları olan ağrılar varya ondan nie böle oldu acaba ya:kızgın:
Aynen yasadim adet zamaninda ayni siddetle.doktora sordum yerlesme agrisi dedi.bi agriyor 24 saat.
Bebeginin iyi olmasina cok sevindim canim. Insallah saglikla buyurler. Komsuna da acayip kizdim. Yani kimisi fesatligina yapiyor kimisi de dusunmeden konusuyor aslinda kotu niyetleri olmiyor
Mesela kayinvalidem onceki bebegimde dikkat et bak bu dusuk olirsa digerleri de dusuk olur demisti. Bebegimi kaybetmistim cok uzulmustum aynisi olcak diye
Kendisi de pisman olmustu esim de cok kizmisti ama soz agizdan cikip bizim hassas kurcalayici kafamiza giriyor yani. En iyisi Allah anali babali buyutsum deyip gecmeleri. Konusmasinlar da yani. Bak yine kizdim
Allah razi olsun canim .Kotu niyetli degil dusuncesizce soyledi.ben de rahat insan degilim ister istemez yuzum dustu ve bu benim.ikinci gebeligim.ins hayirlisi ile kucagimiza aliriz.

Göğüsleri değişen oldu mu ? :110: Benim birgün biri birgün biri büyük oluyor sabit kalmıyor gibi eşim de dalga geçiyor bugün sağda ki büyümüş gibi solda yarın hareketlenir diye , böyle giderse karnından büyük göğüslerim olucak :işsiz:
Degisim mi dedin dogru yere geldin :KK76: tutamiyorum zamani diye sarki var ya tuyamuyorum goguslerimi diye degistirdim ben :oops::KK71:
Gayet dolgun oldular canim. Ben de cok buyuk olacak diye dusunuyorum daha sutle dolacak yani. Cok hassas bir de en ufak seyde aciyo:mad:

Degisim mi dedin dogru yere geldin :KK76: tutamiyorum zamani diye sarki var ya tuyamuyorum goguslerimi diye degistirdim ben :oops::KK71:
Gayet dolgun oldular canim. Ben de cok buyuk olacak diye dusunuyorum daha sutle dolacak yani. Cok hassas bir de en ufak seyde aciyo:mad:
Ay benim göğüslerde çok fena. Kapıdan önce onlar giriyor :KK70: Uçları çok acıyor dokunamıyorum, yüzüstü yatamıyorum yine acıyorlar. Boyut olarak hoşuma gitti aslında normalde çok büyük değiller çünkü. Böyle kalsalar hayır demem yani :KK70::KK70:

Kızlar 10. haftalarda göğüs hassasiyeti azalıyor mu acaba dünden beri biraz dolgunluk azaldı bende de bi evham başladı ters bi durum yoktur dimi :KK43:

Kızlar 10. haftalarda göğüs hassasiyeti azalıyor mu acaba dünden beri biraz dolgunluk azaldı bende de bi evham başladı ters bi durum yoktur dimi :KK43:
Bende dolgunluk aynı. Sadece uçlarındaki acı ilk zamanlar kadar çok aşırı değil ama yine de acıyor. Ters birşey yoktur korkma. Benimde kasık ağrılarım geçtiğinde korkmuştum :)

Kızlar benim mide bulantım dayanılmaz oldu. Bütün gün hiç durmadan bulanıyor. Su bile içmekte zorlanıyorum. İş yerinde de verimim düştü hiç bişey yapamıyorum

Arkadaşlar kayıp yaşayan herkese çok geçmiş olsun. Ben de çok korkuyorum... Allah her şeyin hayırlısını versin.

Bu arada mide bulantım geçmedi. Bütün gün hiç durmadan bulanıyor. Su bile içmekte zorlanıyorum. İş yerinde de verimim düştü hiç bişey yapamıyorum

Ay benim göğüslerde çok fena. Kapıdan önce onlar giriyor :KK70: Uçları çok acıyor dokunamıyorum, yüzüstü yatamıyorum yine acıyorlar. Boyut olarak hoşuma gitti aslında normalde çok büyük değiller çünkü. Böyle kalsalar hayır demem yani :KK70::KK70:
Ayy canim boyle kalsa bi nebze ama daha da buyuyecekler Hoppa neyse bebislerimiz iyi olsun da raziyiz hepsineee

Benim uçları sıkınca acıyor ama başka bir hassasiyeti yok ama büyüme konusun da şarkına eşlik ediyorum :KK70:

Dun diyetisyene gittim beslenme duzeni aliyim diye kilolu gebeyim maalesef.duzeni olusturduk.birlikte karar veriyoruz nasil.yiyebilecegime sunu diyo bulantim olmazsa yapabilirim olumsuz seyler belirtttim diye aaa siz de kendinizi hasta ilan ettinix gebesinz keyfini surun.dedi.bende dedim allah asukur rabbim verdi 2.5 ay carpi 24 saat rahatsiz olsan biraz kendini iyi hissedince sasirsan sen de oyle dersin.uzaktan davulun sesi hos gelir.yediklerimin resmini whatsuptan gonderdim.uykum.oldugu halde o saatte kalktim.simdiden kontrol bugun ilk gun ama bu bizim.icin iyi olacak ins

supremee supremee simarik83 simarik83 Tşk ederim kızlar. dün bi ark yazmıştı bebeğimin karnımda kalbi durmuş diye ben onu okuduktan sonra psikolojim kötü oldu, acaba bişey var mıdır yok mudur diye dünden beri aklımdan çıkaramıyorum. Kendi Dr ma gidemeyecek olmama rağmen yarın bi başka Dr a gidicem bebeğimi görmezsem fena olcam :KK43: bu gece rüyamda bile kahverengi ler gelmiş ağlıyordum Dr a gittim telaşla filan Dr hiç bişey yok çok sağlıklı 9+4 günlük bebiş filan diyordu.gerçekten Tam da bugün 9+4 günüm

supremee supremee simarik83 simarik83 Tşk ederim kızlar. dün bi ark yazmıştı bebeğimin karnımda kalbi durmuş diye ben onu okuduktan sonra psikolojim kötü oldu, acaba bişey var mıdır yok mudur diye dünden beri aklımdan çıkaramıyorum. Kendi Dr ma gidemeyecek olmama rağmen yarın bi başka Dr a gidicem bebeğimi görmezsem fena olcam :KK43: bu gece rüyamda bile kahverengi ler gelmiş ağlıyordum Dr a gittim telaşla filan Dr hiç bişey yok çok sağlıklı 9+4 günlük bebiş filan diyordu.gerçekten Tam da bugün 9+4 günüm
Bizz bu hamileliği inşallah sağ sağlim bi psikolojiyle atlatırız :KK70: bende rüyamda dr daydm cinsiyeti soyluyodu pipisi var dedi bende diyorum ki lütfen iyi bakın kordondur o kordon

X