2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynen mide agrisi mide bulantisi 24 saat var bende hafif ama surekli var o his hic gitmiyo bebekten degilde sanki midemde baska bi rahatsizlik var gibi soda icince biraz geciyo surekli aclik hissi midem bombos gibi
Ayyyy bemide mahfetti ama sadece agri var sabahtan beri revirde yatiyorum

Canım hiç evhamlanma büyük ihtimal cihazla alakalı bişeydir ben aynı gün içerisinde 2 farklı Dr gittim birinde kesenin içi bomboş ne yolk var ne saç 1 saat sonra başka hastahaneye gittim bebeği gördük kalp atışını bile duyduk Sak'ın takılma mümkünatı varsa kendi Dr git bugün için rahatlasın

Merhaba hanımlar, aslında çekinerek yazıyorum daha önce ocak anneleri eylül annelerine de yazmıştım 24 yaşındayım 3. Hamileliğim ilk hamileliğim 28. Haftamda bitti bebeğim karnımda ölmüştü , 2. Hamileliğim de mart ayında 6 haftalıkken düştü , şükürler olsun ki benim tam mucize olarak tanımladığım bir an da hamile olduğumu öğrendim.
Şiddetli bulantılarım var , kan sulandırıcı iğne kullanıyorum folbiol 5 mg kullanıyorum biraz riskli bir gebelik ama inşallah sonunda yüzüm güler . Rabbim hepimizin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin

Günaydın cici anneler. Şuanda yatakta keyf yapıyorum eşim kahvaltı hazırlıyor kontrole gideceğiz :)
Canım aynı haftadayiz hatta aynı gün :) doktor beni kalp atışıni duyduktan bir ay sonra yani 26 eylülde cagirdi . Çok mu uzun arası .ne kontrolü seninki

Canım aynı haftadayiz hatta aynı gün :) doktor beni kalp atışıni duyduktan bir ay sonra yani 26 eylülde cagirdi . Çok mu uzun arası .ne kontrolü seninki
Beni de erken cagiriyor kalp atisini duyduk sukur sorun da yok gorunuyor 10 gun sonra tekrar geldi benim tahminim bayrama girecek diye gormek istiyor

kızlar ben geldim eve. başıma neler geldi neler.. (bebeğimle ilgili bir durum değil)
Bildiğiniz üzere gecen hafta kanamam olmuştu acilen medipol hastanesine gitmiştik bana kan uyuşmazlığı aşısı ve düşük önleyici iğne yapmışlardı ve haftaya salı kontrole gel demişlerdi. işte o salı bugundü. biz dün randevumuzu almıştık bugunde kontrole gittik hastaneye. sonra beni 1 saat beklettiler sırada. sırf konrol diye. randevu saatim 10:45 olmasına rağmen 11:45 e kadar içeri alınmadım ve doktorum acil sezeryan var diye cıktı gitti. ben zaten 1 saat beklemişim, duygu hanım da gidince orda öylece kalakaldık. zaten yorgunum halsizim perişanım, sandalye köşesinde 1 saat beklemişim. duygu hanım ve asistanı hiç ilgilenmediler. söyledik asistanına biz 1 ssaatir bekliyoruz dedik. sırayla alıyoruz diyee eşimi tersledi. ben bu duruma kayıtsız kalır mıyım hiç. hemen yöentime şikayete cıktım. baş hekim yerinde yoktu bende hasta ilişkileri müdürlüğüne gittim. şikayet ettim. bu nasıl ilgisizliktir devlet hastanesini gecmiş. ben gecen hafta duygu hanım kesemde sorun olduğunu söyleyip beni korkuttu. fakat ona inaniıp pisikoljim bozuldu ve eşim beni acıbademe götürmüştü. orda hersey iyi demişlerdi. zaten bundan sonra acıbedemde devam edeceğim. bugunse medipole kontrol hakkımı kullanmak için gitmiştim.bebğin kalp atışları yerinde mi diye. bugun beni hastane müdürü başka doktora yönlendirdi, bebeğin kalp atışlarını duyduk orda da. ben hem duygu hanımdan hemde asistanından şikayetçi oldum. bizden sonra gelen herkesi içeri aldılar fakat benim ki sırf kontol diye ve randevulu olmamıza rağmen içeri almadılar. o kadar sinir oldum ki elim ayağım boşaldı ağladım orada. dr duygu ışıl gencer e gidecek arkdaşlar bir daha düşünsün.

çok sinir bozucu gerçekten

Kızlar bugün kontrolüm vardı normalde 6 hafta 4 günlugüz. ama 7 hafta 2 günlük görünüyoruz. Kalp atisimizi dinledik çok güzeldi. Allah hepinize bebişiniz görmeyi nasip etsin. Süper bi duygu yaaa

Geçmiş olsun canım. Neyse artık bir daha gitmiceksin nasılsa keşke boşuna sinirlerini bozmasaydın. Şikayet ettiğin iyi olmuş. Bebişe dikkat et onu kızdırma

Ay canım benim de 30 eylül. Tam 12.hafta bitimine çağırdı ama bana çook uzun geliyor süre.. Zaman nasıl geçecek onu düşünüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…