2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Dün kalbi atmıyor diyince şok olup hiçbirşey sormadım bugun sorucam tabıkı herşey olabılır

Bende tiroit kontrolü için sıra bekliyorum burdan okula gidicem,okuldan sonra kızı kreşe götürücem.kreşten sonrada kadın doğumcumda kontrolüm var.akşamada evi toplamam lazım.yarın misafirim var çünkü.nasıl dayancak bunca işe bünyem merak ediyorum.

İşin zor vallahi kolay gelsin canım. Yavaş yavaş kendini yormadan yaparsın işlerini. Keşke misafir ağırlamasaydın

Dönüşte bizi bilgi verirmisin bebek ne kadar büyümüş ultrason da bebek gibi görünüyor mu hatta mümkünse ultrason fotosunu yükle
Canım gecen hafta gittiğimsde usg kapiğıdını almayı unutmuştum. Bebek gibi gmrünüyordu kımıldıyordu. El kol tamamen olışmuştu. Çok şaşırmıştım. Karnımda bir bebek olduğunu o zaman idrak ettim :) allahım cok güzeldi. Ama şimdi başka hastaneye gideceğim iki hastaneye gidiyprum ben. Bbaklım bunda ne gösterecek
Dönüşte bizi bilgi verirmisin bebek ne kadar büyümüş ultrason da bebek gibi görünüyor mu hatta mümkünse ultrason fotosunu yükle

Okurken yoruldum nefesim daraldı

sağol canım içim rahatlattın artık gülümsemekle yetineceğim galiba bende
Eşim espri yapıyo bi gülmeye başlıyorum sonra o batma oluyor ve canım acıyor bu seferde eşim dalga geçiyor benimle gülme sen esprilere çocuğa bişey olcak ben senin yerinede gülerim diyo bu sefer iyice gülmeye başlıyorum ilk olduğunda korkmuştum bende ama şimdi alıştım

Bende isilik gibi lekeler olmuştu ve acayip çirkinleşmiştim.doğum yaptım bir iki saat içinde o kabarıklıklar sönmeye başladı.annem şok olmuştu.şimdilik bu hamileliğimde yok.inşallah olmazda
Sonradan geçecekse herşeye razıyım yeterki bebişi sağlıklıca kucağıma aliyim.

Iyi bari kayinvaliden, esin yardimci oluyor canim. Benimki de aagolsun halletmeye caliaiyor. Yemekten sonra mutfagi toplayim diye gidiyorum esim iceri yolluyor beni dinlen sen diye
Goren de gun boyu sirtimda tas tasidim zanneder

O agrilar genelde oluyormus canim ya. Daha fazlalasirsa doktoruna sorarsin yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…