2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar ne yazıkki az önce doktordan kötü haberi aldık . Bebeğimizin kalbi durmuş . 10. Haftadayız ve ne kadar üzgün olduğumu anlatamam . Herşey o kadar sağlıklı gidiyorduki .

Arkadaşlar ne yazıkki az önce doktordan kötü haberi aldık . Bebeğimizin kalbi durmuş . 10. Haftadayız ve ne kadar üzgün olduğumu anlatamam . Herşey o kadar sağlıklı gidiyorduki .
Geçmiş olsun, allah sabır versin...
Sizi üzmeyecekse dr sebep olarak ne söylediğini sorabilir miyim?

bende de mide bulantısı oluyor ama çok aşırı değil. yumurta et balık vs hiçbişey tüketemiyorum şu anda.. ctesi günü randevumuz var hayırlı haberlerle çıkarsak artık kendimi zorlamayı düşünüyorum çünki deli gibi saçım dökülmeye başladı.
bu arada folik asit, coraspirin, progestan sabah akşam ve akşamları da kan pıhtılaşma önleyici iğne vuruluyorum. bebeğim dursunda ne çektiğim umrumda değil artık.

canım çok çok üzüldüm. 3 tane kaybım var benimde çok şükür 4. de şimdilik yolunda gidiyor. rabbimden ümidini sakın kesme olurmu. rabbim sabır versin

Daha erken değil mi nub için? nub kemiği çıkmış mı senin miniğin? nub topicine atsaydın ultrason fotosunu orda yorumluyolar
Evet cıkmış ultrasonda da gördük. Kağıttada var. İlk ona dikkatnettim zaten bugun usg de. Baytamdan sonra acıbademde kontrolüm var o zaman cinsiyetini öğrenebilirim. 12 haftalık oluyoruz. Hemde ikili test yapcaklar.

Ay süper sen erkenden öğrenceksin nazlı çıkmadı bu konuda senin minnak Topicimizin ilk kız bebişi senden geliyor demekki inşallah sağlıcakla gelsin

Ay süper sen erkenden öğrenceksin nazlı çıkmadı bu konuda senin minnak Topicimizin ilk kız bebişi senden geliyor demekki inşallah sağlıcakla gelsin
ay canım inşallah öyledir. Sağlıklı olsunda başka bişey istemiyorum. Erkek olsa da olur yeterki sağlıklı bir doğum ve bebek olsun allahım hep dua ediyorum.

Kizlar mide agrim cok siddetli sirketten dr.a gonderdiler sira bekliyorum simdi
Benim midemin sağında ve sırtıma vuran bir ağrı oluyor 4-5 saat süren.geçen gün burayada yazmıştım.safra kesesi sağda olduğu için şüphe uyandırdı.merak ettim neymiş sorunun ?inşallah iyisindir

Ay canım benim de 30 eylül. Tam 12.hafta bitimine çağırdı ama bana çook uzun geliyor süre.. Zaman nasıl geçecek onu düşünüyorum :)

aa ne güzel :) benimde o haftaiçi salıdan cumaya eşimin iş durumuna göre randevu alcam.bayram bi geçse diye bakıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…